Speedway Menago
Administrator
PSŻ Poznań - Stal Gorzów
Kontuzje:
Sparta Wrocław - Uni Tarnów
Kontuzje:
Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Kontuzje:
Unia Leszno - Apator Toruń
Kontuzje:
Offline
Moderator
2010-11-16
UNIA LESZNO 46
1. Jarosław Hampel........... 3 3 3 1* 1* - - 11+2
2. Fredrik Lindgren.......... 1 0 2* 2* 1* - - 6+3
3. Jurica Pavlic............. 0 3 2 D 2 - - 7
4. Leigh Adams............... 3 0 W 2 - - - 5
5. Janusz Kołodziej.......... 0 3 2 3 2 - - 10
6. Krystian Pieszczek........ 0 0 0 - - - - 0
7. Norbert Flisik............ 3 2 2 - - - - 7
APATOR TORUŃ 44
1. Tai Woffinden............. 2 1* 1 1 3 - - 8+1
2. James Brown............... 0 2 - - - - - 2
3. Grigorij Łaguta........... 2 2 Wu 0 0 - - 4
4. Thomas H Jonasson......... 1* 1* 0 - - - - 2+2
5. Adrian Miedziński......... 3 1* 3 3 3 - - 13+1
6. Damian Czikita............ 2 1 1 3 0 - - 7
7. Patryk Dudek.............. 1* 2 3 1 1 - - 8+1
No. Results UN AP UN AP
1: Norbert Flisik, Damian Czikita, Patryk Dudek, Krystian Pieszczek.......... 3 3 3 3
2: Jarosław Hampel, Tai Woffinden, Fredrik Lindgren, James Brown............. 4 2 7 5
3: Leigh Adams, Grigorij Łaguta, Thomas H Jonasson, Jurica Pavlic............ 3 3 10 8
4: Adrian Miedziński, Norbert Flisik, Damian Czikita, Janusz Kołodziej....... 2 4 12 12
5: Jurica Pavlic, James Brown, Tai Woffinden, Leigh Adams.................... 3 3 15 15
6: Janusz Kołodziej, Grigorij Łaguta, Thomas H Jonasson, Krystian Pieszczek.. 3 3 18 18
7: Jarosław Hampel, Patryk Dudek, Adrian Miedziński, Fredrik Lindgren........ 3 3 21 21
8: Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Tai Woffinden, Krystian Pieszczek......... 2 4 23 25
9: Jarosław Hampel, Fredrik Lindgren, Patryk Dudek, Grigorij Łaguta (Wu)..... 5 1 28 26
10: Adrian Miedziński, Jurica Pavlic, Damian Czikita, Leigh Adams (W)......... 2 4 30 30
11: Janusz Kołodziej, Fredrik Lindgren, Patryk Dudek, Grigorij Łaguta......... 5 1 35 31
12: Damian Czikita, Norbert Flisik, Tai Woffinden, Jurica Pavlic (D).......... 2 4 37 35
13: Adrian Miedziński, Leigh Adams, Jarosław Hampel, Thomas H Jonasson........ 3 3 40 38
14: Tai Woffinden, Jurica Pavlic, Fredrik Lindgren, Grigorij Łaguta........... 3 3 43 41
15: Adrian Miedziński, Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Damian Czikita...... 3 3 46 44
Leszno: 130 tyś
Apator:-70 tyś
Sensacja !
