Speedway Menago
Administrator
PSŻ Poznań - Zielona Góra
Kontuzje:
Unia Leszno - Sparta Wrocław
Kontuzje:
Apator Toruń - Stal Gorzów
Kontuzje:
Włókniarz Częstochowa - Uni Tarnów
Kontuzje:
Offline
2010-11-17
Apator Toruń 62
1. Tai Woffinden............. 3 3 3 0 3 - - 12
2. James Brown............... 0 0 - - - - - 0
3. Grigorij Łaguta........... 3 3 3 2* 2* - - 13+2
4. Thomas H. Jonasson........ 2* 0 1 - - - - 3+1
5. Adrian Miedziński......... 2 3 3 3 3 - - 14
6. Damian Czikita............ 2* 1* 2* 2* 3 - - 10+4
7. Patryk Dudek.............. 3 2* 2* 2 1 - - 10+2
STAL GORZÓW 28
1. Kenneth Bjerre............ 2 1* 1 1 1 1 - 7+1
2. Dawid Lampart............. 1* 0 1* 0 - - - 2+2
3. Sebastian Ułamek.......... 1 1 1 2 2 - - 7
4. Ryan Sullivan............. 0 0 0 - - - - 0
5. Rune Holta................ 3 2 1 2 3 0 - 11
6. Damian Rokita............. 0 0 0 0 - - - 0
7. Jorg Larsen............... 1 0 - - - - - 1
No. Results Ap ST Ap ST
1: Patryk Dudek, Damian Czikita, Jorg Larsen, Damian Rokita.............. 5 1 5 1
2: Tai Woffinden, Kenneth Bjerre, Dawid Lampart, James Brown............. 3 3 8 4
3: Grigorij Łaguta, Thomas H. Jonasson, Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan.. 5 1 13 5
4: Rune Holta, Adrian Miedziński, Damian Czikita, Damian Rokita.......... 3 3 16 8
5: Grigorij Łaguta, Rune Holta, Kenneth Bjerre, Thomas H. Jonasson....... 3 3 19 11
6: Adrian Miedziński, Damian Czikita, Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan.... 5 1 24 12
7: Tai Woffinden, Patryk Dudek, Rune Holta, Damian Rokita................ 5 1 29 13
8: Adrian Miedziński, Damian Czikita, Kenneth Bjerre, Dawid Lampart...... 5 1 34 14
9: Tai Woffinden, Patryk Dudek, Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan.......... 5 1 39 15
10: Grigorij Łaguta, Rune Holta, Thomas H. Jonasson, Damian Rokita........ 4 2 43 17
11: Adrian Miedziński, Sebastian Ułamek, Dawid Lampart, James Brown....... 3 3 46 20
12: Damian Czikita, Grigorij Łaguta, Kenneth Bjerre, Jorg Larsen.......... 5 1 51 21
13: Rune Holta, Patryk Dudek, Kenneth Bjerre, Tai Woffinden............... 2 4 53 25
14: Tai Woffinden, Sebastian Ułamek, Patryk Dudek, Dawid Lampart.......... 4 2 57 27
15: Adrian Miedziński, Grigorij Łaguta, Kenneth Bjerre, Rune Holta........ 5 1 62 28
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2010-11-17 23:37:25)
Offline
Moderator
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 51
1. Martin Vaculik............ 2* 0 2 2 3 - - 9+1
2. Paweł Hlib................ 3 3 0 0 2* - - 8+1
3. Tomasz Gollob............. 3 3 3 3 3 - - 15
4. Krzysztof Buczkowski...... 0 0 0 1* - - - 1+1
5. Bjarne Pedersen........... 3 1* 2 2 1 - - 9+1
6. Mateusz Salsa............. 3 2* 2 1* 1 - - 9+2
7. Mariusz Saletra........... w - - - - - - 0 (I)
UNIA TARNÓW 39
1. Krzysztof Kasprzak........ 1 2 3 3 2 2 - 13
2. Rafał Dobrucki............ 0 1* 0 1 3 1 - 6+1
3. Kazimierz Adamczak........ 1* wu 3 - - - - 4+1
4. Martin Smoliński.......... 2 3 1 - - - - 6
5. Nicki Pedersen............ d 2 2 0 w 0 - 4
6. Michael Jepsen Jensen..... 2 1 - - - - - 3
7. Michał Kurzawski.......... 1* 1* 1* t - - - 3+3
