Speedway Menago
Moderator
Unia Tarnów - PSŻ Poznań
Kontuzje:
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Kontuzje:
Sparta Wrocław - Apator Toruń
Kontuzje: Patryk Dudek
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
Kontuzje: Andreas Jonsson
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
STAL GORZÓW 57
1. Kenneth Bjerre............ 2 2 3 1* 3 - - 11+1
2. Dawid Lampart............. 1* 1* 2* 3 - - - 7+3
3. Sebastian Ułamek.......... 3 3 1* 3 2 - - 12+1
4. Ryan Sullivan............. 2* 2* 2 2 1 - - 9+2
5. Rune Holta................ 3 2 3 1 1* - - 10+1
6. Damian Rokita............. 3 1 1 2* - - - 7+1
7. Jorg Larsen............... 1 0 - - - - - 1
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 33
1. Martin Vaculik............ 3 1 2 1 - - - 7
2. Krzysztof Buczkowski...... 0 0 0 - - - - 0
3. Tomasz Gollob............. 1 1 0 2 2 - - 6
4. Peter Karlsson............ 0 3 0 1 0 0 - 4
5. Bjarne Pedersen........... 2 3 3 3 3 - - 14
6. Mariusz Saletra........... 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Mateusz Salsa............. 2 - - - - - - 2
No. Results ST WŁ ST WŁ
1: Damian Rokita, Mateusz Salsa, Jorg Larsen, Mariusz Saletra............. 4 2 4 2
2: Martin Vaculik, Kenneth Bjerre, Dawid Lampart, Krzysztof Buczkowski.... 3 3 7 5
3: Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Tomasz Gollob, Peter Karlsson......... 5 1 12 6
4: Rune Holta, Bjarne Pedersen, Damian Rokita, Mariusz Saletra............ 4 2 16 8
5: Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Martin Vaculik, Krzysztof Buczkowski.. 5 1 21 9
6: Peter Karlsson, Rune Holta, Tomasz Gollob, Jorg Larsen................. 2 4 23 13
7: Bjarne Pedersen, Kenneth Bjerre, Dawid Lampart, Mariusz Saletra........ 3 3 26 16
8: Rune Holta, Martin Vaculik, Damian Rokita, Peter Karlsson.............. 4 2 30 18
9: Kenneth Bjerre, Dawid Lampart, Peter Karlsson, Tomasz Gollob........... 5 1 35 19
10: Bjarne Pedersen, Ryan Sullivan, Sebastian Ułamek, Mariusz Saletra...... 3 3 38 22
11: Dawid Lampart, Tomasz Gollob, Rune Holta, Krzysztof Buczkowski......... 4 2 42 24
12: Sebastian Ułamek, Damian Rokita, Martin Vaculik, Mariusz Saletra....... 5 1 47 25
13: Bjarne Pedersen, Ryan Sullivan, Kenneth Bjerre, Peter Karlsson......... 3 3 50 28
14: Kenneth Bjerre, Tomasz Gollob, Ryan Sullivan, Peter Karlsson........... 4 2 54 30
15: Bjarne Pedersen, Sebastian Ułamek, Rune Holta, Mariusz Saletra......... 3 3 57 33
ZM: Bjarne Pedersen
Stal: 130
Włókniarz: -70
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
UNIA TARNÓW 44
1. Krzysztof Kasprzak........ 2* 3 3 3 1* - - 12+2
2. Rafał Dobrucki............ 3 2* 0 0 1 - - 6+1
3. Kazimierz Adamczak........ 2 2 2 1* 2 - - 9+1
4. Martin Smoliński.......... 0 1* 0 wu - - - 1+1
5. Nicki Pedersen............ 1* 2 1 2 3 - - 9+1
6. Michael Jepsen Jensen..... 0 2 - - - - - 2
7. Michał Kurzawski.......... 3 0 0 2 - - - 5
PSŻ POZNAŃ 46
1. Lee Richardson............ 1 3 3 3 3 - - 13
2. Linus Sundestroem......... 0 u 2* 1 2 - - 5+1
3. Adam Skórnicki............ 3 3 2 3 0 - - 11
4. Norbert Kościuch.......... 1 1 1* 2 - - - 5+1
5. Daniel Nermark............ 3 0 3 1* 0 - - 7+1
6. Dawid Rowiecki............ 2 0 - - - - - 2
7. Rafał Dąbrowski........... 1* 1 1 0 - - - 3+1
No. Results UN PS UN PS
1: Michał Kurzawski, Dawid Rowiecki, Rafał Dąbrowski, Michael Jepsen Jensen..... 3 3 3 3
2: Rafał Dobrucki, Krzysztof Kasprzak, Lee Richardson, Linus Sundestroem........ 5 1 8 4
3: Adam Skórnicki, Kazimierz Adamczak, Norbert Kościuch, Martin Smoliński....... 2 4 10 8
4: Daniel Nermark, Michael Jepsen Jensen, Nicki Pedersen, Dawid Rowiecki........ 3 3 13 11
5: Lee Richardson, Kazimierz Adamczak, Martin Smoliński, Linus Sundestroem (u).. 3 3 16 14
6: Adam Skórnicki, Nicki Pedersen, Norbert Kościuch, Michał Kurzawski........... 2 4 18 18
7: Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki, Rafał Dąbrowski, Daniel Nermark.......... 5 1 23 19
8: Lee Richardson, Linus Sundestroem, Nicki Pedersen, Michał Kurzawski.......... 1 5 24 24
9: Krzysztof Kasprzak, Adam Skórnicki, Norbert Kościuch, Rafał Dobrucki......... 3 3 27 27
10: Daniel Nermark, Kazimierz Adamczak, Rafał Dąbrowski, Martin Smoliński........ 2 4 29 31
11: Adam Skórnicki, Nicki Pedersen, Linus Sundestroem, Rafał Dobrucki............ 2 4 31 35
12: Lee Richardson, Michał Kurzawski, Kazimierz Adamczak, Rafał Dąbrowski........ 3 3 34 38
13: Krzysztof Kasprzak, Norbert Kościuch, Daniel Nermark, Martin Smoliński (wu).. 3 3 37 41
14: Nicki Pedersen, Linus Sundestroem, Rafał Dobrucki, Daniel Nermark............ 4 2 41 43
15: Lee Richardson, Kazimierz Adamczak, Krzysztof Kasprzak, Adam Skórnicki....... 3 3 44 46
ZM: Krzysztof Kasprzak
Tarnow: 100
Poznan: - 30
Zeby nie bylo - Mlodzimierz sam chcial, zebym sedziowal.
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
UNIA LESZNO 50
1. Jarosław Hampel........... 2* 3 2 3 3 - - 13+1
2. Fredrik Lindgren.......... 3 0 1* 0 - - - 4+1
3. Jurica Pavlic............. 3 2 2 3 2 - - 12
4. Leigh Adams............... 2* 0 0 2* - - - 4+2
5. Janusz Kołodziej.......... 3 3 3 3 2* - - 14+1
6. Krystian Pieszczek........ 0 1 wu 0 - - - 1
7. Norbert Flisik............ 1 1 0 - - - - 2
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 40
1. Przemysław Pawlicki....... 1 3 1* 1 0 0 - 6+1
2. Michał Szczepaniak........ 0 - - - - - - 0
3. Hans Andersen............. 1 2 2 3 1* 1 - 10+1
4. Mateusz Szczepaniak....... 0 1* d 1 - - - 2+1
5. Andreas Jonsson........... Rider replacement
6. Marek Dziurkowski......... 3 0 2 3 2 u 1 11
7. Jane Hirvonen............. 2* 1 1* 2 2 3 - 11+2
No. Results UN FA UN FA
1: Marek Dziurkowski, Jane Hirvonen, Norbert Flisik, Krystian Pieszczek........... 1 5 1 5
2: Fredrik Lindgren, Jarosław Hampel, Przemysław Pawlicki, Michał Szczepaniak..... 5 1 6 6
3: Jurica Pavlic, Leigh Adams, Hans Andersen, Mateusz Szczepaniak................. 5 1 11 7
4: Janusz Kołodziej, Hans Andersen, Krystian Pieszczek, Marek Dziurkowski......... 4 2 15 9
5: Przemysław Pawlicki, Jurica Pavlic, Jane Hirvonen, Leigh Adams................. 2 4 17 13
6: Janusz Kołodziej, Hans Andersen, Mateusz Szczepaniak, Krystian Pieszczek (wu).. 3 3 20 16
7: Jarosław Hampel, Marek Dziurkowski, Jane Hirvonen, Fredrik Lindgren............ 3 3 23 19
8: Janusz Kołodziej, Jane Hirvonen, Przemysław Pawlicki, Krystian Pieszczek....... 3 3 26 22
9: Hans Andersen, Jarosław Hampel, Fredrik Lindgren, Mateusz Szczepaniak (d)...... 3 3 29 25
10: Marek Dziurkowski, Jurica Pavlic, Przemysław Pawlicki, Leigh Adams............. 2 4 31 29
11: Janusz Kołodziej, Jane Hirvonen, Hans Andersen, Fredrik Lindgren............... 3 3 34 32
12: Jurica Pavlic, Marek Dziurkowski, Norbert Flisik, Przemysław Pawlicki.......... 4 2 38 34
13: Jarosław Hampel, Leigh Adams, Mateusz Szczepaniak, Marek Dziurkowski (u)....... 5 1 43 35
14: Jane Hirvonen, Jurica Pavlic, Marek Dziurkowski, Norbert Flisik................ 2 4 45 39
15: Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Hans Andersen, Przemysław Pawlicki.......... 5 1 50 40
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
2010-11-24
SPARTA WROCŁAW 44
1. Eduard Szajchulin......... 3 2 1 0 - - - 6
2. Jonas Davidsson........... 2* 1* 0 3 2 2* - 10+3
3. Maciej Janowski........... 1 2* 2 1 3 - - 9+1
4. Krzysztof Jabłoński....... 0 3 0 2 - - - 5
5. Renat Gafurow............. 2 0 3 1 - - - 6
6. Michał Kopacz............. 1* 0 - - - - - 1+1
7. Darcy Ward................ 2 1* 2 1 1* - - 7+2
APATOR TORUŃ 46
1. Tai Woffinden............. 0 1 0 2* 3 - - 6+1
2. James Brown............... 1 0 0 - - - - 1
3. Grigorij Łaguta........... 2* 3 3 2 0 - - 10+1
4. Thomas H. Jonasson........ 3 1 2* 3 1 - - 10+1
5. Adrian Miedziński......... 0 3 1 1 R - - 5
6. Emil Pulczyński........... 0 0 - - - - - 0
7. Damian Czikita............ 3 3 2 3 3 - - 14
No. Results SP AP SP AP
1: Damian Czikita, Darcy Ward, Michał Kopacz, Emil Pulczyński..................... 3 3 3 3
2: Eduard Szajchulin, Jonas Davidsson, James Brown, Tai Woffinden................. 5 1 8 4
3: Thomas H. Jonasson, Grigorij Łaguta, Maciej Janowski, Krzysztof Jabłoński...... 1 5 9 9
4: Damian Czikita, Renat Gafurow, Darcy Ward, Adrian Miedziński................... 3 3 12 12
5: Krzysztof Jabłoński, Maciej Janowski, Tai Woffinden, James Brown............... 5 1 17 13
6: Grigorij Łaguta, Darcy Ward, Thomas H. Jonasson, Renat Gafurow................. 2 4 19 17
7: Adrian Miedziński, Eduard Szajchulin, Jonas Davidsson, Emil Pulczyński......... 3 3 22 20
8: Renat Gafurow, Damian Czikita, Darcy Ward, Tai Woffinden....................... 4 2 26 22
9: Grigorij Łaguta, Thomas H. Jonasson, Eduard Szajchulin, Jonas Davidsson........ 1 5 27 27
10: Damian Czikita, Maciej Janowski, Adrian Miedziński, Krzysztof Jabłoński........ 2 4 29 31
11: Jonas Davidsson, Grigorij Łaguta, Renat Gafurow, James Brown................... 4 2 33 33
12: Damian Czikita, Tai Woffinden, Maciej Janowski, Michał Kopacz.................. 1 5 34 38
13: Thomas H. Jonasson, Krzysztof Jabłoński, Adrian Miedziński, Eduard Szajchulin.. 2 4 36 42
14: Tai Woffinden, Jonas Davidsson, Darcy Ward, Adrian Miedziński (R).............. 3 3 39 45
15: Maciej Janowski, Jonas Davidsson, Thomas H. Jonasson, Grigorij Łaguta.......... 5 1 44 46
Wrocław: 100 tys
Torun: - 30 tys
ZM : Cziki
Offline