Offline
Moderator
2010-11-16
PSŻ POZNAŃ 43
1. Daniel Nermark............ 0 3 3 3 1 - - 10
2. Norbert Kościuch.......... 2 1 0 2 - - - 5
3. Adam Skórnicki............ 3 2* 2 3 0 - - 10+1
4. Linus Sundestroem......... 2* 3 1* 1 3 - - 10+2
5. Lee Richardsson........... 2 0 0 0 2* - - 4+1
6. Dawid Rowiecki............ 2 0 - - - - - 2
7. Rafał Dąbrowski........... 0 1 1 0 - - - 2
STAL GORZÓW 47
1. Kenneth Bjerre............ 3 1 2* 1* 3 - - 10+2
2. Dawid Lampart............. 1 U 3 3 0 - - 7
3. Sebastian Ułamek.......... 1 3 1* 1 1 - - 7+1
4. Ryan Sullivan............. 0 2* 2 0 - - - 4+1
5. Rune Holta................ 3 2 3 2 2* - - 12+1
6. Damian Rokita............. 3 1 0 0 2 - - 6
7. Jorg Larsen............... 1 - - - - - - 1
No. Results PS ST PS ST
1: Damian Rokita, Dawid Rowiecki, Jorg Larsen, Rafał Dąbrowski........... 2 4 2 4
2: Kenneth Bjerre, Norbert Kościuch, Dawid Lampart, Daniel Nermark....... 2 4 4 8
3: Adam Skórnicki, Linus Sundestroem, Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan.... 5 1 9 9
4: Rune Holta, Lee Richardsson, Damian Rokita, Dawid Rowiecki............ 2 4 11 13
5: Linus Sundestroem, Adam Skórnicki, Kenneth Bjerre, Dawid Lampart (U).. 5 1 16 14
6: Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Rafał Dąbrowski, Lee Richardsson..... 1 5 17 19
7: Daniel Nermark, Rune Holta, Norbert Kościuch, Damian Rokita........... 4 2 21 21
8: Dawid Lampart, Kenneth Bjerre, Rafał Dąbrowski, Lee Richardsson....... 1 5 22 26
9: Daniel Nermark, Ryan Sullivan, Sebastian Ułamek, Norbert Kościuch..... 3 3 25 29
10: Rune Holta, Adam Skórnicki, Linus Sundestroem, Damian Rokita.......... 3 3 28 32
11: Dawid Lampart, Norbert Kościuch, Sebastian Ułamek, Lee Richardsson.... 2 4 30 36
12: Adam Skórnicki, Damian Rokita, Kenneth Bjerre, Rafał Dąbrowski........ 3 3 33 39
13: Daniel Nermark, Rune Holta, Linus Sundestroem, Ryan Sullivan.......... 4 2 37 41
14: Linus Sundestroem, Lee Richardsson, Sebastian Ułamek, Dawid Lampart... 5 1 42 42
15: Kenneth Bjerre, Rune Holta, Daniel Nermark, Adam Skórnicki............ 1 5 43 47
PSŻ: 100 k
Stal: -30
Offline
Moderator
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 53
1. Przemysław Pawlicki....... 3 2* 3 2* 2 - - 12+2
2. Michał Szczepaniak........ 0 - - - - - - 0
3. Andreas Jonsson........... 2 3 0 2 u - - 7
4. Mateusz Szczepaniak....... 1* 1 2 3 - - - 7+1
5. Hans Andersen............. 3 3 2 3 1* - - 12+1
6. Marek Dziurkowski......... 3 0 1 0 1* - - 5+1
7. Jane Hirvonen............. 2* 3 2* 2* 1 - - 10+3
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 37
1. Bjarne Pedersen........... 2 0 1 1 3 0 - 7
2. Krzysztof Buczkowski...... 1* 2 2* - - - - 5+2
3. Paweł Hlib................ 3 2 0 u - - - 5
4. Martin Vaculik............ d 0 1 0 3 - - 4
5. Tomasz Gollob............. 2 1 3 3 1 3 - 13
6. Mateusz Salsa............. 1 1* 0 1 0 - - 3+1
7. Mariusz Saletra........... 0 - - - - - - 0
No. Results FA WŁ FA WŁ
1: Marek Dziurkowski, Jane Hirvonen, Mateusz Salsa, Mariusz Saletra................ 5 1 5 1
2: Przemysław Pawlicki, Bjarne Pedersen, Krzysztof Buczkowski, Michał Szczepaniak.. 3 3 8 4
3: Paweł Hlib, Andreas Jonsson, Mateusz Szczepaniak, Martin Vaculik (d)............ 3 3 11 7
4: Hans Andersen, Tomasz Gollob, Mateusz Salsa, Marek Dziurkowski.................. 3 3 14 10
5: Andreas Jonsson, Krzysztof Buczkowski, Mateusz Szczepaniak, Bjarne Pedersen..... 4 2 18 12
6: Hans Andersen, Paweł Hlib, Marek Dziurkowski, Martin Vaculik.................... 4 2 22 14
7: Jane Hirvonen, Przemysław Pawlicki, Tomasz Gollob, Mateusz Salsa................ 5 1 27 15
8: Tomasz Gollob, Hans Andersen, Bjarne Pedersen, Marek Dziurkowski................ 2 4 29 19
9: Przemysław Pawlicki, Jane Hirvonen, Martin Vaculik, Paweł Hlib.................. 5 1 34 20
10: Tomasz Gollob, Mateusz Szczepaniak, Mateusz Salsa, Andreas Jonsson.............. 2 4 36 24
11: Hans Andersen, Jane Hirvonen, Bjarne Pedersen, Paweł Hlib (u)................... 5 1 41 25
12: Bjarne Pedersen, Andreas Jonsson, Marek Dziurkowski, Mateusz Salsa.............. 3 3 44 28
13: Mateusz Szczepaniak, Przemysław Pawlicki, Tomasz Gollob, Martin Vaculik......... 5 1 49 29
14: Martin Vaculik, Krzysztof Buczkowski, Jane Hirvonen, Andreas Jonsson (u)........ 1 5 50 34
15: Tomasz Gollob, Przemysław Pawlicki, Hans Andersen, Bjarne Pedersen.............. 3 3 53 37
Falubaz: 130
Włokniarz: -70
ZM: Jane Hirvonen
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
Nie jest źle. Zajebista jazda Hansiora,PRzemka i Jane. Trochę Dziura zawiódł, ale da się przeżyć.
Offline
Administrator
Hmmm... Gorzowska wygrana to dla mnie szok. Zdecydowanie stawiałem tu na baniaminka, jednak widać
że doświadczenie Ajoota w ekstralidze wzięło góre. Częstochowa przegrywa w Zielonej Górze... czy to niespodzianka?
Chyba nie. Drużyna Szuminy chyba wskoczyła na dobry tor jazdy i pojdzie teraz z górki. Co do mojego meczu to
zgodzę sie co do Łaguty, lecz drugi mecz z rzędu słabo jedzie Woffinden i to moim zdaniem jego punktów zdecydowanie zabrakło...
Offline
Moderator
SPARTA WROCŁAW 56
1. Eduard Szajchulin......... 3 1* 2 0 3 - - 9+1
2. Renat Gafurow............. 1 2 1* 1* - - - 5+2
3. Maciej Janowski........... 2* 3 3 1* 2 - - 11+2
4. Krzysztof Jabłoński....... 3 2* 1 3 0 - - 9+1
5. Jonas Davidsson........... 1 2* 2* 2 0 - - 7+2
6. Michał Kopacz............. 1 - - - - - - 1
7. Darcy Ward................ 3 3 3 3 2 - - 14
UNIA TARNÓW 34
1. Krzysztof Kasprzak........ u 1 1 1 3 3 - 9
2. Martin Smoliński.......... 2 0 0 0 - - - 2
3. Rafał Dobrucki............ 1 0 0 3 1* - - 5+1
4. Kazimierz Adamczak........ 0 2 2 - - - - 4
5. Nicki Pedersen............ 2 3 3 2 1* 1 - 12+1
6. Michael Jepsen Jensen..... 2 0 0 0 - - - 2
7. Michał Kurzawski.......... 0 0 - - - - - 0
No. Results SP UN SP UN
1: Darcy Ward, Michael Jepsen Jensen, Michał Kopacz, Michał Kurzawski.......... 4 2 4 2
2: Eduard Szajchulin, Martin Smoliński, Renat Gafurow, Krzysztof Kasprzak (u).. 4 2 8 4
3: Krzysztof Jabłoński, Maciej Janowski, Rafał Dobrucki, Kazimierz Adamczak.... 5 1 13 5
4: Darcy Ward, Nicki Pedersen, Jonas Davidsson, Michael Jepsen Jensen.......... 4 2 17 7
5: Maciej Janowski, Krzysztof Jabłoński, Krzysztof Kasprzak, Martin Smoliński.. 5 1 22 8
6: Darcy Ward, Jonas Davidsson, Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki............. 5 1 27 9
7: Nicki Pedersen, Renat Gafurow, Eduard Szajchulin, Michael Jepsen Jensen..... 3 3 30 12
8: Darcy Ward, Jonas Davidsson, Krzysztof Kasprzak, Martin Smoliński........... 5 1 35 13
9: Nicki Pedersen, Eduard Szajchulin, Renat Gafurow, Rafał Dobrucki............ 3 3 38 16
10: Maciej Janowski, Nicki Pedersen, Krzysztof Jabłoński, Michał Kurzawski...... 4 2 42 18
11: Rafał Dobrucki, Jonas Davidsson, Renat Gafurow, Martin Smoliński............ 3 3 45 21
12: Krzysztof Kasprzak, Darcy Ward, Maciej Janowski, Michael Jepsen Jensen...... 3 3 48 24
13: Krzysztof Jabłoński, Kazimierz Adamczak, Nicki Pedersen, Eduard Szajchulin.. 3 3 51 27
14: Eduard Szajchulin, Kazimierz Adamczak, Rafał Dobrucki, Jonas Davidsson...... 3 3 54 30
15: Krzysztof Kasprzak, Maciej Janowski, Nicki Pedersen, Krzysztof Jabłoński.... 2 4 56 34
ZM: Ward
Sparta: 130
Unia: - 70
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline