Speedway Menago
Administrator
Unia Leszno [44] - [46] Falubaz Zielona Góra
Kontuzje:
Unia Tarnów [35] - [55] Apator Toruń
Kontuzje:
Sparta Wrocław [38] - [52] Stal Gorzów
Kontuzje:
Polonia Bydgoszcz [44] - [46] Włókniarz Częstochowa
Kontuzje:
Offline
Administrator
010-10-23
SPARTA WROCŁAW 43 (81)
1. Eduard Szajchulin......... 3 1* 2 0 - - - 6+1
2. Daniel King............... 0 0 3 - - - - 3
3. Kenneth Bjerre............ 2 wu 2 2 1 - - 7
4. Piotr Świderski........... 0 2 1* 0 - - - 3+1
5. Krzysztof Jabłoński....... 3 t 3 2* - - - 8+1
6. Darcy Ward................ 2* 2* 1 2* d - - 7+3
7. Maciej Janowski........... 3 2 3 1* d - - 9+1
STAL GORZÓW 46 (98)
1. Rune Holta................ 1* 3 0 3 1 3 - 11+1
2. Dawid Lampart............. 2 1 wu - - - - 3
3. Sebastian Ułamek.......... 3 1 3 2 1 2* - 12+1
4. Ryan Sullivan............. 1 2* 1* - - - - 4+2
5. Jonas Davidsson........... 1 3 3 3 2* 3 - 15+1
6. Damian Rokita............. 1 0 0 0 0 - - 1
7. Alan Szombierski.......... 0 - - - - - - 0
No. Results SP ST SP ST
1: Maciej Janowski, Darcy Ward, Damian Rokita, Alan Szombierski............ 5 1 5 1
2: Eduard Szajchulin, Dawid Lampart, Rune Holta, Daniel King............... 3 3 8 4
3: Sebastian Ułamek, Kenneth Bjerre, Ryan Sullivan, Piotr Świderski........ 2 4 10 8
4: Krzysztof Jabłoński, Darcy Ward, Jonas Davidsson, Damian Rokita......... 5 1 15 9
5: Rune Holta, Piotr Świderski, Sebastian Ułamek, Kenneth Bjerre (wu)...... 2 4 17 13
6: Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Darcy Ward, Krzysztof Jabłoński (t).... 1 5 18 18
7: Jonas Davidsson, Maciej Janowski, Eduard Szajchulin, Damian Rokita...... 3 3 21 21
8: Krzysztof Jabłoński, Darcy Ward, Dawid Lampart, Rune Holta.............. 5 1 26 22
9: Maciej Janowski, Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Daniel King........... 3 3 29 25
10: Jonas Davidsson, Kenneth Bjerre, Piotr Świderski, Damian Rokita......... 3 3 32 28
11: Daniel King, Krzysztof Jabłoński, Sebastian Ułamek, Dawid Lampart (wu).. 5 1 37 29
12: Rune Holta, Kenneth Bjerre, Maciej Janowski, Damian Rokita.............. 3 3 40 32
13: Jonas Davidsson, Eduard Szajchulin, Rune Holta, Piotr Świderski......... 2 4 42 36
14: Rune Holta, Jonas Davidsson, Kenneth Bjerre, Eduard Szajchulin.......... 1 5 43 41
15: Jonas Davidsson, Sebastian Ułamek, Darcy Ward (d), Maciej Janowski (d).. 0 5 43 46
START GNIEZNO!!!
Offline
Administrator
No to ch*j bombki strzelił, jedziemy przez ćwierćfinały
Drugiego miejsca nie będzie.
