Speedway Menago
Administrator
` Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Kontuzje:
` Unia Leszno - Apator Toruń
Kontuzje: Adrian Miedziński (Z/Z)
` Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Kontuzje:
` Polnia Bydgoszcz - Unia Tarnów
Kontuzje:
Offline
Moderator
SPARTA WROCŁAW 47
1. Jason Crump............... 3 3 2 3 3 - 14
2. Daniel Jeleniewski........ 0 1* 0 - - - 1+1
3. Leon Madsen............... 2 0 1* 0 - - 3+1
4. Piotr ¦widerski........... 1* 2 2 2 2 - 9+1
5. Kenneth Bjerre............ 3 0 3 3 1 - 10
6. Krystian Jankowski........ 3 F 0 - - - 3
7. Maciej Janowski........... 1 2* 3 1 0 - 7+1
STAL GORZÓW 43
1. Tomasz Gollob............. 2 3 1* 3 0 - 9+1
2. Matej Zagar............... 1* 2 0 1* 1 - 5+2
3. Nicki Pedersen............ 3 1 2 3 2 2 13
4. Adam Shields.............. 0 1* - - - - 1+1
5. Rafał Dobrucki............ 1 2 3 1* 2 3 12+1
6. Michael Jepsen Jensen..... 2 0 0 0 1 - 3
7. Łukasz Cyran.............. 0 - - - - - 0
No. Results SP ST SP ST
1: Krystian Jankowski, Michael Jepsen Jensen, Maciej Janowski, Łukasz Cyran.. 4 2 4 2
2: Jason Crump, Tomasz Gollob, Matej Zagar, Daniel Jeleniewski............... 3 3 7 5
3: Nicki Pedersen, Leon Madsen, Piotr ¦widerski, Adam Shields................ 3 3 10 8
4: Kenneth Bjerre, Maciej Janowski, Rafał Dobrucki, Michael Jepsen Jensen.... 5 1 15 9
5: Tomasz Gollob, Piotr ¦widerski, Nicki Pedersen, Leon Madsen............... 2 4 17 13
6: Maciej Janowski, Nicki Pedersen, Adam Shields, Kenneth Bjerre............. 3 3 20 16
7: Jason Crump, Rafał Dobrucki, Maciej Janowski, Michael Jepsen Jensen....... 4 2 24 18
8: Kenneth Bjerre, Matej Zagar, Tomasz Gollob, Krystian Jankowski (F)........ 3 3 27 21
9: Nicki Pedersen, Jason Crump, Daniel Jeleniewski, Matej Zagar.............. 3 3 30 24
10: Rafał Dobrucki, Piotr ¦widerski, Leon Madsen, Michael Jepsen Jensen....... 3 3 33 27
11: Jason Crump, Nicki Pedersen, Rafał Dobrucki, Krystian Jankowski........... 3 3 36 30
12: Tomasz Gollob, Piotr ¦widerski, Michael Jepsen Jensen, Leon Madsen........ 2 4 38 34
13: Kenneth Bjerre, Rafał Dobrucki, Matej Zagar, Daniel Jeleniewski........... 3 3 41 37
14: Rafał Dobrucki, Piotr ¦widerski, Matej Zagar, Maciej Janowski............. 2 4 43 41
15: Jason Crump, Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre, Tomasz Gollob................ 4 2 47 43
Ostatnio edytowany przez Woffis (2010-06-26 11:46:24)
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
UNIA LESZNO 52
1. Janusz Kołodziej.......... 3 3 3 2 1 - - 12
2. Troy Batchelor............ 0 2* 0 2* - - - 4+2
3. Leigh Adams............... 1 3 3 3 2 - - 12
4. Damian Baliński........... 3 2* 1 2* 1* - - 9+3
5. Jarosław Hampel........... 3 3 1 3 0 - - 10
6. Jurica Pavlic............. 2 2* 0 - - - - 4+1
7. Sławomir Musielak......... 1* 0 0 - - - - 1+1
APATOR TORUŃ 38
1. Ryan Sullivan............. 1* 0 0 3 1 3 - 8+1
2. Hans Andersen............. 2 1 2* 1 - - - 6+1
