Speedway Menago
Moderator
Apator Toruń - PSŻ Poznań
Kontuzje:
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
Kontuzje:
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
Kontuzje: Nicki Pedersen
Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Kontuzje:
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
STAL GORZÓW 53
1. Kenneth Bjerre............ 3 2* 3 3 1 - - 12+1
2. Dawid Lampart............. u 3 1 3 2* - - 9+1
3. Sebastian Ułamek.......... 3 3 0 2 3 - - 11
4. Ryan Sullivan............. 2* 1 1 1 - - - 5+1
5. Rune Holta................ 3 2 3 0 3 - - 11
6. Damian Rokita............. 2 1 0 - - - - 3
7. Jorg Larsen............... 1* 1* 0 - - - - 2+2
SPARTA WROCŁAW 37
1. Maciej Janowski........... 2 2 1* 3 2 0 - 10+1
2. Renat Gafurow............. 1* 0 2 - - - - 3+1
3. Eduard Szajchulin......... 1 0 0 1* 1 - - 3+1
4. Krzysztof Jabłoński....... 0 3 2 0 - - - 5
5. Jonas Davidsson........... 2 0 3 2 0 2 - 9
6. Michał Kopacz............. 0 - - - - - - 0
7. Darcy Ward................ 3 t 1 2* 1 - - 7+1
No. Results ST SP ST SP
1: Darcy Ward, Damian Rokita, Jorg Larsen, Michał Kopacz.................... 3 3 3 3
2: Kenneth Bjerre, Maciej Janowski, Renat Gafurow, Dawid Lampart (u)........ 3 3 6 6
3: Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Eduard Szajchulin, Krzysztof Jabłoński.. 5 1 11 7
4: Rune Holta, Jonas Davidsson, Damian Rokita, Darcy Ward (t)............... 4 2 15 9
5: Sebastian Ułamek, Maciej Janowski, Ryan Sullivan, Renat Gafurow.......... 4 2 19 11
6: Krzysztof Jabłoński, Rune Holta, Jorg Larsen, Eduard Szajchulin.......... 3 3 22 14
7: Dawid Lampart, Kenneth Bjerre, Darcy Ward, Jonas Davidsson............... 5 1 27 15
8: Rune Holta, Renat Gafurow, Maciej Janowski, Damian Rokita................ 3 3 30 18
9: Kenneth Bjerre, Krzysztof Jabłoński, Dawid Lampart, Eduard Szajchulin.... 4 2 34 20
10: Jonas Davidsson, Darcy Ward, Ryan Sullivan, Sebastian Ułamek............. 1 5 35 25
11: Dawid Lampart, Jonas Davidsson, Eduard Szajchulin, Rune Holta............ 3 3 38 28
12: Maciej Janowski, Sebastian Ułamek, Darcy Ward, Jorg Larsen............... 2 4 40 32
13: Kenneth Bjerre, Maciej Janowski, Ryan Sullivan, Jonas Davidsson.......... 4 2 44 34
14: Rune Holta, Dawid Lampart, Eduard Szajchulin, Krzysztof Jabłoński........ 5 1 49 35
15: Sebastian Ułamek, Jonas Davidsson, Kenneth Bjerre, Maciej Janowski....... 4 2 53 37
Stal: 130
Sparta: -70
Screen dla Maćka:
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
Wrocław pokonany! jeeee!
