Speedway Menago
Administrator
` Rybnik - Gdańsk
Kontuzje: Andriej Karpow
` Gniezno - Daugavpils
Kontuzje: Kjastas Podżuks
` Grudzi±dz - Rzeszów
Kontuzje:
` Miszkolc - Poznań
Kontuzje:
Offline
Moderator
RKM RYBNIK 44 (78)
1. Ronnie Jamroży............ 2 F 3 1* 2 2* - 10+2
2. Nicolai Klindt............ 0 1* - - - - - 1+1
3. Mariusz Węgrzyk........... 0 0 2* 1* - - - 3+2
4. Joonas Kylmaekorpi........ 2 2 1 2 1* 2 - 10+1
5. Daniel Nermark............ 2 3 3 2 2 3 - 15
6. Shawn Michaels............ 1 0 - - - - - 1
7. Sławomir Pyszny........... 0 0 1* 3 - - - 4+1
GKS WYBRZEŻE GDAŃSK 45 (101)
1. Magnus Zetterstroem....... 3 3 3 1 0 - - 10
2. Karol Z±bik............... 1 1 0 0 0 - - 2
3. Dawid Stachyra............ 3 1* 2 3 1 - - 10+1
4. Renat Gafurow............. 1 2 0 0 - - - 3
5. Paweł Hlib................ 3 R 3 3 3 - - 12
6. Damian Sperz.............. 2* 1 - - - - - 3+1
7. Matej Kus................. 3 2 0 0 - - - 5
No. Results RK GK RK GK
1: Matej Kus, Damian Sperz, Shawn Michaels, Sławomir Pyszny............... 1 5 1 5
2: Magnus Zetterstroem, Ronnie Jamroży, Karol Z±bik, Nicolai Klindt....... 2 4 3 9
3: Dawid Stachyra, Joonas Kylmaekorpi, Renat Gafurow, Mariusz Węgrzyk..... 2 4 5 13
4: Paweł Hlib, Daniel Nermark, Damian Sperz, Sławomir Pyszny.............. 2 4 7 17
5: Magnus Zetterstroem, Joonas Kylmaekorpi, Karol Z±bik, Mariusz Węgrzyk.. 2 4 9 21
6: Daniel Nermark, Renat Gafurow, Dawid Stachyra, Shawn Michaels.......... 3 3 12 24
7: Daniel Nermark, Matej Kus, Ronnie Jamroży (F), Paweł Hlib (R).......... 3 2 15 26
8: Magnus Zetterstroem, Daniel Nermark, Sławomir Pyszny, Karol Z±bik...... 3 3 18 29
9: Ronnie Jamroży, Dawid Stachyra, Joonas Kylmaekorpi, Renat Gafurow...... 4 2 22 31
10: Paweł Hlib, Joonas Kylmaekorpi, Ronnie Jamroży, Matej Kus.............. 3 3 25 34
11: Dawid Stachyra, Daniel Nermark, Nicolai Klindt, Karol Z±bik............ 3 3 28 37
12: Sławomir Pyszny, Mariusz Węgrzyk, Magnus Zetterstroem, Matej Kus....... 5 1 33 38
13: Paweł Hlib, Ronnie Jamroży, Joonas Kylmaekorpi, Renat Gafurow.......... 3 3 36 41
14: Paweł Hlib, Joonas Kylmaekorpi, Mariusz Węgrzyk, Karol Z±bik........... 3 3 39 44
15: Daniel Nermark, Ronnie Jamroży, Dawid Stachyra, Magnus Zetterstroem.... 5 1 44 45
Ostatnio edytowany przez Woffis (2010-07-15 23:10:15)
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
SPEEDWAY MISKOLC 46 (75)
1. Scott Nicholls............ 3 3 1* 3 3 3 - 16+1
2. Cameron Woodward.......... 2* Fx 2 1 2* F - 7+2
3. Lukas Dryml............... 2 0 - - - - - 2
4. Ales Dryml................ 0 1 2* 2* 1 - - 6+2
5. James Wright.............. 2 2 2 0 2 - - 8
6. Jozsef Tabaka............. 3 1* F 0 3 - - 7+1
7. Aleksander Conda.......... 0 - - - - - - 0
PSŻ POZNAŃ 44 (105)
1. Adam Skórnicki............ 1 3 1 1 3 - - 9
2. Daniel King............... 0 2* 3 2* 2 - - 9+2
3. Robert Mi¶kowiak.......... 3 3 0 3 R - - 9
4. Tyron Proctor............. 1 1 3 0 - - - 5
5. Mateusz Szczepaniak....... 3 2 1 1 1 - - 8
6. Damian Celmer............. 1* 1* 0 0 - - - 2+2
