Speedway Menago
Moderator
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
Kontuzje:
Unia Leszno - Sparta Wrocław
Kontuzje:
Apator Toruń - Polonia Bydgoszcz
Kontuzje:
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Kontuzje:
Offline
Moderator
2010-10-14
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 47 (86)
1. Tai Woffinden............. 3 3 3 1 3 - - 13
2. Krzysztof Buczkowski...... 0 1 1 0 - - - 2
3. Martin Vaculik............ 3 0 1 2 3 - - 9
4. Peter Karlsson............ 1 3 3 0 0 - - 7
5. Tomasz Gollob............. 2 3 2 3 0 - - 10
6. Maciej Kopacz............. 3 0 W 1* - - - 4+1
7. Kamil Pulczyński.......... 2* 0 - - - - - 2+1
STAL GORZÓW 43 (94)
1. Sebastian Ułamek.......... 1* 1* 1 3 3 1* - 10+3
2. Dawid Lampart............. 2 2 1* - - - - 5+1
3. Rune Holta................ 2 1* 3 0 2 2 - 10+1
4. Ryan Sullivan............. 0 2 2 - - - - 4
5. Jonas Davidsson........... 3 2 2 1* 2* 2 - 12+2
6. Alan Szombierski.......... 1 - - - - - - 1
7. Damian Rokita............. D 1 0 0 D - - 1
No. Results WŁ ST WŁ ST
1: Maciej Kopacz, Kamil Pulczyński, Alan Szombierski, Damian Rokita (D).. 5 1 5 1
2: Tai Woffinden, Dawid Lampart, Sebastian Ułamek, Krzysztof Buczkowski.. 3 3 8 4
3: Martin Vaculik, Rune Holta, Peter Karlsson, Ryan Sullivan............. 4 2 12 6
4: Jonas Davidsson, Tomasz Gollob, Damian Rokita, Maciej Kopacz.......... 2 4 14 10
5: Peter Karlsson, Dawid Lampart, Sebastian Ułamek, Martin Vaculik....... 3 3 17 13
6: Tomasz Gollob, Ryan Sullivan, Rune Holta, Maciej Kopacz (W)........... 3 3 20 16
7: Tai Woffinden, Jonas Davidsson, Krzysztof Buczkowski, Damian Rokita... 4 2 24 18
8: Rune Holta, Tomasz Gollob, Sebastian Ułamek, Kamil Pulczyński......... 2 4 26 22
9: Tai Woffinden, Ryan Sullivan, Krzysztof Buczkowski, Rune Holta........ 4 2 30 24
10: Peter Karlsson, Jonas Davidsson, Martin Vaculik, Damian Rokita........ 4 2 34 26
11: Tomasz Gollob, Rune Holta, Jonas Davidsson, Krzysztof Buczkowski...... 3 3 37 29
12: Sebastian Ułamek, Martin Vaculik, Maciej Kopacz, Damian Rokita (D).... 3 3 40 32
13: Sebastian Ułamek, Jonas Davidsson, Tai Woffinden, Peter Karlsson...... 1 5 41 37
14: Martin Vaculik, Rune Holta, Dawid Lampart, Peter Karlsson............. 3 3 44 40
15: Tai Woffinden, Jonas Davidsson, Sebastian Ułamek, Tomasz Gollob....... 3 3 47 43
CKM: 130 tyś
Stal: -70tyś
ZM: Tai Woffinden
Bonus: Stal Gorzów
Offline
Moderator
UNIA LESZNO 51 (85)
1. Jarosław Hampel........... 1 3 2 3 2* - - 11+1
2. Fredrik Lindgren.......... 3 0 1* 0 - - - 4+1
3. Janusz Kołodziej.......... 2* 3 2* 3 3 - - 13+2
4. Jurica Pavlic............. 3 2* 3 0 2 - - 10+1
5. Leigh Adams............... 3 2 1 3 1* - - 10+1
6. Kamil Adamczewski......... 0 0 1* 0 - - - 1+1
7. Norbert Flisik............ 2 0 - - - - - 2
SPARTA WROCŁAW 39 (94)
1. Daniel King............... 0 0 2 - - - - 2
2. Eduard Szajchulin......... 2 1 - - - - - 3
3. Piotr Świderski........... 1 - - - - - - 1
4. Kenneth Bjerre............ wu 3 2* 3 2 1 - 11+1
5. Krzysztof Jabłoński....... 1* 2 1 2 1* 3 - 10+2
6. Darcy Ward................ 1 2 1* 0 1* 0 - 5+2
7. Maciej Janowski........... 3 0 3 0 1* d - 7+1
No. Results UN SP UN SP
1: Maciej Janowski, Norbert Flisik, Darcy Ward, Kamil Adamczewski.......... 2 4 2 4
2: Fredrik Lindgren, Eduard Szajchulin, Jarosław Hampel, Daniel King....... 4 2 6 6
3: Jurica Pavlic, Janusz Kołodziej, Piotr Świderski, Kenneth Bjerre (wu)... 5 1 11 7
4: Leigh Adams, Darcy Ward, Krzysztof Jabłoński, Kamil Adamczewski......... 3 3 14 10
5: Janusz Kołodziej, Jurica Pavlic, Eduard Szajchulin, Daniel King......... 5 1 19 11
6: Kenneth Bjerre, Leigh Adams, Kamil Adamczewski, Maciej Janowski......... 3 3 22 14
7: Jarosław Hampel, Krzysztof Jabłoński, Darcy Ward, Fredrik Lindgren...... 3 3 25 17
8: Maciej Janowski, Kenneth Bjerre, Leigh Adams, Kamil Adamczewski......... 1 5 26 22
9: Kenneth Bjerre, Jarosław Hampel, Fredrik Lindgren, Maciej Janowski...... 3 3 29 25
10: Jurica Pavlic, Janusz Kołodziej, Krzysztof Jabłoński, Darcy Ward........ 5 1 34 26
11: Leigh Adams, Krzysztof Jabłoński, Maciej Janowski, Fredrik Lindgren..... 3 3 37 29
12: Janusz Kołodziej, Daniel King, Darcy Ward, Norbert Flisik............... 3 3 40 32
13: Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre, Krzysztof Jabłoński, Jurica Pavlic..... 3 3 43 35
14: Krzysztof Jabłoński, Jurica Pavlic, Leigh Adams, Darcy Ward............. 3 3 46 38
15: Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre, Maciej Janowski (d).. 5 1 51 39
zm: koldi
Ostatnio edytowany przez Woffis (2010-10-14 19:28:20)
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
2010-10-14
APATOR TORUŃ 57 (107)
1. Adrian Miedziński......... 3 3 3 3 3 - - 15
2. Łukasz Jankowski.......... 0 1 2* 1 - - - 4+1
3. Bjarne Pedersen........... 3 1 2* 1 2* - - 9+2
4. Paweł Hlib................ 2* 3 3 0 3 - - 11+1
5. Michał Szczepaniak........ 3 1* 1 0 - - - 5+1
6. Damian Czikita............ 2* W - - - - - 2+1
7. Patryk Dudek.............. 3 2 3 3 0 - - 11
POLONIA BYDGOSZCZ 33 (72)
1. Grzegorz Walasek.......... 1* 2 U 3 2 2 - 10+1
2. Daniel Pytel.............. 2 0 1 - - - - 3
3. Scott Nicholls............ 0 3 2 0 2* 1* - 8+2
4. Robert Kościecha.......... 1 0 1 - - - - 2
5. Adam Shields.............. 1* 0 1 2 0 - - 4+1
6. Andriej Kudriaszow........ 1 2 2 0 0 1* - 6+1
7. Szymon Woźniak............ 0 - - - - - - 0
No. Results AP PO AP PO
1: Patryk Dudek, Damian Czikita, Andriej Kudriaszow, Szymon Woźniak.......... 5 1 5 1
2: Adrian Miedziński, Daniel Pytel, Grzegorz Walasek, Łukasz Jankowski....... 3 3 8 4
3: Bjarne Pedersen, Paweł Hlib, Robert Kościecha, Scott Nicholls............. 5 1 13 5
4: Michał Szczepaniak, Andriej Kudriaszow, Adam Shields, Damian Czikita (W).. 3 3 16 8
5: Paweł Hlib, Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen, Daniel Pytel............... 4 2 20 10
6: Scott Nicholls, Patryk Dudek, Michał Szczepaniak, Robert Kościecha........ 3 3 23 13
7: Adrian Miedziński, Andriej Kudriaszow, Łukasz Jankowski, Adam Shields..... 4 2 27 15
8: Patryk Dudek, Scott Nicholls, Michał Szczepaniak, Grzegorz Walasek (U).... 4 2 31 17
9: Adrian Miedziński, Łukasz Jankowski, Robert Kościecha, Scott Nicholls..... 5 1 36 18
10: Paweł Hlib, Bjarne Pedersen, Adam Shields, Andriej Kudriaszow............. 5 1 41 19
11: Grzegorz Walasek, Scott Nicholls, Łukasz Jankowski, Michał Szczepaniak.... 1 5 42 24
12: Patryk Dudek, Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen, Andriej Kudriaszow....... 4 2 46 26
13: Adrian Miedziński, Adam Shields, Andriej Kudriaszow, Paweł Hlib........... 3 3 49 29
14: Paweł Hlib, Bjarne Pedersen, Daniel Pytel, Adam Shields................... 5 1 54 30
15: Adrian Miedziński, Grzegorz Walasek, Scott Nicholls, Patryk Dudek......... 3 3 57 33
Apator: 130 tyś
Bydzia: -70 tyś
ZM: Adrian Miedziński
Bonus: Apator
Offline
Moderator
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 46 (89)
1. Jason Crump............... 3 2 2 1* 2 - - 10+1
2. Matej Ferjan.............. d 1* 0 wu - - - 1+1
3. Hans Andersen............. 2* 1* 0 2 2 - - 7+2
4. Damian Baliński........... 3 2 3 2 1* - - 11+1
5. Magnus Zetterstroem....... 1 3 1 1 1* - - 7+1
6. Anton Rosen............... 1* - - - - - - 1+1
7. Przemysław Pawlicki....... 2 3 0 3 1* - - 9+1
UNIA TARNÓW 44 (91)
1. Krzysztof Kasprzak........ 2 0 2 1 3 3 - 11
2. Tomasz Jędrzejak.......... 1* 3 0 - - - - 4+1
3. Nicki Pedersen............ 1 2 3 2* 0 - - 8+1
4. Szymon Kiełbasa........... 0 0 - - - - - 0
5. Rafał Dobrucki............ w 3 1* 3 3 3 - 13+1
6. Michael Jepsen Jensen..... d 2 - - - - - 2
7. Kazimierz Adamczak........ 3 1* 0 2 0 d - 6+1
No. Results FA UN FA UN
1: Kazimierz Adamczak, Przemysław Pawlicki, Anton Rosen, Michael Jepsen Jensen (d)...... 3 3 3 3
2: Jason Crump, Krzysztof Kasprzak, Tomasz Jędrzejak, Matej Ferjan (d).................. 3 3 6 6
3: Damian Baliński, Hans Andersen, Nicki Pedersen, Szymon Kiełbasa...................... 5 1 11 7
4: Przemysław Pawlicki, Michael Jepsen Jensen, Magnus Zetterstroem, Rafał Dobrucki (w).. 4 2 15 9
5: Tomasz Jędrzejak, Damian Baliński, Hans Andersen, Krzysztof Kasprzak................. 3 3 18 12
6: Magnus Zetterstroem, Nicki Pedersen, Kazimierz Adamczak, Przemysław Pawlicki......... 3 3 21 15
7: Rafał Dobrucki, Jason Crump, Matej Ferjan, Kazimierz Adamczak........................ 3 3 24 18
8: Przemysław Pawlicki, Krzysztof Kasprzak, Magnus Zetterstroem, Tomasz Jędrzejak....... 4 2 28 20
9: Nicki Pedersen, Jason Crump, Krzysztof Kasprzak, Matej Ferjan........................ 2 4 30 24
10: Damian Baliński, Kazimierz Adamczak, Rafał Dobrucki, Hans Andersen................... 3 3 33 27
11: Rafał Dobrucki, Nicki Pedersen, Magnus Zetterstroem, Matej Ferjan (wu)............... 1 5 34 32
12: Krzysztof Kasprzak, Hans Andersen, Przemysław Pawlicki, Kazimierz Adamczak........... 3 3 37 35
13: Rafał Dobrucki, Damian Baliński, Jason Crump, Szymon Kiełbasa........................ 3 3 40 38
14: Krzysztof Kasprzak, Hans Andersen, Magnus Zetterstroem, Kazimierz Adamczak (d)....... 3 3 43 41
15: Rafał Dobrucki, Jason Crump, Damian Baliński, Nicki Pedersen......................... 3 3 46 44
zm:bally
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline