Speedway Menago
Administrator
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Kontuzje:
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa
Kontuzje: Bjarne Pedersen, Tomasz Gollob
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno
Kontuzje:
Unia Tarnów - Sparta Wrocław
Kontuzje:
Offline
Moderator
APATOR TORUŃ 52 (100)
1. Adrian Miedziński......... 0 3 3 3 3 - - 12
2. Bjarne Pedersen........... Rider replacement
3. Paweł Hlib................ 1* 1* 2* 2 1 3 - 10+3
4. Michał Szczepaniak........ 2 2 1* 2 1 1 - 9+1
5. Łukasz Jankowski.......... 2* 0 1 1 0 0 - 4+1
6. Damian Czikita............ 3 - - - - - - 3
7. Patryk Dudek.............. 1 2 3 2 3 3 - 14
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 38 (80)
1. Tomasz Gollob............. Rider replacement
2. Peter Karlsson............ 1 d 2 1* - - - 4+1
3. Krzysztof Buczkowski...... 3 3 1 1 1 0 - 9
4. Martin Vaculik............ d 3 d 0 2 2 2 9
5. Tai Woffinden............. 3 1 2 3 3 0 2 14
6. Maciej Kopacz............. 2 0 0 0 0 - - 2
7. Kamil Pulczyński.......... 0 - - - - - - 0
No. Results AP WŁ AP WŁ
1: Damian Czikita, Maciej Kopacz, Patryk Dudek, Kamil Pulczyński............... 4 2 4 2
2: Tai Woffinden, Patryk Dudek, Peter Karlsson, Adrian Miedziński.............. 2 4 6 6
3: Krzysztof Buczkowski, Michał Szczepaniak, Paweł Hlib, Martin Vaculik (d).... 3 3 9 9
4: Patryk Dudek, Łukasz Jankowski, Tai Woffinden, Maciej Kopacz................ 5 1 14 10
5: Krzysztof Buczkowski, Michał Szczepaniak, Paweł Hlib, Peter Karlsson (d).... 3 3 17 13
6: Martin Vaculik, Patryk Dudek, Krzysztof Buczkowski, Łukasz Jankowski........ 2 4 19 17
7: Adrian Miedziński, Tai Woffinden, Łukasz Jankowski, Maciej Kopacz........... 4 2 23 19
8: Patryk Dudek, Peter Karlsson, Łukasz Jankowski, Martin Vaculik (d).......... 4 2 27 21
9: Adrian Miedziński, Paweł Hlib, Krzysztof Buczkowski, Martin Vaculik......... 5 1 32 22
10: Tai Woffinden, Paweł Hlib, Michał Szczepaniak, Maciej Kopacz................ 3 3 35 25
11: Tai Woffinden, Michał Szczepaniak, Krzysztof Buczkowski, Łukasz Jankowski... 2 4 37 29
12: Patryk Dudek, Martin Vaculik, Paweł Hlib, Maciej Kopacz..................... 4 2 41 31
13: Adrian Miedziński, Martin Vaculik, Michał Szczepaniak, Tai Woffinden........ 4 2 45 33
14: Paweł Hlib, Martin Vaculik, Peter Karlsson, Łukasz Jankowski................ 3 3 48 36
15: Adrian Miedziński, Tai Woffinden, Michał Szczepaniak, Krzysztof Buczkowski.. 4 2 52 38
zm: duzers
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Gość
2010-10-17
STAL GORZÓW 41 (86)
1. Rune Holta................ 3 3 2 3 2 0 - 13
2. Dawid Lampart............. 0 0 1* - - - - 1+1
3. Sebastian Ułamek.......... 1 1 1* 1 3 3 - 10+1
4. Ryan Sullivan............. 0 3 0 0 - - - 3
5. Jonas Davidsson........... 2 1* 3 2 1 - - 9+1
6. Alan Szombierski.......... 0 - - - - - - 0
7. Damian Rokita............. 2 0 2 1 0 - - 5
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 49 (94)
1. Jason Crump............... 1* 2 2 2 1* - - 8+2
2. Matej Ferjan.............. 2 0 0 3 - - - 5
3. Hans Andersen............. 3 3 1* 0 2* - - 9+2
4. Damian Baliński........... 2* 0 2 3 3 - - 10+1
5. Magnus Zetterstroem....... 3 u 2 1 - - - 6
6. Anton Rosen............... 1 0 - - - - - 1
7. Przemysław Pawlicki....... 3 1 3 1* 2 - - 10+1
No. Results ST FA ST FA
1: Przemysław Pawlicki, Damian Rokita, Anton Rosen, Alan Szombierski........... 2 4 2 4