No. Results WŁ UN WŁ UN
1: Mateusz Salsa, Michael Jepsen Jensen, Michał Kurzawski, Mariusz Saletra (w).. 3 3 3 3
2: Paweł Hlib, Martin Vaculik, Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki............... 5 1 8 4
3: Tomasz Gollob, Martin Smoliński, Kazimierz Adamczak, Krzysztof Buczkowski.... 3 3 11 7
4: Bjarne Pedersen, Mateusz Salsa, Michael Jepsen Jensen, Nicki Pedersen (d).... 5 1 16 8
5: Tomasz Gollob, Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki, Krzysztof Buczkowski...... 3 3 19 11
6: Martin Smoliński, Mateusz Salsa, Bjarne Pedersen, Kazimierz Adamczak (wu).... 3 3 22 14
7: Paweł Hlib, Nicki Pedersen, Michał Kurzawski, Martin Vaculik................. 3 3 25 17
8: Krzysztof Kasprzak, Bjarne Pedersen, Mateusz Salsa, Rafał Dobrucki........... 3 3 28 20
9: Kazimierz Adamczak, Martin Vaculik, Martin Smoliński, Paweł Hlib............. 2 4 30 24
10: Tomasz Gollob, Nicki Pedersen, Michał Kurzawski, Krzysztof Buczkowski........ 3 3 33 27
11: Krzysztof Kasprzak, Bjarne Pedersen, Rafał Dobrucki, Paweł Hlib.............. 2 4 35 31
12: Tomasz Gollob, Krzysztof Kasprzak, Mateusz Salsa, Michał Kurzawski (t)....... 4 2 39 33
13: Rafał Dobrucki, Martin Vaculik, Krzysztof Buczkowski, Nicki Pedersen......... 3 3 42 36
14: Martin Vaculik, Paweł Hlib, Rafał Dobrucki, Nicki Pedersen (w)............... 5 1 47 37
15: Tomasz Gollob, Krzysztof Kasprzak, Bjarne Pedersen, Nicki Pedersen........... 4 2 51 39
ZM: Gollob
Włókniarz: 130
Unia: -70
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
Nikt w tym roku żywy z Torunia nie wyjedzie. Drugim tego przykładem po Zielonej Górze jest Gorzów
Offline
Administrator
PSŻ POZNAŃ 46
1. Daniel Nermark............ 3 d 0 2* 1 - - 6+1
2. Norbert Kościuch.......... 1 1 3 0 - - - 5
3. Lee Richardsson........... 2* 0 3 2 0 - - 7+1
4. Adam Skórnicki............ 3 3 2* 3 3 - - 14+1
5. Linus Sundestroem......... 0 3 2 3 0 - - 8
6. Dawid Rowiecki............ 2 2 1 0 1* - - 6+1
7. Rafał Dąbrowski........... 0 - - - - - - 0
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 44
1. Przemysław Pawlicki....... 2 1* 3 0 3 - - 9+1
2. Michał Szczepaniak........ 0 - - - - - - 0
3. Andreas Jonson............ t 2 1* 2 2 - - 7+1
4. Mateusz Szczepaniak....... 1 0 2 0 - - - 3
5. Hans Andersen............. 3 2* 1 1 1* - - 8+2
6. Marek Dziurkowski......... 1 1 3 0 3 - - 8
7. Jane Hirvonen............. 3 2 1 1* 2* - - 9+2
No. Results PS FA PS FA
1: Jane Hirvonen, Dawid Rowiecki, Marek Dziurkowski, Rafał Dąbrowski.......... 2 4 2 4
2: Daniel Nermark, Przemysław Pawlicki, Norbert Kościuch, Michał Szczepaniak.. 4 2 6 6
3: Adam Skórnicki, Lee Richardsson, Mateusz Szczepaniak, Andreas Jonson (t)... 5 1 11 7
4: Hans Andersen, Dawid Rowiecki, Marek Dziurkowski, Linus Sundestroem........ 2 4 13 11
5: Adam Skórnicki, Jane Hirvonen, Przemysław Pawlicki, Lee Richardsson........ 3 3 16 14
6: Linus Sundestroem, Andreas Jonson, Dawid Rowiecki, Mateusz Szczepaniak..... 4 2 20 16
7: Marek Dziurkowski, Hans Andersen, Norbert Kościuch, Daniel Nermark (d)..... 1 5 21 21
