Speedway Menago
Administrator
RKM Rybnik - Wybrzeże Gdańsk
Kontuzje:
Stal Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils
Kontuzje:
GTŻ Grudzi±dz - SC Miszkolc
Kontuzje: Greg Hancock, Marcin Jędrzejewski
PSŻ Poznań - Start Gniezno
Kontuzje:
Offline
Administrator
2010-10-17
PSŻ POZNAŃ 47 (91)
1. Daniel Nermark............ 0 3 3 3 2 - - 11
2. Norbert Ko¶ciuch.......... 2 1 wu 0 - - - 3
3. Adam Skórnicki............ 3 2* 2 2 0 - - 9+1
4. Linus Sundstroem.......... 1 3 1* 0 2 - - 7+1
5. Lee Richardsson........... 3 3 0 3 0 - - 9
6. Rafał D±browski........... 2 2* 1 1 1* - - 7+2
7. Dawid Rowiecki............ 1* - - - - - - 1+1
START GNIEZNO 43 (89)
1. Piotr Protasiewicz........ 3 1 3 1* 3 3 - 14+1
2. Piotr ¦wist............... 1 0 1* - - - - 2+1
3. Leon Madsen............... 0 0 - - - - - 0
4. Mateusz Szczepaniak....... 2 2 2* 2 2 1 - 11+1
5. Andreas Jonsson........... 0 0 3 2 1* 3 - 9+1 - I NIECH MI KTO¦ POWIE, ŻE SM IDEALNIE ODWZOROWUJE MECZ
6. Michał Kurzawski.......... 3 1 2 0 0 1 - 7
7. Grzegorz Mojżesz.......... 0 - - - - - - 0
No. Results PS ST PS ST
1: Michał Kurzawski, Rafał D±browski, Dawid Rowiecki, Grzegorz Mojżesz............. 3 3 3 3
2: Piotr Protasiewicz, Norbert Ko¶ciuch, Piotr ¦wist, Daniel Nermark............... 2 4 5 7
3: Adam Skórnicki, Mateusz Szczepaniak, Linus Sundstroem, Leon Madsen.............. 4 2 9 9
4: Lee Richardsson, Rafał D±browski, Michał Kurzawski, Andreas Jonsson............. 5 1 14 10
5: Linus Sundstroem, Adam Skórnicki, Piotr Protasiewicz, Piotr ¦wist............... 5 1 19 11
6: Lee Richardsson, Mateusz Szczepaniak, Rafał D±browski, Leon Madsen.............. 4 2 23 13
7: Daniel Nermark, Michał Kurzawski, Norbert Ko¶ciuch, Andreas Jonsson............. 4 2 27 15
8: Piotr Protasiewicz, Mateusz Szczepaniak, Rafał D±browski, Lee Richardsson....... 1 5 28 20
9: Daniel Nermark, Mateusz Szczepaniak, Piotr Protasiewicz, Norbert Ko¶ciuch (wu).. 3 3 31 23
10: Andreas Jonsson, Adam Skórnicki, Linus Sundstroem, Michał Kurzawski............. 3 3 34 26
11: Lee Richardsson, Andreas Jonsson, Piotr ¦wist, Norbert Ko¶ciuch................. 3 3 37 29
12: Piotr Protasiewicz, Adam Skórnicki, Rafał D±browski, Michał Kurzawski........... 3 3 40 32
13: Daniel Nermark, Mateusz Szczepaniak, Andreas Jonsson, Linus Sundstroem.......... 3 3 43 35
14: Andreas Jonsson, Linus Sundstroem, Michał Kurzawski, Lee Richardsson............ 2 4 45 39
15: Piotr Protasiewicz, Daniel Nermark, Mateusz Szczepaniak, Adam Skórnicki......... 2 4 47 43
MVP: Piotr Protasiewicz
Poznań: 130tys
Gniezno: -80tys
Bonus: PSŻ Poznań
START GNIEZNO!!!
Offline
Moderator
2010-10-17
RKM RYBNIK 45 (82)
1. Robert Mi¶kowiak.......... W 3 2 3 0 - - 8
2. Sławomir Pyszny........... 1 0 0 0 - - - 1
3. Tomasz Chrzanowski........ 1* 2 1 3 2 - - 9+1
4. Rafał Fleger.............. 2 1* 3 1 U - - 7+1
5. Bartosz Szymura........... 2* 1 2* 1 - - - 6+2
6. Mariusz Saletra........... 1* 0 - - - - - 1+1
7. Jane Hirvonen............. 2 3 3 3 2 - - 13
WYBRZEŻE GDAŃSK 45 (98)
1. Emil Sajfutdinow.......... 2* 3 Wu 2 3 - - 10+1
2. Chris Holder.............. 3 0 1 2* - - - 6+1
3. Wiesław Jagu¶............. 3 D 3 3 1 - - 10
4. Renat Gafurov............. 0 2 1 2 1 - - 6
5. Dawid Stachyra............ 1 1* 2 0 3 - - 7+1
6. Paweł Parys............... 0 - - - - - - 0
7. Daniel Aveiro............. 3 0 2 0 1* - - 6+1
No. Results RK WY RK WY
1: Daniel Aveiro, Jane Hirvonen, Mariusz Saletra, Paweł Parys............. 3 3 3 3
2: Chris Holder, Emil Sajfutdinow, Sławomir Pyszny, Robert Mi¶kowiak (W).. 1 5 4 8
3: Wiesław Jagu¶, Rafał Fleger, Tomasz Chrzanowski, Renat Gafurov......... 3 3 7 11
4: Jane Hirvonen, Bartosz Szymura, Dawid Stachyra, Daniel Aveiro.......... 5 1 12 12
5: Emil Sajfutdinow, Tomasz Chrzanowski, Rafał Fleger, Chris Holder....... 3 3 15 15
6: Jane Hirvonen, Renat Gafurov, Bartosz Szymura, Wiesław Jagu¶ (D)....... 4 2 19 17
7: Robert Mi¶kowiak, Daniel Aveiro, Dawid Stachyra, Sławomir Pyszny....... 3 3 22 20
8: Jane Hirvonen, Bartosz Szymura, Chris Holder, Emil Sajfutdinow (Wu).... 5 1 27 21
9: Wiesław Jagu¶, Robert Mi¶kowiak, Renat Gafurov, Sławomir Pyszny........ 2 4 29 25
10: Rafał Fleger, Dawid Stachyra, Tomasz Chrzanowski, Daniel Aveiro........ 4 2 33 27
11: Wiesław Jagu¶, Chris Holder, Bartosz Szymura, Sławomir Pyszny.......... 1 5 34 32
12: Tomasz Chrzanowski, Emil Sajfutdinow, Daniel Aveiro, Mariusz Saletra... 3 3 37 35
13: Robert Mi¶kowiak, Renat Gafurov, Rafał Fleger, Dawid Stachyra.......... 4 2 41 37
14: Dawid Stachyra, Tomasz Chrzanowski, Renat Gafurov, Rafał Fleger (U).... 2 4 43 41
15: Emil Sajfutdinow, Jane Hirvonen, Wiesław Jagu¶, Robert Mi¶kowiak....... 2 4 45 45
RKM: 70 ty¶
GKS:-20 ty¶
ZM: Jane
Bonus: GKS
Offline
Administrator
2010-10-18
STAL RZESZÓW 37 (69)
1. Simon Stead............... 3 2 0 wu 2 - - 7
2. Marcel Kajzer............. 1 1* 2 wu - - - 4+1
3. Chris Harris.............. 1 0 2 2 1* - - 6+1
4. Jacek Rempała............. 3 2 1* 2 w - - 8+1
5. Matej Zagar............... wu 0 2* wu - - - 2+1
6. Łukasz Cyran.............. 1* 1 2 3 1* u - 8+2
7. Krystian Pieszczek........ 2 - - - - - - 2
LOKOMOTIV DAUGAVPILS 49 (107)
1. Grigorij Łaguta........... 0 3 1 3 3 - - 10
2. Kjastas Podżuks........... 2 1 w 2* 0 - - 5+1
3. Matej Kus................. 2 3 1 3 kn - - 9 (I)
4. Maksim Bogdanow........... 0 1 3 1 - - - 5
5. Artiom Łaguta............. 3 3 3 3 3 - - 15
6. Wadim Tarasenko........... 3 2* 0 0 0 - - 5+1
7. Wiaczesław Gieruckis...... 0 - - - - - - 0
No. Results ST LO ST LO
1: Wadim Tarasenko, Krystian Pieszczek, Łukasz Cyran, Wiaczesław Gieruckis.. 3 3 3 3
2: Simon Stead, Kjastas Podżuks, Marcel Kajzer, Grigorij Łaguta............. 4 2 7 5
3: Jacek Rempała, Matej Kus, Chris Harris, Maksim Bogdanow.................. 4 2 11 7
4: Artiom Łaguta, Wadim Tarasenko, Łukasz Cyran, Matej Zagar (wu)........... 1 5 12 12
5: Grigorij Łaguta, Jacek Rempała, Kjastas Podżuks, Chris Harris............ 2 4 14 16
6: Matej Kus, Łukasz Cyran, Maksim Bogdanow, Matej Zagar.................... 2 4 16 20
7: Artiom Łaguta, Simon Stead, Marcel Kajzer, Wadim Tarasenko............... 3 3 19 23
8: Łukasz Cyran, Matej Zagar, Grigorij Łaguta, Kjastas Podżuks (w).......... 5 1 24 24
9: Maksim Bogdanow, Marcel Kajzer, Matej Kus, Simon Stead................... 2 4 26 28
10: Artiom Łaguta, Chris Harris, Jacek Rempała, Wadim Tarasenko.............. 3 3 29 31
11: Matej Kus, Kjastas Podżuks, Marcel Kajzer (wu), Matej Zagar (wu)......... 0 5 29 36
12: Grigorij Łaguta, Chris Harris, Łukasz Cyran, Wadim Tarasenko............. 3 3 32 39
13: Artiom Łaguta, Jacek Rempała, Maksim Bogdanow, Simon Stead (wu).......... 2 4 34 43
14: Grigorij Łaguta, Simon Stead, Chris Harris, Kjastas Podżuks.............. 3 3 37 46
15: Artiom Łaguta, Matej Kus (kn), Jacek Rempała (w), Łukasz Cyran (u)....... 0 3 37 49
ZM: Artiom Łaguta
Rzeszów: 70 ty¶
Dyneburg:-20 ty¶
Bonus: Lokomotiw Daugavpils
START GNIEZNO!!!
