Speedway Menago
Administrator
Wybrzeże Gdańsk - RKM Rybnik
Kontuzje:
Lokomotiv Daugavpils - Stal Rzeszów
Kontuzje: Maksim Bogdanow, Jacek Rempała
SC Miszkolc - GTŻ Grudzi±dz
Kontuzje: Davey Watt
Start Gniezno - PSŻ Poznań
Kontuzje: Adam Skórnicki, Mateusz Szczepaniak
Offline
Administrator
WYBRZEŻE GDAŃSK 53
1. Emil Sajfutdinow.......... 3 3 2 2* 2* - - 12+2
2. Chris Holder.............. 2* 2* 0 1 - - - 5+2
3. Wiesław Jagu¶............. 0 2 3 3 3 - - 11
4. Renat Gafurov............. 2 1* 2* 3 3 - - 11+2
5. Dawid Stachyra............ 2* 2 2 0 2* - - 8+2
6. Paweł Parys............... 0 - - - - - - 0
7. Daniel Aveiro............. 2 3 0 1* d - - 6+1
RKM RYBNIK 37
1. Robert Mi¶kowiak.......... 1 3 3 2* 2 0 - 11+1
2. Rafał Fleger.............. 0 0 0 - - - - 0
3. Tomasz Chrzanowski........ 3 3 3 3 1 - - 13
4. Sławomir Pyszny........... 1 1 1 1 0 - - 4
5. Bartosz Szymura........... 0 0 1 0 - - - 1
6. Mariusz Saletra........... 1 - - - - - - 1
7. Jane Hirvonen............. 3 1 1 0 1* 1 - 7+1
No. Results WY RK WY RK
1: Jane Hirvonen, Daniel Aveiro, Mariusz Saletra, Paweł Parys............. 2 4 2 4
2: Emil Sajfutdinow, Chris Holder, Robert Mi¶kowiak, Rafał Fleger......... 5 1 7 5
3: Tomasz Chrzanowski, Renat Gafurov, Sławomir Pyszny, Wiesław Jagu¶...... 2 4 9 9
4: Daniel Aveiro, Dawid Stachyra, Jane Hirvonen, Bartosz Szymura.......... 5 1 14 10
5: Robert Mi¶kowiak, Wiesław Jagu¶, Renat Gafurov, Rafał Fleger........... 3 3 17 13
6: Tomasz Chrzanowski, Dawid Stachyra, Sławomir Pyszny, Daniel Aveiro..... 2 4 19 17
7: Emil Sajfutdinow, Chris Holder, Jane Hirvonen, Bartosz Szymura......... 5 1 24 18
8: Robert Mi¶kowiak, Dawid Stachyra, Daniel Aveiro, Rafał Fleger.......... 3 3 27 21
9: Tomasz Chrzanowski, Emil Sajfutdinow, Sławomir Pyszny, Chris Holder.... 2 4 29 25
10: Wiesław Jagu¶, Renat Gafurov, Bartosz Szymura, Jane Hirvonen........... 5 1 34 26
11: Tomasz Chrzanowski, Robert Mi¶kowiak, Chris Holder, Dawid Stachyra..... 1 5 35 31
12: Wiesław Jagu¶, Robert Mi¶kowiak, Jane Hirvonen, Daniel Aveiro (d)...... 3 3 38 34
13: Renat Gafurov, Emil Sajfutdinow, Sławomir Pyszny, Bartosz Szymura...... 5 1 43 35
14: Wiesław Jagu¶, Dawid Stachyra, Jane Hirvonen, Sławomir Pyszny.......... 5 1 48 36
15: Renat Gafurov, Emil Sajfutdinow, Tomasz Chrzanowski, Robert Mi¶kowiak.. 5 1 53 37
ZM: Emil Sajfutdinow
Gdańsk: 130 tys.
Rybnik: -80 tys.
