Speedway Menago
Administrator
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
Kontuzje:
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń
Kontuzje:
Offline
2010-11-02
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 49 (96)
1. Jason Crump............... 3 3 3 3 R - - 12
2. Matej Ferjan.............. 1 1 Fx 2* - - - 4+1
3. Hans Andersen............. 1 3 1 2* 1 - - 8+1
4. Damian Baliński........... 3 2* F 2* 0 - - 7+2
5. Magnus Zetterstroem....... 0 1 0 3 - - - 4
6. Anton Rosen............... 0 3 - - - - - 3
7. Przemysław Pawlicki....... 3 3 0 2 3 - - 11
APATOR TORUŃ 41 (84)
1. Adrian Miedziński......... 2 1 3 0 - - - 6
2. Łukasz Jankowski.......... 0 X 3 - - - - 3
3. Bjarne Pedersen........... 2 2* 2 1 - - - 7+1
4. Michał Szczepaniak........ 0 3 1* 1 2 - - 7+1
5. Paweł Hlib................ 1* 0 2* 1* - - - 4+3
6. Damian Czikita............ 1* 1 0 2* - - - 4+2
7. Patryk Dudek.............. 2 2 2 1 3 0 - 10
No. Results FA AP FA AP
1: Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Damian Czikita, Anton Rosen................. 3 3 3 3
2: Jason Crump, Adrian Miedziński, Matej Ferjan, Łukasz Jankowski................. 4 2 7 5
3: Damian Baliński, Bjarne Pedersen, Hans Andersen, Michał Szczepaniak............ 4 2 11 7
4: Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Paweł Hlib, Magnus Zetterstroem............. 3 3 14 10
5: Hans Andersen, Damian Baliński, Adrian Miedziński, Łukasz Jankowski (X)........ 5 1 19 11
6: Michał Szczepaniak, Bjarne Pedersen, Magnus Zetterstroem, Przemysław Pawlicki.. 1 5 20 16
7: Jason Crump, Patryk Dudek, Matej Ferjan, Paweł Hlib............................ 4 2 24 18
8: Adrian Miedziński, Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Magnus Zetterstroem...... 2 4 26 22
9: Jason Crump, Bjarne Pedersen, Michał Szczepaniak, Matej Ferjan (Fx)............ 3 3 29 25
10: Patryk Dudek, Paweł Hlib, Hans Andersen, Damian Baliński (F)................... 1 5 30 30
11: Magnus Zetterstroem, Matej Ferjan, Bjarne Pedersen, Patryk Dudek............... 5 1 35 31
12: Anton Rosen, Hans Andersen, Damian Czikita, Adrian Miedziński.................. 5 1 40 32
13: Jason Crump, Damian Baliński, Michał Szczepaniak, Damian Czikita............... 5 1 45 33
14: Łukasz Jankowski, Damian Czikita, Hans Andersen, Damian Baliński............... 1 5 46 38
15: Przemysław Pawlicki, Michał Szczepaniak, Paweł Hlib, Jason Crump (R)........... 3 3 49 41
Offline
Moderator
Sensacja, w dużej mierze, dzięki fenomenalnej postawie Przemka Pawlickiego, Falubaz eliminuje Apator. Nie spodziewałem się tego
Offline
Administrator
Cziki musi obejsc sie smakiem Polfinal chyba Falubaz-Sparta, bedzie sensacja?
Offline
Administrator
Wstyd to co oni odje*ali ...
Będą rewolucje w Toruniu, oj bedą
Szumina, gratki
Offline
Moderator
2010-12-01
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 32 (71)
1. Tai Woffinden............. 3 1* 1* 3 1 - - 9+2
2. Krzysztof Buczkowski...... 0 2 2 0 D - - 4
3. Martin Vaculik............ 1 0 2 2 3 - - 8
4. Peter Karlsson............ 0 1 1* 0 - - - 2+1
5. Tomasz Gollob............. 1 0 2 1 2 - - 6
6. Maciej Kopacz............. 2 0 1 0 0 - - 3
7. Kamil Pulczyński.......... 0 - - - - - - 0
UNIA LESZNO 58 (108)
1. Jarosław Hampel........... 1* 2* 3 1 3 - - 10+2
2. Leigh Adams............... 2 3 1 2* - - - 8+1
3. Jurica Pavlic............. 3 3 0 3 1 - - 10
4. Fredrik Lindgren.......... 2* 2* 3 1* 0 - - 8+3
5. Janusz Kołodziej.......... 3 3 3 2 2 - - 13
6. Norbert Flisik............ 3 2* 3 - - - - 8+1
7. Kamil Adamczewski......... 1 0 W - - - - 1 (I)
No. Results WŁ UN WŁ UN
1: Norbert Flisik, Maciej Kopacz, Kamil Adamczewski, Kamil Pulczyński........ 2 4 2 4
2: Tai Woffinden, Leigh Adams, Jarosław Hampel, Krzysztof Buczkowski......... 3 3 5 7
3: Jurica Pavlic, Fredrik Lindgren, Martin Vaculik, Peter Karlsson........... 1 5 6 12
4: Janusz Kołodziej, Norbert Flisik, Tomasz Gollob, Maciej Kopacz............ 1 5 7 17
5: Leigh Adams, Jarosław Hampel, Peter Karlsson, Martin Vaculik.............. 1 5 8 22
6: Jurica Pavlic, Fredrik Lindgren, Maciej Kopacz, Tomasz Gollob............. 1 5 9 27
7: Janusz Kołodziej, Krzysztof Buczkowski, Tai Woffinden, Kamil Adamczewski.. 3 3 12 30
8: Jarosław Hampel, Tomasz Gollob, Leigh Adams, Maciej Kopacz................ 2 4 14 34
9: Fredrik Lindgren, Krzysztof Buczkowski, Tai Woffinden, Jurica Pavlic...... 3 3 17 37
10: Janusz Kołodziej, Martin Vaculik, Peter Karlsson, Kamil Adamczewski (W)... 3 3 20 40
11: Jurica Pavlic, Leigh Adams, Tomasz Gollob, Krzysztof Buczkowski........... 1 5 21 45
12: Norbert Flisik, Martin Vaculik, Jarosław Hampel, Maciej Kopacz............ 2 4 23 49
13: Tai Woffinden, Janusz Kołodziej, Fredrik Lindgren, Peter Karlsson......... 3 3 26 52
14: Jarosław Hampel, Tomasz Gollob, Jurica Pavlic, Krzysztof Buczkowski (D)... 2 4 28 56
15: Martin Vaculik, Janusz Kołodziej, Tai Woffinden, Fredrik Lindgren......... 4 2 32 58
ZM: Norbert Flisik(Unia)
Awans; UNIA LESZNO
Dziękuję Czikita, za walkę . W przyszłym roku ci się uda,to pewne ). Jeśli jakieś transfery, to drzwi do KomarSzumińskiego zawsze otwarte.
Offline