3. Piotr Protasiewicz........ 0 1* 2 2 1 0 3 9+1
4. Wiesław Jagu¶............. 2 2 1 1* 3 0 2* 11+2
5. Adrian Miedziński......... Rider replacement
6. Emil Pulczyński........... 0 - - - - - - 0
7. Darcy Ward................ 3 1 0 0 0 - - 4
No. Results UN AP UN AP
1: Darcy Ward, Jurica Pavlic, Sławomir Musielak, Emil Pulczyński.......... 3 3 3 3
2: Janusz Kołodziej, Hans Andersen, Ryan Sullivan, Troy Batchelor......... 3 3 6 6
3: Damian Baliński, Wiesław Jagu¶, Leigh Adams, Piotr Protasiewicz........ 4 2 10 8
4: Jarosław Hampel, Jurica Pavlic, Darcy Ward, Ryan Sullivan.............. 5 1 15 9
5: Leigh Adams, Damian Baliński, Hans Andersen, Ryan Sullivan............. 5 1 20 10
6: Jarosław Hampel, Wiesław Jagu¶, Piotr Protasiewicz, Sławomir Musielak.. 3 3 23 13
7: Janusz Kołodziej, Troy Batchelor, Wiesław Jagu¶, Darcy Ward............ 5 1 28 14
8: Ryan Sullivan, Hans Andersen, Jarosław Hampel, Sławomir Musielak....... 1 5 29 19
9: Janusz Kołodziej, Piotr Protasiewicz, Wiesław Jagu¶, Troy Batchelor.... 3 3 32 22
10: Leigh Adams, Piotr Protasiewicz, Damian Baliński, Darcy Ward........... 4 2 36 24
11: Wiesław Jagu¶, Janusz Kołodziej, Piotr Protasiewicz, Jurica Pavlic..... 2 4 38 28
12: Leigh Adams, Damian Baliński, Ryan Sullivan, Darcy Ward................ 5 1 43 29
13: Jarosław Hampel, Troy Batchelor, Hans Andersen, Wiesław Jagu¶.......... 5 1 48 30
14: Ryan Sullivan, Leigh Adams, Damian Baliński, Piotr Protasiewicz........ 3 3 51 33
15: Piotr Protasiewicz, Wiesław Jagu¶, Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel... 1 5 52 38
Offline
Administrator
POLONIA BYDGOSZCZ 52
1. Andreas Jonsson........... 2 1* 3 3 0 - 9+1
2. Denis Gizatullin.......... 1* 2 1 3 - - 7+1
3. Antonio Lindbaeck......... 1 2* 0 3 - - 6+1
4. Robert Ko¶ciecha.......... 3 3 2 0 - - 8
5. Grzegorz Walasek.......... 3 2* 3 0 3 - 11+1
6. Szymon WoĽniak............ 0 1 0 0 - - 1
7. Emil Sajfutdinow.......... 3 2* 3 2 - - 10+1
UNIA TARNÓW 38
1. Krzysztof Kasprzak........ 3 1 2 2 1* 2 11+1
2. Szymon Kiełbasa........... 0 - - - - - 0
3. Sebastian Ułamek.......... 2 0 2 1* 1* 1* 7+3
4. Marcin Rempała............ 0 1 0 - - - 1
5. Bjarne Pedersen........... 1 Fx Fx 3 2 3 9
6. Kazimierz Adamczak........ 2 0 - - - - 2
7. Martin Vaculik............ 1* 0 3 1 2 1 8+1
No. Results PO UN PO UN
1: Emil Sajfutdinow, Kazimierz Adamczak, Martin Vaculik, Szymon WoĽniak........ 3 3 3 3
2: Krzysztof Kasprzak, Andreas Jonsson, Denis Gizatullin, Szymon Kiełbasa...... 3 3 6 6
3: Robert Ko¶ciecha, Sebastian Ułamek, Antonio Lindbaeck, Marcin Rempała....... 4 2 10 8
4: Grzegorz Walasek, Emil Sajfutdinow, Bjarne Pedersen, Kazimierz Adamczak..... 5 1 15 9
5: Robert Ko¶ciecha, Antonio Lindbaeck, Krzysztof Kasprzak, Martin Vaculik..... 5 1 20 10
6: Emil Sajfutdinow, Grzegorz Walasek, Marcin Rempała, Sebastian Ułamek........ 5 1 25 11
7: Martin Vaculik, Denis Gizatullin, Andreas Jonsson, Bjarne Pedersen (Fx)..... 3 3 28 14
8: Grzegorz Walasek, Krzysztof Kasprzak, Szymon WoĽniak, Bjarne Pedersen (Fx).. 4 2 32 16
9: Andreas Jonsson, Sebastian Ułamek, Denis Gizatullin, Marcin Rempała......... 4 2 36 18
10: Bjarne Pedersen, Robert Ko¶ciecha, Martin Vaculik, Antonio Lindbaeck........ 2 4 38 22
11: Andreas Jonsson, Krzysztof Kasprzak, Sebastian Ułamek, Szymon WoĽniak....... 3 3 41 25
12: Antonio Lindbaeck, Martin Vaculik, Krzysztof Kasprzak, Robert Ko¶ciecha..... 3 3 44 28
13: Denis Gizatullin, Bjarne Pedersen, Sebastian Ułamek, Grzegorz Walasek....... 3 3 47 31
14: Bjarne Pedersen, Emil Sajfutdinow, Martin Vaculik, Szymon WoĽniak........... 2 4 49 35
15: Grzegorz Walasek, Krzysztof Kasprzak, Sebastian Ułamek, Andreas Jonsson..... 3 3 52 38
Offline
Administrator
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 51
1. Chris Holder.............. 3 1 0 2* - - 6+1
2. Davey Watt................ 2* 3 2 2 2 - 11+1
3. Tomasz Chrzanowski........ 1* 0 - - - - 1+1
4. Tomasz Gapiński........... 2 2 3 2 1* - 10+1
5. Fredrik Lindgren.......... 2* 1 3 0 - - 6+1
6. Patryk Dudek.............. 2* 3 3 0 0 - 8+1
7. Przemysław Pawlicki....... 3 1 3 0 2 - 9
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 39
1. Rune Holta................ 1 3 2 3 3 3 15
2. Rafał Szombierski......... 0 - - - - - 0
3. Tai Woffinden............. 3 1 2 3 0 0 9
4. Peter Karlsson............ 0 0 1 1 1 - 3
5. Jonas Davidsson........... 1 2 1* 2 1 3 10+1
6. Lewis Bridger............. 0 0 1 - - - 1
7. Borys Miturski............ 1 0 0 - - - 1
No. Results FA WŁ FA WŁ
1: Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Borys Miturski, Lewis Bridger....... 5 1 5 1
2: Chris Holder, Davey Watt, Rune Holta, Rafał Szombierski................ 5 1 10 2
3: Tai Woffinden, Tomasz Gapiński, Tomasz Chrzanowski, Peter Karlsson..... 3 3 13 5
4: Patryk Dudek, Fredrik Lindgren, Jonas Davidsson, Lewis Bridger......... 5 1 18 6
5: Rune Holta, Tomasz Gapiński, Tai Woffinden, Tomasz Chrzanowski......... 2 4 20 10
6: Patryk Dudek, Tai Woffinden, Fredrik Lindgren, Peter Karlsson.......... 4 2 24 12
7: Davey Watt, Jonas Davidsson, Chris Holder, Borys Miturski.............. 4 2 28 14
8: Fredrik Lindgren, Rune Holta, Jonas Davidsson, Patryk Dudek............ 3 3 31 17
9: Tai Woffinden, Davey Watt, Peter Karlsson, Chris Holder................ 2 4 33 21
10: Tomasz Gapiński, Jonas Davidsson, Przemysław Pawlicki, Borys Miturski.. 4 2 37 23
11: Przemysław Pawlicki, Chris Holder, Peter Karlsson, Tai Woffinden....... 5 1 42 24
12: Rune Holta, Tomasz Gapiński, Lewis Bridger, Przemysław Pawlicki........ 2 4 44 28
13: Rune Holta, Davey Watt, Jonas Davidsson, Fredrik Lindgren.............. 2 4 46 32
14: Jonas Davidsson, Przemysław Pawlicki, Peter Karlsson, Patryk Dudek..... 2 4 48 36
15: Rune Holta, Davey Watt, Tomasz Gapiński, Tai Woffinden................. 3 3 51 39
Offline
Administrator
Kolejka zakończona, finanse uaktualnione
Offline