Calad zgodził sie żebym sedziował mecz :D
Offline
Moderator
SPEEDWAY MISZKOLC 38
1. Jozsef Tabaka............. 0 1 3 - - - - 4
2. Lukas Dryml............... 3 0 1 - - - - 4
3. Antonio Lindbaeck......... 3 3 1* 3 2 1 - 13+1
4. Mariusz Puszakowski....... 1 1 2* 2 0 0 - 6+1
5. Denis Gizatullin.......... wu 2 2 3 w 0 - 7
6. Tamas Szilagyi............ 2 1 0 0 0 - - 3
7. Justin Sedgmen............ 1* - - - - - - 1+1
GKM GRUDZIˇDZ 52
1. Rory Schlein.............. 2 0 1 2 - - - 5
2. Mikael Max................ 1* 2 3 2* 3 - - 11+2
3. Rafał Okoniewski.......... 0 1 1 3 - - - 5
4. Martin Smoliński.......... 2 3 0 2 1 - - 8
5. Greg Hancock.............. 3 2* 3 1* 2* - - 11+3
6. Joe Haines................ 0 0 - - - - - 0
7. Paweł Rogieli............. 3 2* 3 1* 3 - - 12+2
No. Results SP GK SP GK
1: Paweł Rogieli, Tamas Szilagyi, Justin Sedgmen, Joe Haines................... 3 3 3 3
2: Lukas Dryml, Rory Schlein, Mikael Max, Jozsef Tabaka........................ 3 3 6 6
3: Antonio Lindbaeck, Martin Smoliński, Mariusz Puszakowski, Rafał Okoniewski.. 4 2 10 8
4: Greg Hancock, Paweł Rogieli, Tamas Szilagyi, Denis Gizatullin (wu).......... 1 5 11 13
5: Antonio Lindbaeck, Mikael Max, Mariusz Puszakowski, Rory Schlein............ 4 2 15 15
6: Martin Smoliński, Denis Gizatullin, Rafał Okoniewski, Tamas Szilagyi........ 2 4 17 19
7: Paweł Rogieli, Greg Hancock, Jozsef Tabaka, Lukas Dryml..................... 1 5 18 24
8: Mikael Max, Denis Gizatullin, Rory Schlein, Tamas Szilagyi.................. 2 4 20 28
9: Denis Gizatullin, Mariusz Puszakowski, Rafał Okoniewski, Martin Smoliński... 5 1 25 29
10: Greg Hancock, Mariusz Puszakowski, Antonio Lindbaeck, Joe Haines............ 3 3 28 32
11: Rafał Okoniewski, Mikael Max, Lukas Dryml, Denis Gizatullin (w)............. 1 5 29 37
12: Antonio Lindbaeck, Rory Schlein, Paweł Rogieli, Tamas Szilagyi.............. 3 3 32 40
13: Jozsef Tabaka, Martin Smoliński, Greg Hancock, Mariusz Puszakowski.......... 3 3 35 43
14: Mikael Max, Antonio Lindbaeck, Martin Smoliński, Mariusz Puszakowski........ 2 4 37 47
15: Paweł Rogieli, Greg Hancock, Antonio Lindbaeck, Denis Gizatullin............ 1 5 38 52
ZM: Rogieli
Miszkolc: 70
Gkm: - 20
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
2010-10-03
START GNIEZNO 46
1. Piotr Protasiewicz........ 3 3 2 1 3 2* - 14+1
2. Mateusz Szczepaniak....... Rider replacement
3. Leon Madsen............... 0 0 1 0 3 - - 4
4. Piotr ¦wist............... 1 1 1* 3 0 1 - 7+1
5. Andreas Jonsson........... 1 3 3 3 X 3 - 13
6. Michał Kurzawski.......... 1 2* 1 - - - - 4+1
7. Grzegorz Mojżesz.......... 3 1 0 0 - - - 4
PSŻ POZNAŃ 44
1. Daniel Nermark............ 2 3 3 F 3 0 - 11
2. Norbert Ko¶ciuch.......... 0 2* 2 1 3 2 - 10+1
3. Linus Sundstroem.......... 2* 1* 3 2* 1* 1 - 10+4
4. Adam Skórnicki............ Rider replacement
5. Lee Richardsson........... 2 2 0 2 2 0 - 8
6. Dawid Rowiecki............ 0 - - - - - - 0
7. Rafał D±browski........... 2 0 1* 0 2* - - 5+2
No. Results ST PS ST PS
1: Grzegorz Mojżesz, Rafał D±browski, Michał Kurzawski, Dawid Rowiecki.......... 4 2 4 2
2: Piotr Protasiewicz, Daniel Nermark, Andreas Jonsson, Norbert Ko¶ciuch........ 4 2 8 4
