Speedway Menago
Administrator
Wybrzeże Gdańsk - SC Miszkolc
Kontuzje:
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils
Kontuzje:
PSŻ Poznań - RKM Rybnik
Kontuzje:
GTŻ Grudzi±dz - Stal Rzeszów
Kontuzje: Simon Stead
Offline
Moderator
PSŻ POZNAŃ 60
1. Daniel Nermark............ 1 3 3 3 3 - - 13
2. Norbert Ko¶ciuch.......... 3 2* 2* 0 - - - 7+2
3. Adam Skórnicki............ 2 1 1 3 2* - - 9+1
4. Linus Sundstroem.......... 1* 3 3 2* 3 - - 12+2
5. Lee Richardsson........... 3 3 2 3 0 - - 11
6. Rafał D±browski........... 1* 2* 1 1* 1 - - 6+3
7. Dawid Rowiecki............ 2 - - - - - - 2
RKM RYBNIK 30
1. Robert Mi¶kowiak.......... 0 2 3 0 2 - - 7
2. Rafał Fleger.............. 2 0 0 1* - - - 3+1
3. Tomasz Chrzanowski........ 3 2 1 2 1 1* - 10+1
4. Sławomir Pyszny........... 0 0 0 1 - - - 1
5. Bartosz Szymura........... 1 1 0 0 - - - 2
6. Mariusz Saletra........... 0 - - - - - - 0
7. Jane Hirvonen............. 3 0 0 2 2 0 - 7
No. Results PS RK PS RK
1: Jane Hirvonen, Dawid Rowiecki, Rafał D±browski, Mariusz Saletra........ 3 3 3 3
2: Norbert Ko¶ciuch, Rafał Fleger, Daniel Nermark, Robert Mi¶kowiak....... 4 2 7 5
3: Tomasz Chrzanowski, Adam Skórnicki, Linus Sundstroem, Sławomir Pyszny.. 3 3 10 8
4: Lee Richardsson, Rafał D±browski, Bartosz Szymura, Jane Hirvonen....... 5 1 15 9
5: Linus Sundstroem, Robert Mi¶kowiak, Adam Skórnicki, Rafał Fleger....... 4 2 19 11
6: Lee Richardsson, Tomasz Chrzanowski, Rafał D±browski, Sławomir Pyszny.. 4 2 23 13
7: Daniel Nermark, Norbert Ko¶ciuch, Bartosz Szymura, Jane Hirvonen....... 5 1 28 14
8: Robert Mi¶kowiak, Lee Richardsson, Rafał D±browski, Rafał Fleger....... 3 3 31 17
9: Daniel Nermark, Norbert Ko¶ciuch, Tomasz Chrzanowski, Sławomir Pyszny.. 5 1 36 18
10: Linus Sundstroem, Jane Hirvonen, Adam Skórnicki, Bartosz Szymura....... 4 2 40 20
11: Lee Richardsson, Tomasz Chrzanowski, Rafał Fleger, Norbert Ko¶ciuch.... 3 3 43 23
12: Adam Skórnicki, Jane Hirvonen, Rafał D±browski, Robert Mi¶kowiak....... 4 2 47 25
13: Daniel Nermark, Linus Sundstroem, Sławomir Pyszny, Bartosz Szymura..... 5 1 52 26
14: Linus Sundstroem, Adam Skórnicki, Tomasz Chrzanowski, Jane Hirvonen.... 5 1 57 27
15: Daniel Nermark, Robert Mi¶kowiak, Tomasz Chrzanowski, Lee Richardsson.. 3 3 60 30
Zm: Nermark*
Calad zgodzil sie, zebym sedziowal.
* Wybieral Calad
Ostatnio edytowany przez Woffis (2010-10-05 19:32:59)
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
WYBRZEŻE GDAŃSK 66
1. Emil Sajfutdinow.......... 3 3 2 3 d - - 11
2. Chris Holder.............. 2* 1 1* 2 - - - 6+2
3. Wiesław Jagu¶............. 3 3 3 3 3 - - 15
4. Renat Gafurov............. 2* 2* 2* 1 3 - - 10+3
5. Dawid Stachyra............ 1 3 3 1* 2* - - 10+2
6. Paweł Parys............... 2* - - - - - - 2+1
7. Daniel Aveiro............. 3 3 2* 2* 2* - - 12+3
SPEEDWAY MISZKOLC 24
1. Antonio Lindbaeck......... 1 1 1 1 1 - - 5
2. Lukas Dryml............... 0 0 0 - - - - 0
3. Jozsef Tabaka............. w 0 3 3 0 1* - 7+1
4. Mariusz Puszakowski....... 1 1 0 0 - - - 2
5. Denis Gizatullin.......... 2 2 0 1 2 2 - 9
6. Tamas Szilagyi............ u - - - - - - 0 (I)
7. Justin Sedgmen............ 1 0 0 0 0 - - 1
No. Results WY SP WY SP
1: Daniel Aveiro, Paweł Parys, Justin Sedgmen, Tamas Szilagyi (u).......... 5 1 5 1
2: Emil Sajfutdinow, Chris Holder, Antonio Lindbaeck, Lukas Dryml.......... 5 1 10 2
3: Wiesław Jagu¶, Renat Gafurov, Mariusz Puszakowski, Jozsef Tabaka (w).... 5 1 15 3
4: Daniel Aveiro, Denis Gizatullin, Dawid Stachyra, Justin Sedgmen......... 4 2 19 5
5: Wiesław Jagu¶, Renat Gafurov, Antonio Lindbaeck, Lukas Dryml............ 5 1 24 6
6: Dawid Stachyra, Daniel Aveiro, Mariusz Puszakowski, Jozsef Tabaka....... 5 1 29 7
7: Emil Sajfutdinow, Denis Gizatullin, Chris Holder, Justin Sedgmen........ 4 2 33 9
8: Dawid Stachyra, Daniel Aveiro, Antonio Lindbaeck, Denis Gizatullin...... 5 1 38 10
9: Jozsef Tabaka, Emil Sajfutdinow, Chris Holder, Mariusz Puszakowski...... 3 3 41 13
10: Wiesław Jagu¶, Renat Gafurov, Denis Gizatullin, Justin Sedgmen.......... 5 1 46 14
11: Jozsef Tabaka, Chris Holder, Dawid Stachyra, Lukas Dryml................ 3 3 49 17
12: Wiesław Jagu¶, Daniel Aveiro, Antonio Lindbaeck, Justin Sedgmen......... 5 1 54 18
13: Emil Sajfutdinow, Denis Gizatullin, Renat Gafurov, Mariusz Puszakowski.. 4 2 58 20
14: Renat Gafurov, Dawid Stachyra, Antonio Lindbaeck, Jozsef Tabaka......... 5 1 63 21
15: Wiesław Jagu¶, Denis Gizatullin, Jozsef Tabaka, Emil Sajfutdinow (d).... 3 3 66 24
ZM: Jagu¶
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
GKM GRUDZIˇDZ 41
1. Rory Schlein.............. 3 2 0 3 1 0 - 9
2. Sebastian Alden........... 0 1* - - - - - 1+1
3. Martin Smoliński.......... 1 3 0 2 1* - - 7+1
4. Mikael Max................ u 1 0 - - - - 1
5. Greg Hancock.............. 3 2 2 3 3 3 - 16
6. Kacper Gomólski........... u ns - - - - - 0 (I)
7. Paweł Rogieli............. 3 0 0 1 1* 2 - 7+1
STAL RZESZÓW 49
1. Chris Harris.............. 2 2 3 3 3 1* - 14+1
2. Marcel Kajzer............. 1* 0 1 2 3 3 - 10+1
3. Matej Zagar............... 3 2 1 2 0 0 - 8
4. Jacek Rempała............. 2* 3 1* 2 2* 2 - 12+3
5. Simon Stead............... Rider replacement
6. Łukasz Cyran.............. 2 1* 0 0 - - - 3+1
7. Krystian Pieszczek........ 1* 1* - - - - - 2+2
No. Results GK ST GK ST
1: Paweł Rogieli, Łukasz Cyran, Krystian Pieszczek, Kacper Gomólski (u).. 3 3 3 3
2: Rory Schlein, Chris Harris, Marcel Kajzer, Sebastian Alden............ 3 3 6 6
3: Matej Zagar, Jacek Rempała, Martin Smoliński, Mikael Max (u).......... 1 5 7 11
4: Greg Hancock, Matej Zagar, Łukasz Cyran, Paweł Rogieli................ 3 3 10 14
5: Martin Smoliński, Chris Harris, Mikael Max, Marcel Kajzer............. 4 2 14 16
6: Jacek Rempała, Greg Hancock, Matej Zagar, Kacper Gomólski (ns)........ 2 4 16 20
7: Chris Harris, Rory Schlein, Sebastian Alden, Łukasz Cyran............. 3 3 19 23
8: Chris Harris, Greg Hancock, Marcel Kajzer, Paweł Rogieli.............. 2 4 21 27
9: Greg Hancock, Matej Zagar, Jacek Rempała, Rory Schlein................ 3 3 24 30
10: Rory Schlein, Jacek Rempała, Krystian Pieszczek, Martin Smoliński..... 3 3 27 33
11: Greg Hancock, Marcel Kajzer, Paweł Rogieli, Matej Zagar............... 4 2 31 35
12: Chris Harris, Martin Smoliński, Paweł Rogieli, Łukasz Cyran........... 3 3 34 38
13: Marcel Kajzer, Jacek Rempała, Rory Schlein, Mikael Max................ 1 5 35 43
14: Marcel Kajzer, Paweł Rogieli, Martin Smoliński, Matej Zagar........... 3 3 38 46
15: Greg Hancock, Jacek Rempała, Chris Harris, Rory Schlein............... 3 3 41 49
ZM: Greg Hancock
START GNIEZNO!!!
Offline
Administrator
START GNIEZNO 46
1. Piotr Protasiewicz........ 3 2* 3 1 0 - - 9+1
2. Piotr ¦wist............... 0 1 0 - - - - 1
3. Mateusz Szczepaniak....... 2 2 2 2 3 - - 11
4. Leon Madsen............... 1* 0 t 3 1* - - 5+2
5. Andreas Jonsson........... 1 3 3 3 2 2 - 14
6. Michał Kurzawski.......... 2 0 1 2* 1* - - 6+2
7. Grzegorz Mojżesz.......... 0 - - - - - - 0
LOKOMOTIV DAUGAVPILS 44
1. Artiom Łaguta............. 2 3 0 3 3 - - 11
2. Ricky Kling............... 1* 1 1 1 2 - - 6+1
3. Matej Kus................. 0 2 2 3 1* - - 8+1
4. Maksim Bogdanow........... 3 0 0 0 - - - 3
5. Grigorij Łaguta........... 2* 1 3 2 d - - 8+1
6. Kamil Pulczyński.......... 1 - - - - - - 1
7. Wadim Tarasenko........... 3 3 0 1 0 - - 7
No. Results ST LO ST LO
1: Wadim Tarasenko, Michał Kurzawski, Kamil Pulczyński, Grzegorz Mojżesz... 2 4 2 4
2: Piotr Protasiewicz, Artiom Łaguta, Ricky Kling, Piotr ¦wist............. 3 3 5 7
3: Maksim Bogdanow, Mateusz Szczepaniak, Leon Madsen, Matej Kus............ 3 3 8 10
4: Wadim Tarasenko, Grigorij Łaguta, Andreas Jonsson, Michał Kurzawski..... 1 5 9 15
5: Artiom Łaguta, Mateusz Szczepaniak, Ricky Kling, Leon Madsen............ 2 4 11 19
6: Andreas Jonsson, Matej Kus, Michał Kurzawski, Maksim Bogdanow........... 4 2 15 21
7: Andreas Jonsson, Piotr Protasiewicz, Grigorij Łaguta, Wadim Tarasenko... 5 1 20 22
8: Andreas Jonsson, Michał Kurzawski, Ricky Kling, Artiom Łaguta........... 5 1 25 23
9: Piotr Protasiewicz, Matej Kus, Piotr ¦wist, Maksim Bogdanow............. 4 2 29 25
10: Grigorij Łaguta, Mateusz Szczepaniak, Wadim Tarasenko, Leon Madsen (t).. 2 4 31 29
11: Matej Kus, Andreas Jonsson, Ricky Kling, Piotr ¦wist.................... 2 4 33 33
12: Artiom Łaguta, Mateusz Szczepaniak, Michał Kurzawski, Wadim Tarasenko... 3 3 36 36
13: Leon Madsen, Grigorij Łaguta, Piotr Protasiewicz, Maksim Bogdanow....... 4 2 40 38
14: Mateusz Szczepaniak, Ricky Kling, Matej Kus, Piotr Protasiewicz......... 3 3 43 41
15: Artiom Łaguta, Andreas Jonsson, Leon Madsen, Grigorij Łaguta (d)........ 3 3 46 44
ZM: Mateusz Szczepaniak
Gniezno: 130 tys.
Dauga: -80 tys.
Offline
Administrator
KOLEJKA ZAKOŃCZONA
Offline