2: Rune Holta, Matej Ferjan, Jason Crump, Dawid Lampart........................ 3 3 5 7
3: Hans Andersen, Damian Baliński, Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan............. 1 5 6 12
4: Magnus Zetterstroem, Jonas Davidsson, Przemysław Pawlicki, Damian Rokita.... 2 4 8 16
5: Rune Holta, Jason Crump, Sebastian Ułamek, Matej Ferjan..................... 4 2 12 18
6: Hans Andersen, Damian Rokita, Jonas Davidsson, Damian Baliński.............. 3 3 15 21
7: Przemysław Pawlicki, Rune Holta, Sebastian Ułamek, Magnus Zetterstroem (u).. 3 3 18 24
8: Jonas Davidsson, Jason Crump, Damian Rokita, Matej Ferjan................... 4 2 22 26
9: Rune Holta, Damian Baliński, Hans Andersen, Dawid Lampart................... 3 3 25 29
10: Ryan Sullivan, Magnus Zetterstroem, Sebastian Ułamek, Anton Rosen........... 4 2 29 31
11: Matej Ferjan, Jonas Davidsson, Dawid Lampart, Hans Andersen................. 3 3 32 34
12: Sebastian Ułamek, Jason Crump, Przemysław Pawlicki, Damian Rokita........... 3 3 35 37
13: Damian Baliński, Rune Holta, Magnus Zetterstroem, Ryan Sullivan............. 2 4 37 41
14: Sebastian Ułamek, Przemysław Pawlicki, Jason Crump, Ryan Sullivan........... 3 3 40 44
15: Damian Baliński, Hans Andersen, Jonas Davidsson, Rune Holta................. 1 5 41 49
ZM. Holta
Administrator
2010-10-18
POLONIA BYDGOSZCZ 39 (80)
1. Scott Nicholls............ 1* 1* 0 - - - - 2+2
2. Adam Shields.............. 2 2 1 0 3 1* - 9+1
3. Robert Kościecha.......... 2 0 3 3 3 2 - 13
4. Daniel Pytel.............. 0 2 0 - - - - 2
5. Grzegorz Walasek.......... 1 0 2 2* 2 - - 7+1
6. Andriej Kudriaszow........ 1* 1 2* 0 - - - 4+2
7. Szymon Woźniak............ 2 w 0 - - - - 2
UNIA LESZNO 51 (100)
1. Jarosław Hampel........... 3 1 3 1 - - - 8
2. Fredrik Lindgren.......... 0 3 1 2 - - - 6
3. Jurica Pavlic............. 3 2* 2* 1* 3 - - 11+3
4. Leigh Adams............... 1 3 3 1 0 - - 8
5. Janusz Kołodziej.......... 3 3 2 3 - - - 11
6. Kamil Adamczewski......... 0 u 1* 0 - - - 1+1
7. Norbert Flisik............ 3 2* 1 0 - - - 6+1
No. Results PO UN PO UN
1: Norbert Flisik, Szymon Woźniak, Andriej Kudriaszow, Kamil Adamczewski.... 3 3 3 3
2: Jarosław Hampel, Adam Shields, Scott Nicholls, Fredrik Lindgren.......... 3 3 6 6
3: Jurica Pavlic, Robert Kościecha, Leigh Adams, Daniel Pytel............... 2 4 8 10
4: Janusz Kołodziej, Norbert Flisik, Grzegorz Walasek, Szymon Woźniak (w)... 1 5 9 15
5: Fredrik Lindgren, Daniel Pytel, Jarosław Hampel, Robert Kościecha........ 2 4 11 19
6: Leigh Adams, Jurica Pavlic, Andriej Kudriaszow, Grzegorz Walasek......... 1 5 12 24
7: Janusz Kołodziej, Adam Shields, Scott Nicholls, Kamil Adamczewski (u).... 3 3 15 27
8: Jarosław Hampel, Grzegorz Walasek, Fredrik Lindgren, Szymon Woźniak...... 2 4 17 31
9: Leigh Adams, Jurica Pavlic, Adam Shields, Scott Nicholls................. 1 5 18 36
10: Robert Kościecha, Janusz Kołodziej, Kamil Adamczewski, Daniel Pytel...... 3 3 21 39
11: Robert Kościecha, Fredrik Lindgren, Jurica Pavlic, Adam Shields.......... 3 3 24 42
12: Robert Kościecha, Andriej Kudriaszow, Norbert Flisik, Kamil Adamczewski.. 5 1 29 43
13: Adam Shields, Grzegorz Walasek, Leigh Adams, Norbert Flisik.............. 5 1 34 44
14: Janusz Kołodziej, Grzegorz Walasek, Jarosław Hampel, Andriej Kudriaszow.. 2 4 36 48
15: Jurica Pavlic, Robert Kościecha, Adam Shields, Leigh Adams............... 3 3 39 51
ZM: Janusz Kołodziej
bydgoszcz: 70tys
Leszno: -20tys
Bonus: Unia Leszno
START GNIEZNO!!!
Offline
Administrator
UNIA TARNÓW 46 (84)
1. Krzysztof Kasprzak........ 3 3 2 0 3 - - 11
2. Tomasz Jędrzejak.......... 0 0 1* - - - - 1+1
3. Nicki Pedersen............ 3 2 3 1 3 - - 12
4. Szymon Kiełbasa........... 1 1* 1 2 - - - 5+1
5. Rafał Dobrucki............ 3 3 0 3 2* - - 11+1
6. Michael Jepsen Jensen..... 0 2* 0 1 - - - 3+1
7. Kazimierz Adamczak........ 3 0 0 d - - - 3
SPARTA WROCŁAW 44 (96)
1. Daniel King............... 2 3 2* 3 0 - - 10+1
2. Eduard Szajchulin......... 1* 1* 1* - - - - 3+3
3. Piotr Świderski........... 0 - - - - - - 0
4. Kenneth Bjerre............ 2 1* 3 3 3 1 - 13+1
5. Krzysztof Jabłoński....... 0 1* 0 1 - - - 2+1
6. Darcy Ward................ 1* 1 2 2 2* - - 8+2
7. Maciej Janowski........... 2 0 2 d 2 2 - 8
No. Results UN SP UN SP
1: Kazimierz Adamczak, Maciej Janowski, Darcy Ward, Michael Jepsen Jensen.......... 3 3 3 3
2: Krzysztof Kasprzak, Daniel King, Eduard Szajchulin, Tomasz Jędrzejak............ 3 3 6 6
3: Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre, Szymon Kiełbasa, Piotr Świderski................ 4 2 10 8
4: Rafał Dobrucki, Michael Jepsen Jensen, Darcy Ward, Krzysztof Jabłoński.......... 5 1 15 9
5: Daniel King, Nicki Pedersen, Szymon Kiełbasa, Maciej Janowski................... 3 3 18 12
6: Rafał Dobrucki, Maciej Janowski, Kenneth Bjerre, Michael Jepsen Jensen.......... 3 3 21 15
7: Krzysztof Kasprzak, Darcy Ward, Krzysztof Jabłoński, Tomasz Jędrzejak........... 3 3 24 18
8: Kenneth Bjerre, Daniel King, Michael Jepsen Jensen, Rafał Dobrucki.............. 1 5 25 23
9: Kenneth Bjerre, Krzysztof Kasprzak, Tomasz Jędrzejak, Maciej Janowski (d)....... 3 3 28 26
10: Nicki Pedersen, Darcy Ward, Szymon Kiełbasa, Krzysztof Jabłoński................ 4 2 32 28
11: Rafał Dobrucki, Maciej Janowski, Eduard Szajchulin, Kazimierz Adamczak.......... 3 3 35 31
12: Daniel King, Darcy Ward, Nicki Pedersen, Kazimierz Adamczak..................... 1 5 36 36
13: Kenneth Bjerre, Szymon Kiełbasa, Krzysztof Jabłoński, Krzysztof Kasprzak........ 2 4 38 40
14: Krzysztof Kasprzak, Maciej Janowski, Eduard Szajchulin, Kazimierz Adamczak (d).. 3 3 41 43
15: Nicki Pedersen, Rafał Dobrucki, Kenneth Bjerre, Daniel King..................... 5 1 46 44
Tarnow: 130tys
Wroclaw: -80tys
Offline