8: Przemysław Pawlicki, Linus Sundestroem, Jane Hirvonen, Dawid Rowiecki...... 2 4 23 25
9: Norbert Kościuch, Mateusz Szczepaniak, Andreas Jonson, Daniel Nermark...... 3 3 26 28
10: Lee Richardsson, Adam Skórnicki, Hans Andersen, Marek Dziurkowski.......... 5 1 31 29
11: Linus Sundestroem, Andreas Jonson, Jane Hirvonen, Norbert Kościuch......... 3 3 34 32
12: Marek Dziurkowski, Lee Richardsson, Dawid Rowiecki, Przemysław Pawlicki.... 3 3 37 35
13: Adam Skórnicki, Daniel Nermark, Hans Andersen, Mateusz Szczepaniak......... 5 1 42 36
14: Przemysław Pawlicki, Jane Hirvonen, Daniel Nermark, Lee Richardsson........ 1 5 43 41
15: Adam Skórnicki, Andreas Jonson, Hans Andersen, Linus Sundestroem........... 3 3 46 44
Poznań: 130tys
Zielona Góra: -80tys
Offline
Moderator
2010-11-19
UNIA LESZNO 43
1. Jarosław Hampel........... 2* 0 3 1* 3 - - 9+2
2. Fredrik Lindgren.......... 3 1 2* 1 - - - 7+1
3. Jurica Pavlic............. 1 2* 1* 2 1 - - 7+2
4. Leigh Adams............... 0 3 2 2 T - - 7
5. Janusz Kołodziej.......... 3 2 3 0 Wu - - 8
6. Krystian Pieszczek........ 3 0 0 - - - - 3
7. Norbert Flisik............ 2* 0 0 - - - - 2+1
SPARTA WROCŁAW 46
1. Maciej Janowski........... 1 1 2 3 2 - - 9
2. Renat Gafurow............. 0 D 1* - - - - 1+1
3. Eduard Szajchulin......... 2* 3 1 3 2* - - 11+2
4. Krzysztof Jabłoński....... 3 1 0 0 - - - 4
5. Jonas Davidsson........... 1* 2* 3 2* 3 3 - 14+3
6. Michał Kopacz............. 0 - - - - - - 0
7. Darcy Ward................ 1 2 3 0 1 0 - 7
No. Results UN SP UN SP
1: Krystian Pieszczek, Norbert Flisik, Darcy Ward, Michał Kopacz................. 5 1 5 1
2: Fredrik Lindgren, Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Renat Gafurow............. 5 1 10 2
3: Krzysztof Jabłoński, Eduard Szajchulin, Jurica Pavlic, Leigh Adams............ 1 5 11 7
4: Janusz Kołodziej, Darcy Ward, Jonas Davidsson, Krystian Pieszczek............. 3 3 14 10
5: Leigh Adams, Jurica Pavlic, Maciej Janowski, Renat Gafurow (D)................ 5 1 19 11
6: Eduard Szajchulin, Janusz Kołodziej, Krzysztof Jabłoński, Krystian Pieszczek.. 2 4 21 15
7: Darcy Ward, Jonas Davidsson, Fredrik Lindgren, Jarosław Hampel................ 1 5 22 20
8: Janusz Kołodziej, Maciej Janowski, Renat Gafurow, Norbert Flisik.............. 3 3 25 23
9: Jarosław Hampel, Fredrik Lindgren, Eduard Szajchulin, Krzysztof Jabłoński..... 5 1 30 24
10: Jonas Davidsson, Leigh Adams, Jurica Pavlic, Darcy Ward....................... 3 3 33 27
11: Eduard Szajchulin, Jonas Davidsson, Fredrik Lindgren, Janusz Kołodziej........ 1 5 34 32
12: Maciej Janowski, Jurica Pavlic, Darcy Ward, Norbert Flisik.................... 2 4 36 36
13: Jonas Davidsson, Leigh Adams, Jarosław Hampel, Krzysztof Jabłoński............ 3 3 39 39
14: Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Jurica Pavlic, Darcy Ward................... 4 2 43 41
15: Jonas Davidsson, Eduard Szajchulin, Janusz Kołodziej (Wu), Leigh Adams (T)... 0 5 43 46
Finanse:
Leszno: 100 tysięcy
Wrocek:-30 tysięcy
W ostatnim biegu przegrali...
ZM: EDUARD SZAJCHULIN
Offline
Moderator
Kolejka Zakończona !
Offline
Administrator
ale jaja w Lesznie
Offline