7. Adrian Szewczykowski...... 2 0 - - - - - 2
No. Results SP PS SP PS
1: Jozsef Tabaka, Adrian Szewczykowski, Damian Celmer, Aleksander Conda....... 3 3 3 3
2: Scott Nicholls, Cameron Woodward, Adam Skórnicki, Daniel King.............. 5 1 8 4
3: Robert Mi¶kowiak, Lukas Dryml, Tyron Proctor, Ales Dryml................... 2 4 10 8
4: Mateusz Szczepaniak, James Wright, Jozsef Tabaka, Adrian Szewczykowski..... 3 3 13 11
5: Adam Skórnicki, Daniel King, Ales Dryml, Lukas Dryml....................... 1 5 14 16
6: Robert Mi¶kowiak, James Wright, Tyron Proctor, Jozsef Tabaka (F)........... 2 4 16 20
7: Scott Nicholls, Mateusz Szczepaniak, Damian Celmer, Cameron Woodward (Fx).. 3 3 19 23
8: Daniel King, James Wright, Adam Skórnicki, Jozsef Tabaka................... 2 4 21 27
9: Tyron Proctor, Cameron Woodward, Scott Nicholls, Robert Mi¶kowiak.......... 3 3 24 30
10: Scott Nicholls, Ales Dryml, Mateusz Szczepaniak, Damian Celmer............. 5 1 29 31
11: Robert Mi¶kowiak, Daniel King, Cameron Woodward, James Wright.............. 1 5 30 36
12: Jozsef Tabaka, Cameron Woodward, Adam Skórnicki, Damian Celmer............. 5 1 35 37
13: Scott Nicholls, Ales Dryml, Mateusz Szczepaniak, Tyron Proctor............. 5 1 40 38
14: Adam Skórnicki, James Wright, Mateusz Szczepaniak, Cameron Woodward (F).... 2 4 42 42
15: Scott Nicholls, Daniel King, Ales Dryml, Robert Mi¶kowiak (R).............. 4 2 46 44
Offline
Administrator
o nie wierze ! : o
ahahahahahahha
Poznań lider baty w Miszkolcu ?!
no nie moge
Offline
Moderator
Zabraklo punktow Skornickiego...
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
GTŻ GRUDZIˇDZ 51 (91)
1. Rafał Okoniewski.......... 0 2 2 1 - - - 5
2. Grzegorz Zengota.......... 2 1* 1* 2 3 - - 9+2
3. Mikael Max................ 3 3 3 3 0 - - 12
4. Rory Shlein............... 0 2* 1 3 F - - 6+1
5. Greg Hancock.............. 3 3 3 0 3 - - 12
6. Paweł Rogieli............. 2* 0 - - - - - 2+1
7. Kevin Woelbert............ 3 0 0 2* - - - 5+1
STAL RZESZÓW 39 (89)
1. Lee Richardson............ 3 F 2 0 2 - - 7
2. Chris Harris.............. 1 1 1* 3 1* - - 7+2
3. Kamil Brzozowski.......... 2 2 0 - - - - 4
4. Maciej Kuciapa............ 1* 1* 3 0 1* - - 6+3
5. Krzysztof Buczkowski...... 1* 3 2 1 2 2 - 11+1
6. Simon Gustafsson.......... 0 - - - - - - 0
7. Dawid Lampart............. 1 2 R R 1 - - 4
No. Results GT ST GT ST
1: Kevin Woelbert, Paweł Rogieli, Dawid Lampart, Simon Gustafsson............... 5 1 5 1
2: Lee Richardson, Grzegorz Zengota, Chris Harris, Rafał Okoniewski............. 2 4 7 5
3: Mikael Max, Kamil Brzozowski, Maciej Kuciapa, Rory Shlein.................... 3 3 10 8
4: Greg Hancock, Dawid Lampart, Krzysztof Buczkowski, Paweł Rogieli............. 3 3 13 11
5: Mikael Max, Rory Shlein, Chris Harris, Lee Richardson (F).................... 5 1 18 12
6: Greg Hancock, Kamil Brzozowski, Maciej Kuciapa, Kevin Woelbert............... 3 3 21 15
7: Krzysztof Buczkowski, Rafał Okoniewski, Grzegorz Zengota, Dawid Lampart (R).. 3 3 24 18
