Speedway Menago
Moderator
` PSŻ Poznań 54:36 Unia Leszno
` Apator Toruń : Zielona Góra
` Włókniarz Częstochowa : Sparta Wrocław
` Unia Tarnów : Stal Gorzów
Offline
Moderator
2010-11-13
PSŻ POZNAŃ 54
1. Daniel Nermark............ 2 3 1 2* 3 - - 11+1
2. Norbert Kościuch.......... U 0 3 1 - - - 4
3. Adam Skórnicki............ 3 1 3 3 3 - - 13
4. Linus Sundestroem......... 1 3 1 3 1 - - 9
5. Lee Richardsson........... 2 2 3 3 2* - - 12+1
6. Dawid Rowiecki............ 0 - - - - - - 0
7. Rafał Dąbrowski........... 3 0 0 1 1 - - 5
UNIA LESZNO 36
1. Jarosław Hampel........... 3 0 0 0 0 0 - 3
2. Fredrik Lindgren.......... 1 2 2 2 - - - 7
3. Jurica Pavlic............. 2 3 0 0 0 2 - 7
4. Leigh Adams............... 0 1 2 - - - - 3
5. Janusz Kołodziej.......... 3 2 2 1 1 - - 9
6. Krystian Pieszczek........ 2 1* - - - - - 3+1
7. Norbert Flisik............ 1* 1 0 2 - - - 4+1
No. Results PS UN PS UN
1: Rafał Dąbrowski, Krystian Pieszczek, Norbert Flisik, Dawid Rowiecki...... 3 3 3 3
2: Jarosław Hampel, Daniel Nermark, Fredrik Lindgren, Norbert Kościuch (U).. 2 4 5 7
3: Adam Skórnicki, Jurica Pavlic, Linus Sundestroem, Leigh Adams............ 4 2 9 9
4: Janusz Kołodziej, Lee Richardsson, Norbert Flisik, Rafał Dąbrowski....... 2 4 11 13
5: Linus Sundestroem, Fredrik Lindgren, Adam Skórnicki, Jarosław Hampel..... 4 2 15 15
6: Jurica Pavlic, Lee Richardsson, Leigh Adams, Rafał Dąbrowski............. 2 4 17 19
7: Daniel Nermark, Janusz Kołodziej, Krystian Pieszczek, Norbert Kościuch... 3 3 20 22
8: Lee Richardsson, Fredrik Lindgren, Rafał Dąbrowski, Jarosław Hampel...... 4 2 24 24
9: Norbert Kościuch, Leigh Adams, Daniel Nermark, Jurica Pavlic............. 4 2 28 26
10: Adam Skórnicki, Janusz Kołodziej, Linus Sundestroem, Norbert Flisik...... 4 2 32 28
11: Lee Richardsson, Fredrik Lindgren, Norbert Kościuch, Jurica Pavlic....... 4 2 36 30
12: Adam Skórnicki, Norbert Flisik, Rafał Dąbrowski, Jarosław Hampel......... 4 2 40 32
13: Linus Sundestroem, Daniel Nermark, Janusz Kołodziej, Jurica Pavlic....... 5 1 45 33
14: Daniel Nermark, Jurica Pavlic, Linus Sundestroem, Jarosław Hampel........ 4 2 49 35
15: Adam Skórnicki, Lee Richardsson, Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel....... 5 1 54 36
Finanse:
PSŻ Poznań: 130 tysięcy
Unia Leszno- 70 tysięcy
Offline
Moderator
APATOR TORUŃ 60
1. Tai Woffinden............. 1 3 2* 2 2 - - 10+1
2. James Brown............... 3 2* 3 0 - - - 8+1
3. Grigorij Łaguta........... 3 1* 3 1 2* - - 10+2
4. Thomas H Jonasson......... 2* 2 - - - - - 4+1
5. Adrian Miedziński......... 3 1* 2 3 3 - - 12+1
6. Damian Czikita............ 3 2* 2 3 - - - 10+1
7. Patryk Dudek.............. 2* 1* 2* 1* 0 - - 6+4
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 30
1. Przemysław Pawlicki....... 2 3 3 2 3 1 - 14
2. Michał Szczepaniak........ 0 0 - - - - - 0
3. Andreas Jonsson........... 1 3 1 2 0 0 - 7
4. Mateusz Szczepaniak....... 0 0 - - - - - 0
5. Hans Andersen............. 1 0 1 3 - - - 5
6. Marek Dziurkowski......... 1 0 1 0 0 - - 2
7. Jane Hirvonen............. 0 0 0 1* 1 - - 2+1
No. Results AP FA AP FA
1: Damian Czikita, Patryk Dudek, Marek Dziurkowski, Jane Hirvonen............ 5 1 5 1
2: James Brown, Przemysław Pawlicki, Tai Woffinden, Michał Szczepaniak....... 4 2 9 3
3: Grigorij Łaguta, Thomas H Jonasson, Andreas Jonsson, Mateusz Szczepaniak.. 5 1 14 4
4: Adrian Miedziński, Damian Czikita, Hans Andersen, Marek Dziurkowski....... 5 1 19 5
5: Przemysław Pawlicki, Thomas H Jonasson, Grigorij Łaguta, Jane Hirvonen.... 3 3 22 8
6: Andreas Jonsson, Damian Czikita, Adrian Miedziński, Mateusz Szczepaniak... 3 3 25 11
7: Tai Woffinden, James Brown, Marek Dziurkowski, Hans Andersen.............. 5 1 30 12
8: Przemysław Pawlicki, Adrian Miedziński, Patryk Dudek, Michał Szczepaniak.. 3 3 33 15
9: James Brown, Tai Woffinden, Andreas Jonsson, Jane Hirvonen................ 5 1 38 16
10: Grigorij Łaguta, Patryk Dudek, Hans Andersen, Marek Dziurkowski........... 5 1 43 17
11: Adrian Miedziński, Andreas Jonsson, Jane Hirvonen, James Brown............ 3 3 46 20
12: Damian Czikita, Przemysław Pawlicki, Grigorij Łaguta, Marek Dziurkowski... 4 2 50 22
13: Przemysław Pawlicki, Tai Woffinden, Patryk Dudek, Andreas Jonsson......... 3 3 53 25
14: Hans Andersen, Tai Woffinden, Jane Hirvonen, Patryk Dudek................. 2 4 55 29
15: Adrian Miedziński, Grigorij Łaguta, Przemysław Pawlicki, Andreas Jonsson.. 5 1 60 30
ZM: Damian Czikita
Apator: 130tys
Falubaz: - 70tys
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
UNIA TARNÓW 46
1. Krzysztof Kasprzak........ 3 2 1* 0 2 - - 8+1
2. Rafał Dobrucki............ 1 0 2 1 0 - - 4
3. Kazimierz Adamczak........ 0 u 3 3 3 - - 9
4. Martin Smoliński.......... 2 d 2* 1 - - - 5+1
5. Nicki Pedersen............ 3 2 3 3 1 - - 12
6. Michael Jepsen Jensen..... 3 2* 1* - - - - 6+2
7. Michał Kurzawski.......... 1 0 1 - - - - 2
STAL GORZÓW 43
1. Kenneth Bjerre............ 2 3 1* 2 3 0 - 11+1
2. Dawid Lampart............. 0 2* 2 d 1 - - 5+1
3. Sebastian Ułamek.......... 1 3 0 2 3 - - 9
4. Ryan Sullivan............. 3 0 3 - - - - 6
5. Rune Holta................ 1 3 1 2* 2 - - 9+1
6. Damian Rokita............. 2 0 1 0 0 - - 3
7. Jorg Larsen............... 0 - - - - - - 0
No. Results UN ST UN ST
1: Michael Jepsen Jensen, Damian Rokita, Michał Kurzawski, Jorg Larsen.......... 4 2 4 2
2: Krzysztof Kasprzak, Kenneth Bjerre, Rafał Dobrucki, Dawid Lampart............ 4 2 8 4
3: Ryan Sullivan, Martin Smoliński, Sebastian Ułamek, Kazimierz Adamczak........ 2 4 10 8
4: Nicki Pedersen, Michael Jepsen Jensen, Rune Holta, Damian Rokita............. 5 1 15 9
5: Kenneth Bjerre, Dawid Lampart, Martin Smoliński (d), Kazimierz Adamczak (u).. 0 5 15 14
6: Sebastian Ułamek, Nicki Pedersen, Michael Jepsen Jensen, Ryan Sullivan....... 3 3 18 17
7: Rune Holta, Krzysztof Kasprzak, Damian Rokita, Rafał Dobrucki................ 2 4 20 21
8: Nicki Pedersen, Dawid Lampart, Kenneth Bjerre, Michał Kurzawski.............. 3 3 23 24
9: Ryan Sullivan, Rafał Dobrucki, Krzysztof Kasprzak, Sebastian Ułamek.......... 3 3 26 27
10: Kazimierz Adamczak, Martin Smoliński, Rune Holta, Damian Rokita.............. 5 1 31 28
11: Nicki Pedersen, Sebastian Ułamek, Rafał Dobrucki, Dawid Lampart (d).......... 4 2 35 30
12: Kazimierz Adamczak, Kenneth Bjerre, Michał Kurzawski, Damian Rokita.......... 4 2 39 32
13: Kenneth Bjerre, Rune Holta, Martin Smoliński, Krzysztof Kasprzak............. 1 5 40 37
14: Sebastian Ułamek, Krzysztof Kasprzak, Dawid Lampart, Rafał Dobrucki.......... 2 4 42 41
15: Kazimierz Adamczak, Rune Holta, Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre............... 4 2 46 43
zm: Adamczak
Unia: 130
Stal: - 70
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
2010-11-15
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 44
1. Bjarne Pedersen........... 2 3 2 1* 1* - - 9+2
2. Krzysztof Buczkowski...... 1* 0 R 2 - - - 3+1
3. Paweł Hlib................ 0 2 2* 3 0 - - 7+1
4. Martin Vaculik............ 2 1* 2 3 - - - 8+1
5. Tomasz Gollob............. 3 3 2 3 1* 2 - 14+1
6. Mateusz Salsa............. 1 1 1* 0 - - - 3+1
7. Aleksandr Loktajev........ 0 0 - - - - - 0
SPARTA WROCŁAW 46
1. Maciej Janowski........... F 3 3 2 3 - - 11
2. Krzysztof Jabłoński....... 3 0 0 0 - - - 3
3. Eduard Szajchulin......... 3 2 3 3 0 - - 11
4. Renat Gafurow............. 1 1* 1 3 2 - - 8+1
5. Jonas Davidsson........... 0 2 1 0 1* - - 4+1
6. Michał Kopacz............. 2* - - - - - - 2+1
7. Darcy Ward................ 3 2 1* 0 1* - - 7+2
No. Results WŁ SP WŁ SP
1: Darcy Ward, Michał Kopacz, Mateusz Salsa, Aleksandr Loktajev..................... 1 5 1 5
2: Krzysztof Jabłoński, Bjarne Pedersen, Krzysztof Buczkowski, Maciej Janowski (F).. 3 3 4 8
3: Eduard Szajchulin, Martin Vaculik, Renat Gafurow, Paweł Hlib..................... 2 4 6 12
4: Tomasz Gollob, Darcy Ward, Mateusz Salsa, Jonas Davidsson........................ 4 2 10 14
5: Maciej Janowski, Paweł Hlib, Martin Vaculik, Krzysztof Jabłoński................. 3 3 13 17
6: Tomasz Gollob, Eduard Szajchulin, Renat Gafurow, Aleksandr Loktajev.............. 3 3 16 20
7: Bjarne Pedersen, Jonas Davidsson, Darcy Ward, Krzysztof Buczkowski............... 3 3 19 23
8: Maciej Janowski, Tomasz Gollob, Mateusz Salsa, Krzysztof Jabłoński............... 3 3 22 26
9: Eduard Szajchulin, Bjarne Pedersen, Renat Gafurow, Krzysztof Buczkowski (R)...... 2 4 24 30
10: Tomasz Gollob, Paweł Hlib, Jonas Davidsson, Darcy Ward........................... 5 1 29 31
11: Eduard Szajchulin, Krzysztof Buczkowski, Tomasz Gollob, Krzysztof Jabłoński...... 3 3 32 34
12: Paweł Hlib, Maciej Janowski, Darcy Ward, Mateusz Salsa........................... 3 3 35 37
13: Renat Gafurow, Martin Vaculik, Bjarne Pedersen, Jonas Davidsson.................. 3 3 38 40
14: Martin Vaculik, Renat Gafurow, Jonas Davidsson, Paweł Hlib....................... 3 3 41 43
15: Maciej Janowski, Tomasz Gollob, Bjarne Pedersen, Eduard Szajchulin............... 3 3 44 46
Czewa: 100 tys
Wrocław: - 30 tys
ZM: Gollob
Offline
Moderator
Finanse uaktualnione
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline