[Mod] Szumina - 2010-08-08 23:41:09 |
WTS Wrocław - Apator Toruń Gospodarze: 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
Goście: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
PSŻ Poznań-Polonia Bydgoszcz Gospodarze: 9. Lee Richardsson 10. Norbert Kościuch 11. Adam Skórnicki 12. Ty Proctor 13. Daniel Nermark 14. Rafał Dąbrowski 15. Linus Sundstroem
Goście: 1. Andreas Jonsson 2. Matej Ferjan 3. Scott Nicholls 4. Magnus Zetterstroem 5. Grzegorz Walasek 6. Mateusz Kowalczyk 7. Amadriej Kudriaszow
Stal Gorzów-Włókniarz Częstochowa Gospodarze: 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
Goście: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Unia Leszno-Unia Tarnów Gospodarze: 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
Goście: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
SC Miszkolc - Lokomotiv Daugavpils Gospodarze: 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
Goście: 1. Maksym Bogdanow 2. Paweł Miesiąc 3. Kjastas Poudzuks 4. Roman Povazhny 5. Grigorij Łaguta 6. Wadim Tarasenko 7. Artem Łaguta
Start Gniezno - RKM Rybnik Gospodarze: 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
Goście: 1.Sławomir Pyszny 2.Ronnie Jamroży 3.Mateusz Szczepaniak 4.Rafał Fleger 5.Robert Miśkowiak 6.Bartosz Szymura 7.Jane Hirvonen
Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk Gospodarze: 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
Goście: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Falubaz Zielona Góra- GKM Grudziądz Gospodarze: 9.Hans Andersen 10.Sebastian Alden 11.Krzysztof Jabłoński 12.Troy Batchelor 13.Michał Szczepaniak 14.Darcy Ward 15.Przemysław Pawlicki
Goście: 1. Rory Schlein 2. Rafał Okoniewski 3. Mikael Max 4. Grzegorz Zengota 5. Greg Hancock 6. Emil Pulczyński 7. Paweł Rogieli
|
[Mod] Szumina - 2010-08-08 23:41:17 |
9.Hans Andersen 10.Sebastian Alden 11.Krzysztof Jabłoński 12.Troy Batchelor 13.Michał Szczepaniak 14.Darcy Ward 15.Przemysław Pawlicki
|
Misiek - 2010-08-08 23:51:46 |
1. Maksym Bogdanow 2. Paweł Miesiąc 3. Kjastas Poudzuks 4. Roman Povazhny 5. Grigorij Łaguta 6. Wadim Tarasenko 7. Artem Łaguta
|
LotnyRune - 2010-08-09 06:54:21 |
1. Andreas Jonsson 2. Matej Ferjan 3. Scott Nicholls 4. Magnus Zetterstroem 5. Grzegorz Walasek 6. Mateusz Kowalczyk 7. Amadriej Kudriaszow
|
Meu - 2010-08-09 09:01:23 |
Szumina, po skrócie "nr" nie stawiamy kropki, gdyż litera "r" jest ostatnią literą w słowie "numer". ;]
1. Rory Schlein 2. Rafał Okoniewski 3. Mikael Max 4. Grzegorz Zengota 5. Greg Hancock 6. Emil Pulczyński 7. Paweł Rogieli
GTŻ Grudziądz
|
[Mod] Woffis - 2010-08-09 10:11:49 |
9. Lee Richardsson 10. Norbert Kościuch 11. Adam Skórnicki 12. Ty Proctor 13. Daniel Nermark 14. Rafał Dąbrowski 15. Linus Sundstroem
|
Calad - 2010-08-09 14:33:58 |
1.Sławomir Pyszny 2.Ronnie Jamroży 3.Mateusz Szczepaniak 4.Rafał Fleger 5.Robert Miśkowiak 6.Bartosz Szymura 7.Jane Hirvonen
|
[Admin] Miki - 2010-08-09 18:18:21 |
9. Tomasz Chrzanowski 10. Robert Kościecha 11. Fredrik Lindgren 12. Peter Ljung 13. Daniel King 14. Kacper Gomólski 15. Anton Rosen
|