Speedway Menago
Administrator
` Sparta Wrocław - Unia Leszno
Kontuzje:
` Apator Toruń - Zielona Góra
Kontuzje:
` Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
Kontuzje:
` Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz
Kontuzje:
Offline
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 48
1. Jonas Davidsson........... 1 2 1 2 2* - 8+1
2. Rafał Szombierski......... 0 0 0 1 - - 1
3. Peter Karlsson............ 2* 1* 1* 1* 3 - 8+4
4. Tai Woffinden............. 3 2 2 2 0 - 9
5. Rune Holta................ 3 3 3 3 3 - 15
6. Borys Miturski............ 1* 1 1* - - - 3+2
7. Lewis Bridger............. 2 2* 0 - - - 4+1
UNIA TARNÓW 42
1. Krzysztof Kasprzak........ 2* 3 2 3 2 - 12+1
2. Sebastian Ułamek.......... 3 0 0 0 d - 3
3. Marcin Rempała............ 1 1* 3 3 1 - 9+1
4. Kazimierz Adamczak........ 0 2 2* 0 - - 4+1
5. Bjarne Pedersen........... 1 3 3 2 1* - 10+1
6. Szymon Kiełbasa........... 3 0 1 0 0 - 4
7. Martin Vaculik............ U - - - - - 0 (I)
No. Results WŁ UN WŁ UN
1: Szymon Kiełbasa, Lewis Bridger, Borys Miturski, Martin Vaculik (U)........ 3 3 3 3
2: Sebastian Ułamek, Krzysztof Kasprzak, Jonas Davidsson, Rafał Szombierski.. 1 5 4 8
3: Tai Woffinden, Peter Karlsson, Marcin Rempała, Kazimierz Adamczak......... 5 1 9 9
4: Rune Holta, Lewis Bridger, Bjarne Pedersen, Szymon Kiełbasa............... 5 1 14 10
5: Krzysztof Kasprzak, Tai Woffinden, Peter Karlsson, Sebastian Ułamek....... 3 3 17 13
6: Rune Holta, Kazimierz Adamczak, Marcin Rempała, Lewis Bridger............. 3 3 20 16
7: Bjarne Pedersen, Jonas Davidsson, Szymon Kiełbasa, Rafał Szombierski...... 2 4 22 20
8: Rune Holta, Krzysztof Kasprzak, Borys Miturski, Sebastian Ułamek.......... 4 2 26 22
9: Marcin Rempała, Kazimierz Adamczak, Jonas Davidsson, Rafał Szombierski.... 1 5 27 27
10: Bjarne Pedersen, Tai Woffinden, Peter Karlsson, Szymon Kiełbasa........... 3 3 30 30
11: Marcin Rempała, Jonas Davidsson, Borys Miturski, Kazimierz Adamczak....... 3 3 33 33
12: Krzysztof Kasprzak, Tai Woffinden, Peter Karlsson, Szymon Kiełbasa........ 3 3 36 36
13: Rune Holta, Bjarne Pedersen, Rafał Szombierski, Sebastian Ułamek.......... 4 2 40 38
14: Peter Karlsson, Jonas Davidsson, Marcin Rempała, Sebastian Ułamek (d)..... 5 1 45 39
15: Rune Holta, Krzysztof Kasprzak, Bjarne Pedersen, Tai Woffinden............ 3 3 48 42
Ostatnio edytowany przez Ajoot (2010-06-30 12:29:54)
Offline
Administrator
STAL GORZÓW 48
1. Nicki Pedersen............ 3 2 1 3 R - 9
2. Adam Shields.............. 0 1* 0 1* - - 2+2
3. Tomasz Gollob............. 3 1 3 2 3 - 12
4. Matej Zagar............... 0 3 2* 1* 2* - 8+3
5. Rafał Dobrucki............ 3 3 0 2 3 - 11
6. Michael Jepsen Jensen..... E 0 2* 2 1 - 5+1
7. Łukasz Cyran.............. 1 - - - - - 1
POLONIA BYDGOSZCZ 41
1. Andreas Jonsson........... 2 2 1 0 2 - 7
2. Denis Gizatullin.......... 1* 0 - - - - 1+1
3. Antonio Lindbaeck......... 2 1 2* 2 1* - 8+2
4. Robert Kościecha.......... 1* 0 3 0 1 - 5+1
5. Grzegorz Walasek.......... 2 0 R R 0 - 2
6. Szymon Woźniak............ 2* 1* Fx - - - 3+2 (I)
7. Emil Sajfutdinow.......... 3 3 3 3 3 - 15
No. Results ST PO ST PO
1: Emil Sajfutdinow, Szymon Woźniak, Łukasz Cyran, Michael Jepsen Jensen (E)... 1 5 1 5
2: Nicki Pedersen, Andreas Jonsson, Denis Gizatullin, Adam Shields............. 3 3 4 8
3: Tomasz Gollob, Antonio Lindbaeck, Robert Kościecha, Matej Zagar............. 3 3 7 11
4: Rafał Dobrucki, Grzegorz Walasek, Szymon Woźniak, Michael Jepsen Jensen..... 3 3 10 14
5: Matej Zagar, Andreas Jonsson, Tomasz Gollob, Denis Gizatullin............... 4 2 14 16
6: Rafał Dobrucki, Michael Jepsen Jensen, Antonio Lindbaeck, Robert Kościecha.. 5 1 19 17
7: Emil Sajfutdinow, Nicki Pedersen, Adam Shields, Grzegorz Walasek............ 3 3 22 20
8: Emil Sajfutdinow, Michael Jepsen Jensen, Andreas Jonsson, Rafał Dobrucki.... 2 4 24 24
9: Robert Kościecha, Antonio Lindbaeck, Nicki Pedersen, Adam Shields........... 1 5 25 29
10: Tomasz Gollob, Matej Zagar, Szymon Woźniak (Fx), Grzegorz Walasek (R)....... 5 0 30 29
11: Nicki Pedersen, Antonio Lindbaeck, Michael Jepsen Jensen, Robert Kościecha.. 4 2 34 31
12: Emil Sajfutdinow, Tomasz Gollob, Matej Zagar, Andreas Jonsson............... 3 3 37 34
13: Emil Sajfutdinow, Rafał Dobrucki, Adam Shields, Grzegorz Walasek (R)........ 3 3 40 37
14: Rafał Dobrucki, Matej Zagar, Robert Kościecha, Grzegorz Walasek............. 5 1 45 38
15: Tomasz Gollob, Andreas Jonsson, Antonio Lindbaeck, Nicki Pedersen (R)....... 3 3 48 41
Offline
Administrator
SPARTA WROCŁAW 38
1. Jason Crump............... 3 3 E E 1* - 7+1
2. Daniel Jeleniewski........ 1 1 2 - - - 4
3. Leon Madsen............... 1* 2 F 0 0 - 3+1
4. Piotr Świderski........... 2 0 1 2 2 - 7
5. Kenneth Bjerre............ 0 2 3 1* 2 - 8+1
6. Krystian Jankowski........ Fx 1* - - - - 1+1
7. Maciej Janowski........... 3 2 R 2* 1 - 8+1
UNIA LESZNO 52
1. Janusz Kołodziej.......... 2 3 0 3 1 - 9
2. Troy Batchelor............ 0 1 1 3 - - 5
3. Jarosław Hampel........... 3 3 3 2* 3 - 14+1
4. Damian Baliński........... 0 Fx 2* 3 - - 5+1
5. Leigh Adams............... 1 2 2* F 3 - 8+1
6. Jurica Pavlic............. 2 3 1* 3 1 - 10+1
7. Sławomir Musielak......... 1* X - - - - 1+1
No. Results SP UN SP UN
1: Maciej Janowski, Jurica Pavlic, Sławomir Musielak, Krystian Jankowski (Fx).. 3 3 3 3
2: Jason Crump, Janusz Kołodziej, Daniel Jeleniewski, Troy Batchelor........... 4 2 7 5
3: Jarosław Hampel, Piotr Świderski, Leon Madsen, Damian Baliński.............. 3 3 10 8
4: Jurica Pavlic, Maciej Janowski, Leigh Adams, Kenneth Bjerre................. 2 4 12 12
5: Janusz Kołodziej, Leon Madsen, Troy Batchelor, Piotr Świderski.............. 2 4 14 16
6: Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre, Krystian Jankowski, Damian Baliński (Fx)... 3 3 17 19
7: Jason Crump, Leigh Adams, Jurica Pavlic, Maciej Janowski (R)................ 3 3 20 22
8: Kenneth Bjerre, Maciej Janowski, Troy Batchelor, Janusz Kołodziej........... 5 1 25 23
9: Jarosław Hampel, Damian Baliński, Daniel Jeleniewski, Jason Crump (E)....... 1 5 26 28
10: Jurica Pavlic, Leigh Adams, Piotr Świderski, Leon Madsen (F)................ 1 5 27 33
11: Damian Baliński, Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Jason Crump (E).......... 1 5 28 38
12: Janusz Kołodziej, Piotr Świderski, Jurica Pavlic, Leon Madsen............... 2 4 30 42
13: Troy Batchelor, Daniel Jeleniewski, Kenneth Bjerre, Leigh Adams (F)......... 3 3 33 45
14: Leigh Adams, Piotr Świderski, Janusz Kołodziej, Leon Madsen................. 2 4 35 49
15: Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre, Jason Crump, Sławomir Musielak (X)......... 3 3 38 52
Offline
APATOR TORUŃ 51
1. Ryan Sullivan............. 3 1 1* 3 3 - 11+1
2. Piotr Protasiewicz........ 2* 3 2 3 0 - 10+1
3. Wiesław Jaguś............. 2 0 0 3 2* - 7+1
4. Hans Andersen............. 1* 1 2 1 - - 5+1
5. Adrian Miedziński......... 2* 3 2* 0 3 - 10+2
6. Darcy Ward................ 1 3 0 3 1 - 8
7. Emil Pulczyński........... 0 - - - - - 0
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 39
1. Przemysław Pawlicki....... 0 2* 0 - - - 2+1
2. Tomasz Chrzanowski........ 1 3 1 2 0 - 7
3. Davey Watt................ 0 1* 0 2 - - 3+1
4. Chris Holder.............. 3 2 3 0 1 2 11
5. Fredrik Lindgren.......... 1 2 3 2 1* 1* 10+2
6. Patryk Dudek.............. 3 0 0 - - - 3
7. Artur Mroczka............. 2* 1 N2 - - - 3+1
No. Results AP FA AP FA
1: Patryk Dudek, Artur Mroczka, Darcy Ward, Emil Pulczyński..................... 1 5 1 5
2: Ryan Sullivan, Piotr Protasiewicz, Tomasz Chrzanowski, Przemysław Pawlicki... 5 1 6 6
3: Chris Holder, Wiesław Jaguś, Hans Andersen, Davey Watt....................... 3 3 9 9
4: Darcy Ward, Adrian Miedziński, Fredrik Lindgren, Patryk Dudek................ 5 1 14 10
5: Tomasz Chrzanowski, Przemysław Pawlicki, Hans Andersen, Wiesław Jaguś........ 1 5 15 15
6: Adrian Miedziński, Chris Holder, Davey Watt, Darcy Ward...................... 3 3 18 18
7: Piotr Protasiewicz, Fredrik Lindgren, Ryan Sullivan, Patryk Dudek............ 4 2 22 20
8: Darcy Ward, Adrian Miedziński, Tomasz Chrzanowski, Przemysław Pawlicki....... 5 1 27 21
9: Chris Holder, Piotr Protasiewicz, Ryan Sullivan, Davey Watt.................. 3 3 30 24
10: Fredrik Lindgren, Hans Andersen, Artur Mroczka, Wiesław Jaguś................ 2 4 32 28
11: Ryan Sullivan, Davey Watt, Darcy Ward, Chris Holder.......................... 4 2 36 30
12: Wiesław Jaguś, Fredrik Lindgren, Hans Andersen, Artur Mroczka (N2)........... 4 2 40 32
13: Piotr Protasiewicz, Tomasz Chrzanowski, Fredrik Lindgren, Adrian Miedziński.. 3 3 43 35
14: Ryan Sullivan, Wiesław Jaguś, Chris Holder, Tomasz Chrzanowski............... 5 1 48 36
15: Adrian Miedziński, Chris Holder, Fredrik Lindgren, Piotr Protasiewicz........ 3 3 51 39
Offline
Administrator
Kolejka zakończona, finanse uaktualnione
Offline