8: Greg Hancock, Lee Richardson, Chris Harris, Kevin Woelbert................... 3 3 27 21
9: Maciej Kuciapa, Rafał Okoniewski, Grzegorz Zengota, Kamil Brzozowski......... 3 3 30 24
10: Mikael Max, Krzysztof Buczkowski, Rory Shlein, Dawid Lampart (R)............. 4 2 34 26
11: Chris Harris, Grzegorz Zengota, Krzysztof Buczkowski, Greg Hancock........... 2 4 36 30
12: Mikael Max, Kevin Woelbert, Dawid Lampart, Lee Richardson.................... 5 1 41 31
13: Rory Shlein, Krzysztof Buczkowski, Rafał Okoniewski, Maciej Kuciapa.......... 4 2 45 33
14: Grzegorz Zengota, Lee Richardson, Maciej Kuciapa, Rory Shlein (F)............ 3 3 48 36
15: Greg Hancock, Krzysztof Buczkowski, Chris Harris, Mikael Max................. 3 3 51 39
Ostatnio edytowany przez Woffis (2010-07-16 11:40:59)
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
START GNIEZNO 53 (91)
1. Michał Szczepaniak........ 3 3 2 1 3 - - 12
2. Adrian Gomólski........... 1 2* 1* 0 2* - - 6+3
3. Peter Ljung............... 1 0 1 w - - - 2
4. Matej Ferjan.............. 3 3 3 3 2* - - 14+1
5. Krzysztof Jabłoński....... 3 1 3 3 3 - - 13
6. Kacper Gomólski........... 0 - - - - - - 0
7. Linus Sundstroem.......... 1 2* 0 1 2 - - 6+1
LOKOMOTIV DAUGAVPILS 37 (89)
1. Grigorij Łaguta........... 2 1* 2 3 3 0 - 11+1
2. Roman Povazhny............ 0 2 wu - - - - 2
3. Maksim Bogdnow............ 2 2* 0 2 0 1 - 7+1
4. Kjastats Puodżuks......... 0 3 2 1 - - - 6
5. Charlie Gjedde............ 1 1 0 - - - - 2
6. Wiaczesław Gieruckis...... 3 0 1 - - - - 4
7. Artem Łaguta.............. 2* 0 2 1* 0 - - 5+2
No. Results ST LO ST LO
1: Wiaczesław Gieruckis, Artem Łaguta, Linus Sundstroem, Kacper Gomólski........ 1 5 1 5
2: Michał Szczepaniak, Grigorij Łaguta, Adrian Gomólski, Roman Povazhny......... 4 2 5 7
3: Matej Ferjan, Maksim Bogdnow, Peter Ljung, Kjastats Puodżuks................. 4 2 9 9
4: Krzysztof Jabłoński, Linus Sundstroem, Charlie Gjedde, Wiaczesław Gieruckis.. 5 1 14 10
5: Matej Ferjan, Roman Povazhny, Grigorij Łaguta, Peter Ljung................... 3 3 17 13
6: Kjastats Puodżuks, Maksim Bogdnow, Krzysztof Jabłoński, Linus Sundstroem..... 1 5 18 18
7: Michał Szczepaniak, Adrian Gomólski, Charlie Gjedde, Artem Łaguta............ 5 1 23 19
8: Krzysztof Jabłoński, Grigorij Łaguta, Linus Sundstroem, Roman Povazhny (wu).. 4 2 27 21
9: Grigorij Łaguta, Michał Szczepaniak, Adrian Gomólski, Maksim Bogdnow......... 3 3 30 24
10: Matej Ferjan, Artem Łaguta, Peter Ljung, Charlie Gjedde...................... 4 2 34 26
11: Krzysztof Jabłoński, Maksim Bogdnow, Artem Łaguta, Adrian Gomólski........... 3 3 37 29
12: Grigorij Łaguta, Linus Sundstroem, Wiaczesław Gieruckis, Peter Ljung (w)..... 2 4 39 33
13: Matej Ferjan, Kjastats Puodżuks, Michał Szczepaniak, Maksim Bogdnow.......... 4 2 43 35
14: Michał Szczepaniak, Adrian Gomólski, Kjastats Puodżuks, Artem Łaguta......... 5 1 48 36
15: Krzysztof Jabłoński, Matej Ferjan, Maksim Bogdnow, Grigorij Łaguta........... 5 1 53 37
Offline