Offline
Administrator
2010-10-18
GKM GRUDZIˇDZ 47 (99)
1. Martin Smoliński.......... 1 1* 1 2* 2 - - 7+2
2. Mikael Max................ 3 2 u - - - - 5 (I)
3. Greg Hancock.............. 0 0 - - - - - 0 *
4. Sebastian Alden........... 3 3 3 3 2 - - 14
5. Rory Schlein.............. 3 0 3 3 1* - - 10+1
6. Kacper Gomólski........... 2* 2* 1 2* u - - 7+3 (I)
7. Paweł Rogieli............. 3 0 d 0 1 - - 4
SPEEDWAY MISZKOLC 43 (81)
1. Mariusz Puszakowski....... 2 2 u 3 1 - - 8
2. Lukas Dryml............... 0 1* 1 - - - - 2+1
3. Antonio Lindbaeck......... 2 2* 3 2 3 - - 12+1
4. Jozsef Tabaka............. 1* 3 2* 1* 1 0 - 8+3
5. Denis Gizatullin.......... 0 3 2 0 3 - - 8
6. Patryk Głowania........... 1 1 0 1* 2* - - 5+2
7. Justin Sedgmen............ 0 - - - - - - 0
No. Results GK SP GK SP
1: Paweł Rogieli, Kacper Gomólski, Patryk Głowania, Justin Sedgmen............... 5 1 5 1
2: Mikael Max, Mariusz Puszakowski, Martin Smoliński, Lukas Dryml................ 4 2 9 3
3: Sebastian Alden, Antonio Lindbaeck, Jozsef Tabaka, Greg Hancock............... 3 3 12 6
4: Rory Schlein, Kacper Gomólski, Patryk Głowania, Denis Gizatullin.............. 5 1 17 7
5: Sebastian Alden, Mariusz Puszakowski, Lukas Dryml, Paweł Rogieli.............. 3 3 20 10
6: Jozsef Tabaka, Antonio Lindbaeck, Kacper Gomólski, Rory Schlein............... 1 5 21 15
7: Denis Gizatullin, Mikael Max, Martin Smoliński, Patryk Głowania............... 3 3 24 18
8: Rory Schlein, Kacper Gomólski, Lukas Dryml, Mariusz Puszakowski (u)........... 5 1 29 19
9: Antonio Lindbaeck, Jozsef Tabaka, Martin Smoliński, Mikael Max (u)............ 1 5 30 24
10: Sebastian Alden, Denis Gizatullin, Patryk Głowania, Paweł Rogieli (d)......... 3 3 33 27
11: Rory Schlein, Antonio Lindbaeck, Jozsef Tabaka, Paweł Rogieli................. 3 3 36 30
12: Mariusz Puszakowski, Patryk Głowania, Greg Hancock, Paweł Rogieli (u)......... 1 5 37 35
13: Sebastian Alden, Martin Smoliński, Jozsef Tabaka, Denis Gizatullin............ 5 1 42 36
14: Denis Gizatullin, Martin Smoliński, Mariusz Puszakowski, Kacper Gomólski (u).. 2 4 44 40
15: Antonio Lindbaeck, Sebastian Alden, Rory Schlein, Jozsef Tabaka............... 3 3 47 43
Zawodnik Meczu: Sebastian Alden
Grudzi±dz: 130tys
Miszkolc: -80tys
Bonus: GTŻ Grudzi±dz
* Herbi miał jechać jako ZZ ale za zgod± Lotnego był on zmieniany przez Rogieliego a kiedy pojechał w swoim biegu zalioczne zostało mu 0 pkt.
START GNIEZNO!!!
Offline