Offline
Gość
No coz xD
Moderator
2010-11-26
UNIA TARNÓW 45 (80)
1. Krzysztof Kasprzak........ 1 0 3 1 3 - - 8
2. Tomasz Jędrzejak.......... 3 1 0 2* - - - 6+1
3. Nicki Pedersen............ 3 3 1 3 0 - - 10
4. Szymon Kiełbasa........... 1 0 0 0 - - - 1
5. Rafał Dobrucki............ 3 3 1 3 1 - - 11
6. Michael Jepsen Jensen..... 0 2* 0 - - - - 2+1
7. Kazimierz Adamczak........ 3 0 2* 2* - - - 7+2
APATOR TORUŃ 45 (100)
1. Bjarne Pedersen........... 0 1* 3 1 0 - - 5+1
2. Łukasz Jankowski.......... 2 2 2* 0 2* - - 8+2
3. Adrian Miedziński......... 2 1* 2 1 1 - - 7+1
4. Michał Szczepaniak........ 0 2 1* - - - - 3+1
5. Paweł Hlib................ 1 3 3 3 3 - - 13
6. Damian Czikita............ 2 0 - - - - - 2
7. Patryk Dudek.............. 1* 2* 2* Wu 2* - - 7+4
No. Results UN AP UN AP
1: Kazimierz Adamczak, Damian Czikita, Patryk Dudek, Michael Jepsen Jensen....... 3 3 3 3
2: Tomasz Jędrzejak, Łukasz Jankowski, Krzysztof Kasprzak, Bjarne Pedersen....... 4 2 7 5
3: Nicki Pedersen, Adrian Miedziński, Szymon Kiełbasa, Michał Szczepaniak........ 4 2 11 7
4: Rafał Dobrucki, Michael Jepsen Jensen, Paweł Hlib, Damian Czikita............. 5 1 16 8
5: Nicki Pedersen, Łukasz Jankowski, Bjarne Pedersen, Szymon Kiełbasa............ 3 3 19 11
6: Rafał Dobrucki, Michał Szczepaniak, Adrian Miedziński, Michael Jepsen Jensen.. 3 3 22 14
7: Paweł Hlib, Patryk Dudek, Tomasz Jędrzejak, Krzysztof Kasprzak................ 1 5 23 19
8: Bjarne Pedersen, Łukasz Jankowski, Rafał Dobrucki, Kazimierz Adamczak......... 1 5 24 24
9: Krzysztof Kasprzak, Adrian Miedziński, Michał Szczepaniak, Tomasz Jędrzejak... 3 3 27 27
10: Paweł Hlib, Patryk Dudek, Nicki Pedersen, Szymon Kiełbasa..................... 1 5 28 32
11: Rafał Dobrucki, Tomasz Jędrzejak, Adrian Miedziński, Łukasz Jankowski......... 5 1 33 33
12: Nicki Pedersen, Kazimierz Adamczak, Bjarne Pedersen, Patryk Dudek (Wu)........ 5 1 38 34
13: Paweł Hlib, Patryk Dudek, Krzysztof Kasprzak, Szymon Kiełbasa................. 1 5 39 39
14: Krzysztof Kasprzak, Kazimierz Adamczak, Adrian Miedziński, Bjarne Pedersen.... 5 1 44 40
15: Paweł Hlib, Łukasz Jankowski, Rafał Dobrucki, Nicki Pedersen.................. 1 5 45 45
ZM: Hlibek
Offline
Moderator
2010-11-26
POLONIA BYDGOSZCZ 44 (88)
1. Grzegorz Walasek.......... 1 0 3 3 2* 0 - 9+1
2. Mateusz Kowalczyk......... 0 2 0 1 - - - 3
3. Scott Nicholls............ 0 0 - - - - - 0
4. Adam Shields.............. 1 1 3 2* 3 2 - 12+1
5. Robert Kościecha.......... 1* 3 W 1 3 3 - 11+1
6. Andriej Kudriaszow........ 3 2 0 2 1 - - 8
7. Szymon Woźniak............ 1 - - - - - - 1
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 (92)
1. Tai Woffinden............. 3 3 1 2 0 - - 9
2. Peter Karlsson............ 2* 2* 3 1 1 - - 9+2
3. Krzysztof Buczkowski...... 2* 2 1* 0 - - - 5+2
4. Martin Vaculik............ 3 1* 2 0 2 - - 8+1
5. Tomasz Gollob............. 3 3 2 1 3 - - 12
6. Maciej Kopacz............. 2 0 1 0 - - - 3
7. Kamil Pulczyński.......... 0 0 - - - - - 0
No. Results PO WŁ PO WŁ
1: Andriej Kudriaszow, Maciej Kopacz, Szymon Woźniak, Kamil Pulczyński......... 4 2 4 2
2: Tai Woffinden, Peter Karlsson, Grzegorz Walasek, Mateusz Kowalczyk.......... 1 5 5 7
3: Martin Vaculik, Krzysztof Buczkowski, Adam Shields, Scott Nicholls.......... 1 5 6 12