3: Daniel Nermark, Linus Sundstroem, Piotr ¦wist, Leon Madsen................... 1 5 9 9
4: Andreas Jonsson, Lee Richardsson, Grzegorz Mojżesz, Rafał D±browski.......... 4 2 13 11
5: Daniel Nermark, Norbert Ko¶ciuch, Piotr ¦wist, Leon Madsen................... 1 5 14 16
6: Andreas Jonsson, Norbert Ko¶ciuch, Linus Sundstroem, Grzegorz Mojżesz........ 3 3 17 19
7: Piotr Protasiewicz, Lee Richardsson, Rafał D±browski, Grzegorz Mojżesz....... 3 3 20 22
8: Andreas Jonsson, Michał Kurzawski, Norbert Ko¶ciuch, Daniel Nermark (F)...... 5 1 25 23
9: Linus Sundstroem, Piotr Protasiewicz, Piotr ¦wist, Lee Richardsson........... 3 3 28 26
10: Piotr ¦wist, Lee Richardsson, Leon Madsen, Rafał D±browski................... 4 2 32 28
11: Norbert Ko¶ciuch, Linus Sundstroem, Piotr Protasiewicz, Andreas Jonsson (X).. 1 5 33 33
12: Daniel Nermark, Rafał D±browski, Michał Kurzawski, Leon Madsen............... 1 5 34 38
13: Piotr Protasiewicz, Lee Richardsson, Linus Sundstroem, Piotr ¦wist........... 3 3 37 41
14: Leon Madsen, Norbert Ko¶ciuch, Piotr ¦wist, Lee Richardsson.................. 4 2 41 43
15: Andreas Jonsson, Piotr Protasiewicz, Linus Sundstroem, Daniel Nermark........ 5 1 46 44
Offline
Administrator
LOKOMOTIV DAUGAVPILS 58
1. Wiaczesław Gieruckis........... 1* 2* 2 0 - - 5+2
2. Kjastas Podżuks........... 2 3 1* 2* 3 - - 11+2
3. Matej Kus................. 2 3 3 3 2* - - 13+1
4. Ricky Kling............... 1* 2* 1 3 2* - - 9+3
5. Grigorij Łaguta........... 3 3 3 3 3 - - 15
6. Kamil Pulczyński.......... 2 1 - - - - - 3
7. Wadim Tarasenko........... 1* 1 0 0 - - - 2+1
STAL RZESZÓW 32
1. Chris Harris.............. 3 3 0 2 1* 2 0 11+1
2. Marcel Kajzer............. 0 1 2 wu 0 0 - 3
3. Simon Stead............... u - - - - - - 0 (I)
4. Jacek Rempała............. Rider replacement
5. Maciej Kuciapa............ 0 1* 1 3 2 1* 1 9+2
6. Dominik Domi.............. 3 2 0 0 0 - - 5
7. Łukasz Cyran.............. 0 1 2 1 - - - 4
No. Results LO ST LO ST
1: Dominik Domi, Kamil Pulczyński, Wadim Tarasenko, Łukasz Cyran......... 3 3 3 3
2: Chris Harris, Kjastas Podżuks, Grigorij Łaguta, Marcel Kajzer......... 3 3 6 6
3: Chris Harris, Matej Kus, Ricky Kling, Simon Stead (u)................. 3 3 9 9
4: Grigorij Łaguta, Dominik Domi, Wadim Tarasenko, Maciej Kuciapa........ 4 2 13 11
5: Matej Kus, Ricky Kling, Marcel Kajzer, Chris Harris................... 5 1 18 12
6: Grigorij Łaguta, Chris Harris, Maciej Kuciapa, Wadim Tarasenko........ 3 3 21 15
7: Kjastas Podżuks, Grigorij Łaguta, Maciej Kuciapa, Dominik Domi........ 5 1 26 16
8: Grigorij Łaguta, Marcel Kajzer, Chris Harris, Wadim Tarasenko......... 3 3 29 19
9: Maciej Kuciapa, Grigorij Łaguta, Kjastas Podżuks, Marcel Kajzer (wu).. 3 3 32 22
10: Matej Kus, Maciej Kuciapa, Ricky Kling, Dominik Domi.................. 4 2 36 24
11: Grigorij Łaguta, Kjastas Podżuks, Łukasz Cyran, Marcel Kajzer......... 5 1 41 25
12: Matej Kus, Chris Harris, Kamil Pulczyński, Dominik Domi............... 4 2 45 27
13: Ricky Kling, Łukasz Cyran, Maciej Kuciapa, Grigorij Łaguta............ 3 3 48 30
14: Kjastas Podżuks, Ricky Kling, Łukasz Cyran, Marcel Kajzer............. 5 1 53 31
15: Grigorij Łaguta, Matej Kus, Maciej Kuciapa, Chris Harris........ 5 1 58 32
Offline