Speedway Menago
Moderator
WTS Wrocław - Apator Toruń
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
PSŻ Poznań-Polonia Bydgoszcz
Gospodarze:
9. Lee Richardsson
10. Norbert Kościuch
11. Adam Skórnicki
12. Ty Proctor
13. Daniel Nermark
14. Rafał Dąbrowski
15. Linus Sundstroem
Goście:
1. Andreas Jonsson
2. Matej Ferjan
3. Scott Nicholls
4. Magnus Zetterstroem
5. Grzegorz Walasek
6. Mateusz Kowalczyk
7. Amadriej Kudriaszow
Stal Gorzów-Włókniarz Częstochowa
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Unia Leszno-Unia Tarnów
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
SC Miszkolc - Lokomotiv Daugavpils
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1. Maksym Bogdanow
2. Paweł Miesiąc
3. Kjastas Poudzuks
4. Roman Povazhny
5. Grigorij Łaguta
6. Wadim Tarasenko
7. Artem Łaguta
Start Gniezno - RKM Rybnik
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1.Sławomir Pyszny
2.Ronnie Jamroży
3.Mateusz Szczepaniak
4.Rafał Fleger
5.Robert Miśkowiak
6.Bartosz Szymura
7.Jane Hirvonen
Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Falubaz Zielona Góra- GKM Grudziądz
Gospodarze:
9.Hans Andersen
10.Sebastian Alden
11.Krzysztof Jabłoński
12.Troy Batchelor
13.Michał Szczepaniak
14.Darcy Ward
15.Przemysław Pawlicki
Goście:
1. Rory Schlein
2. Rafał Okoniewski
3. Mikael Max
4. Grzegorz Zengota
5. Greg Hancock
6. Emil Pulczyński
7. Paweł Rogieli
Offline
Moderator
9.Hans Andersen
10.Sebastian Alden
11.Krzysztof Jabłoński
12.Troy Batchelor
13.Michał Szczepaniak
14.Darcy Ward
15.Przemysław Pawlicki
Offline
1. Andreas Jonsson
2. Matej Ferjan
3. Scott Nicholls
4. Magnus Zetterstroem
5. Grzegorz Walasek
6. Mateusz Kowalczyk
7. Amadriej Kudriaszow
Offline
Szumina, po skrócie "nr" nie stawiamy kropki, gdyż litera "r" jest ostatnią literą w słowie "numer". ;]
1. Rory Schlein
2. Rafał Okoniewski
3. Mikael Max
4. Grzegorz Zengota
5. Greg Hancock
6. Emil Pulczyński
7. Paweł Rogieli
GTŻ Grudziądz
Offline
Moderator
9. Lee Richardsson
10. Norbert Kościuch
11. Adam Skórnicki
12. Ty Proctor
13. Daniel Nermark
14. Rafał Dąbrowski
15. Linus Sundstroem
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
9. Tomasz Chrzanowski
10. Robert Kościecha
11. Fredrik Lindgren
12. Peter Ljung
13. Daniel King
14. Kacper Gomólski
15. Anton Rosen
START GNIEZNO!!!
Offline