4: Tomasz Gollob, Andriej Kudriaszow, Robert Kościecha, Maciej Kopacz.......... 3 3 9 15
5: Tai Woffinden, Peter Karlsson, Adam Shields, Scott Nicholls................. 1 5 10 20
6: Robert Kościecha, Krzysztof Buczkowski, Martin Vaculik, Andriej Kudriaszow.. 3 3 13 23
7: Tomasz Gollob, Mateusz Kowalczyk, Maciej Kopacz, Grzegorz Walasek........... 2 4 15 27
8: Peter Karlsson, Andriej Kudriaszow, Tai Woffinden, Robert Kościecha (W)..... 2 4 17 31
9: Grzegorz Walasek, Martin Vaculik, Krzysztof Buczkowski, Mateusz Kowalczyk... 3 3 20 34
10: Adam Shields, Tomasz Gollob, Robert Kościecha, Kamil Pulczyński............. 4 2 24 36
11: Robert Kościecha, Adam Shields, Peter Karlsson, Krzysztof Buczkowski........ 5 1 29 37
12: Grzegorz Walasek, Tai Woffinden, Andriej Kudriaszow, Maciej Kopacz.......... 4 2 33 39
13: Adam Shields, Grzegorz Walasek, Tomasz Gollob, Martin Vaculik............... 5 1 38 40
14: Robert Kościecha, Martin Vaculik, Mateusz Kowalczyk, Tai Woffinden.......... 4 2 42 42
15: Tomasz Gollob, Adam Shields, Peter Karlsson, Grzegorz Walasek............... 2 4 44 46
ZM: Tomek Gollob
Offline
Administrator
UNIA LESZNO 49 (93)
1. Jarosław Hampel........... 3 0 R 3 2* - - 8+1
2. Fredrik Lindgren.......... 1 2 3 1 - - - 7
3. Jurica Pavlic............. 1 F 3 2 3 - - 9
4. Leigh Adams............... 3 2 2* 2* 1 - - 10+2
5. Janusz Kołodziej.......... 3 2 3 3 3 - - 14
6. Kamil Adamczewski......... 0 0 0 0 0 - - 0
7. Norbert Flisik............ 1 - - - - - - 1
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 40 (86)
1. Jason Crump............... 2 3 1* 1 0 - - 7+1
2. Matej Ferjan.............. 0 1 2 2 - - - 5
3. Hans Andersen............. 2 3 R 0 2 - - 7
4. Damian Baliński........... 0 1 2 0 1 - - 4
5. Magnus Zetterstroem....... 2 1 0 1 0 - - 4
6. Anton Rosen............... 2* - - - - - - 2+1
7. Przemysław Pawlicki....... 3 1* 3 1 3 - - 11+1
No. Results UN FA UN FA
1: Przemysław Pawlicki, Anton Rosen, Norbert Flisik, Kamil Adamczewski............ 1 5 1 5
2: Jarosław Hampel, Jason Crump, Fredrik Lindgren, Matej Ferjan................... 4 2 5 7
3: Leigh Adams, Hans Andersen, Jurica Pavlic, Damian Baliński..................... 4 2 9 9
4: Janusz Kołodziej, Magnus Zetterstroem, Przemysław Pawlicki, Kamil Adamczewski.. 3 3 12 12
5: Jason Crump, Leigh Adams, Matej Ferjan, Jurica Pavlic (F)...................... 2 4 14 16
6: Hans Andersen, Janusz Kołodziej, Damian Baliński, Kamil Adamczewski............ 2 4 16 20
7: Przemysław Pawlicki, Fredrik Lindgren, Magnus Zetterstroem, Jarosław Hampel.... 2 4 18 24
8: Janusz Kołodziej, Matej Ferjan, Jason Crump, Kamil Adamczewski................. 3 3 21 27
9: Fredrik Lindgren, Damian Baliński, Hans Andersen (R), Jarosław Hampel (R)...... 3 2 24 29
10: Jurica Pavlic, Leigh Adams, Przemysław Pawlicki, Magnus Zetterstroem........... 5 1 29 30
11: Janusz Kołodziej, Matej Ferjan, Fredrik Lindgren, Hans Andersen................ 4 2 33 32
12: Przemysław Pawlicki, Jurica Pavlic, Jason Crump, Kamil Adamczewski............. 2 4 35 36
13: Jarosław Hampel, Leigh Adams, Magnus Zetterstroem, Damian Baliński............. 5 1 40 37
14: Jurica Pavlic, Jarosław Hampel, Damian Baliński, Magnus Zetterstroem........... 5 1 45 38
15: Janusz Kołodziej, Hans Andersen, Leigh Adams, Jason Crump...................... 4 2 49
START GNIEZNO!!!
Offline