Offline
Administrator
2010-11-21
APATOR TORUŃ 46
1. Tai Woffinden............. 3 3 2 3 2 - - 13
2. James Brown............... 0 1 1* 1 - - - 3+1
3. Grigorij Łaguta........... 1 2 2 1 3 - - 9
4. Thomas H. Jonasson........ 0 0 - - - - - 0
5. Adrian Miedziński......... 2 3 2* 1 1* - - 9+2
6. Damian Czikita............ 3 1* 2* 3 3 - - 12+2
7. Patryk Dudek.............. 0 0 F F - - - 0 (I)
PSŻ POZNAŃ 44
1. Lee Richardsson........... 2 3 1 2 0 - - 8
2. Linus Sundestroem......... 1* 1 0 2* 2 - - 6+2
3. Adam Skórnicki............ 2* 1 3 3 0 - - 9+1
4. Norbert Kościuch.......... 3 0 0 1* - - - 4+1
5. Daniel Nermark............ 3 2 3 2 3 - - 13
6. Dawid Rowiecki............ 1* 1 0 - - - - 2+1
7. Rafał Dąbrowski........... 2 N2 0 - - - - 2
No. Results AP PS AP PS
1: Damian Czikita, Rafał Dąbrowski, Dawid Rowiecki, Patryk Dudek............ 3 3 3 3
2: Tai Woffinden, Lee Richardsson, Linus Sundestroem, James Brown........... 3 3 6 6
3: Norbert Kościuch, Adam Skórnicki, Grigorij Łaguta, Thomas H. Jonasson.... 1 5 7 11
4: Daniel Nermark, Adrian Miedziński, Damian Czikita, Rafał Dąbrowski (N2).. 3 3 10 14
5: Lee Richardsson, Grigorij Łaguta, Linus Sundestroem, Thomas H. Jonasson.. 2 4 12 18
6: Adrian Miedziński, Damian Czikita, Adam Skórnicki, Norbert Kościuch...... 5 1 17 19
7: Tai Woffinden, Daniel Nermark, James Brown, Rafał Dąbrowski.............. 4 2 21 21
8: Damian Czikita, Adrian Miedziński, Lee Richardsson, Linus Sundestroem.... 5 1 26 22
9: Adam Skórnicki, Tai Woffinden, James Brown, Norbert Kościuch............. 3 3 29 25
10: Daniel Nermark, Grigorij Łaguta, Dawid Rowiecki, Patryk Dudek............ 2 4 31 29
11: Adam Skórnicki, Linus Sundestroem, Adrian Miedziński, Patryk Dudek (F)... 1 5 32 34
12: Damian Czikita, Lee Richardsson, Grigorij Łaguta, Dawid Rowiecki......... 4 2 36 36
13: Tai Woffinden, Daniel Nermark, Norbert Kościuch, Patryk Dudek (F)........ 3 3 39 39
14: Grigorij Łaguta, Linus Sundestroem, James Brown, Lee Richardsson......... 4 2 43 41
15: Daniel Nermark, Tai Woffinden, Adrian Miedziński, Adam Skórnicki......... 3 3 46 44
ZM. Dudek Patryk
Offline
Moderator
malo brakowalo ;/
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
2010-11-21
Włókniarz Częstochowa 40
1. Tomasz Gollob............. 3 2 0 2 3 3 - 13
2. Peter Karlsson............ 1 1 - - - - - 2
3. Bjarne Pedersen........... 2 0 2 3 0 - - 7
4. Paweł Hlib................ R 3 1* 1* 1 1 - 7+2
5. Martin Vaculik............ 3 2 2 0 2 - - 9
6. Mateusz Salsa............. Fx 0 1 - - - - 1
7. Mariusz Saletra........... 1 0 0 - - - - 1
UNIA LESZNO 50
1. Jarosław Hampel........... 2 2 3 2 3 - - 12
2. Fredrik Lindgren.......... 0 1* 1 1 - - - 3+1
3. Jurica Pavlic............. 3 3 3 3 2 - - 14
4. Leigh Adams............... 1 1 2* 0 1 - - 5+1
5. Janusz Kołodziej.......... 2 3 3 2 0 - - 10
6. Krystian Pieszczek........ 2* 1* 0 0 - - - 3+2
7. Norbert Flisik............ 3 R - - - - - 3
No. Results Wł UN Wł UN
1: Norbert Flisik, Krystian Pieszczek, Mariusz Saletra, Mateusz Salsa (Fx).. 1 5 1 5
2: Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Peter Karlsson, Fredrik Lindgren......... 4 2 5 7
3: Jurica Pavlic, Bjarne Pedersen, Leigh Adams, Paweł Hlib (R).............. 2 4 7 11
4: Martin Vaculik, Janusz Kołodziej, Krystian Pieszczek, Mateusz Salsa...... 3 3 10 14
5: Paweł Hlib, Jarosław Hampel, Fredrik Lindgren, Bjarne Pedersen........... 3 3 13 17
6: Jurica Pavlic, Martin Vaculik, Leigh Adams, Mariusz Saletra.............. 2 4 15 21
7: Janusz Kołodziej, Tomasz Gollob, Paweł Hlib, Krystian Pieszczek.......... 3 3 18 24
8: Jarosław Hampel, Martin Vaculik, Fredrik Lindgren, Mariusz Saletra....... 2 4 20 28
9: Jurica Pavlic, Leigh Adams, Peter Karlsson, Tomasz Gollob................ 1 5 21 33
10: Janusz Kołodziej, Bjarne Pedersen, Paweł Hlib, Krystian Pieszczek........ 3 3 24 36
11: Jurica Pavlic, Tomasz Gollob, Fredrik Lindgren, Martin Vaculik........... 2 4 26 40
12: Bjarne Pedersen, Jarosław Hampel, Mateusz Salsa, Norbert Flisik (R)...... 4 2 30 42
13: Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Paweł Hlib, Leigh Adams................. 4 2 34 44
14: Jarosław Hampel, Martin Vaculik, Leigh Adams, Bjarne Pedersen............ 2 4 36 48
15: Tomasz Gollob, Jurica Pavlic, Paweł Hlib, Janusz Kołodziej............... 4 2 40 50
Offline
Moderator
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 52
1. Przemysław Pawlicki....... 1 d 2* 2 3 - - 8+1
2. Michał Szczepaniak........ wu - - - - - - 0
3. Andreas Jonsson........... 3 3 3 wu - - - 9 (I)
4. Mateusz Szczepaniak....... 1 0 2* 1* 2* - - 6+3
5. Hans Andersen............. 2 2* 3 d 0 - - 7+1
6. Marek Dziurkowski......... 2* 1* 3 2* 1 - - 9+3
7. Jane Hirvonen............. 3 2 3 3 2 - - 13
UNIA TARNÓW 37
1. Krzysztof Kasprzak........ 3 2 3 1 0 3 3 15
2. Rafał Dobrucki............ 2* 1* 0 1 1 2 1 8+2
3. Kazimierz Adamczak........ 2 0 wu 1* - - - 3+1
4. Martin Smoliński.......... 0 1 3 - - - - 4
5. Nicki Pedersen............ Rider replacement
6. Michael Jepsen Jensen..... 1 3 wu 1 - - - 5
7. Michał Kurzawski.......... 0 0 2* 0 0 - - 2+1
No. Results FA UN FA UN
1: Jane Hirvonen, Marek Dziurkowski, Michael Jepsen Jensen, Michał Kurzawski............... 5 1 5 1
2: Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki, Przemysław Pawlicki, Michał Szczepaniak (wu)........ 1 5 6 6
3: Andreas Jonsson, Kazimierz Adamczak, Mateusz Szczepaniak, Martin Smoliński.............. 4 2 10 8
4: Michael Jepsen Jensen, Hans Andersen, Marek Dziurkowski, Kazimierz Adamczak............. 3 3 13 11
5: Andreas Jonsson, Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki, Mateusz Szczepaniak................ 3 3 16 14
6: Marek Dziurkowski, Hans Andersen, Martin Smoliński, Kazimierz Adamczak (wu)............. 5 1 21 15
7: Krzysztof Kasprzak, Jane Hirvonen, Przemysław Pawlicki (d), Michael Jepsen Jensen (wu).. 2 3 23 18
8: Hans Andersen, Marek Dziurkowski, Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki.................... 5 1 28 19
9: Jane Hirvonen, Przemysław Pawlicki, Rafał Dobrucki, Krzysztof Kasprzak.................. 5 1 33 20
10: Andreas Jonsson, Mateusz Szczepaniak, Rafał Dobrucki, Michał Kurzawski.................. 5 1 38 21
11: Jane Hirvonen, Rafał Dobrucki, Kazimierz Adamczak, Hans Andersen (d).................... 3 3 41 24
12: Krzysztof Kasprzak, Michał Kurzawski, Marek Dziurkowski, Andreas Jonsson (wu)........... 1 5 42 29
13: Martin Smoliński, Przemysław Pawlicki, Mateusz Szczepaniak, Michał Kurzawski............ 3 3 45 32
14: Przemysław Pawlicki, Mateusz Szczepaniak, Michael Jepsen Jensen, Michał Kurzawski....... 5 1 50 33
15: Krzysztof Kasprzak, Jane Hirvonen, Rafał Dobrucki, Hans Andersen........................ 2 4 52 37
ZM: Hirvonen
Kontuzje: Andreas Jonsson
Falubaz: 130
Unia: -70
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline