Speedway Menago
Administrator
Wiemy już mniejwięcej po pierwszej kolejce kto jakimi siłami dysponuje więc typujemy tabele eligi i 1 ligi !
Zapraszam do obstawiania !
Offline
Administrator
E-Liga:
1. Apator Toruń
2. Unia Leszno
3. Sparta Wrocław
4. Stal Gorzów
5. Zielona Góra
6. Włókniarz Częstochowa
7. Unia Tarnów
8. Polonia Bydgoszcz
1 Liga:
1. PSŻ Poznań
2. Start Gniezno
3. Lokomotiv Daugavpils
4. RKM Rybnik
5. Wybrzeże Gdańsk
6. Stal Rzeszów
7. GTŻ Grudziądz
8. Speedway Miszkolc
Offline
Administrator
E-Liga:
1. Stal Gorzów
2. Apator Toruń
3. Unia Leszno
4. Unia Tarnów
5. Sparta Wrocław
6. Włókniarz Częstochowa
7. Falubaz Zielona Góra
8. Polonia Bydgoszcz
1 Liga:
1. PSŻ Poznań
2. Start Gniezno
3. Lokomotiv Daugavpils
4. Wybrzeże Gdańsk
5. GKM Grudziądz
6. RKM Rybnik
7. Stal Rzeszów
8. Speedway Miszkolc
START GNIEZNO!!!
Offline
Administrator
E-Liga:
1. Sparta Wrocław
2. Apator Toruń
3. Unia Leszno
4. Stal Gorzów
5. Zielona Góra
6. Włókniarz Częstochowa
7. Polonia Bydgoszcz
8. Unia Tarnów
1 Liga:
1. PSŻ Poznań
2. Start Gniezno
3. Wybrzeże Gdańsk
4. Lokomotiv Daugavpils
5. RKM Rybnik
6. Stal Rzeszów
7. GTŻ Grudziądz
8. Speedway Miszkolc
Offline
Moderator
Eliga:
1. Sparta Wrocław
2. Apator Toruń
3. Unia Leszno
4. Stal Gorzów
5. Włókniarz Częstochowa
6. Falubaz ZG
7. Unia Tarnów
8. Polonia Bydgoszcz
I liga
1. Start Gniezno
2. PSZ Poznan
3. Wybrzeze Gdansk
4. Lokomotiv Daugavpils
5. RKM Rybnik
6. Stal Rzeszów
7. Gtz Grudziadz
8. SC Miszkolc
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
E-Liga:
1. Unia Leszno
2. Sparta Wrocław
3. Apator Toruń
4. Stal Gorzów
5. Zielona Góra
6. Włókniarz Częstochowa
7. Unia Tarnów
8. Polonia Bydgoszcz
1 Liga:
1. Stal Rzeszów
2. PSŻ Poznań
3. Start Gniezno
4. Lokomotiv Daugavpils
5. RKM Rybnik
6. Wybrzeże Gdańsk
7. GTŻ Grudziądz
8. Speedway Miszkolc
Offline
E-Liga:
1. Apator Toruń
2. Stal Gorzów
3. Unia Leszno
4. Sparta Wrocław
5. Zielona Góra
6. Włókniarz Częstochowa
7. Unia Tarnów
8. Polonia Bydgoszcz
1 Liga:
1. PSŻ Poznań
2. Start Gniezno
3. Lokomotiv Daugavpils
4. RKM Rybnik
5. Wybrzeże Gdańsk
6. Stal Rzeszów
7. GTŻ Grudziądz
8. Speedway Miszkolc
Offline
E-Liga:
1. Zielona Góra
2. Unia Leszno
3. Apator Toruń
4. Stal Gorzów
5. Sparta Wrocław
6. Włókniarz Częstochowa
7. Unia Tarnów
8. Polonia Bydgoszcz
1 Liga:
1. PSŻ Poznań
2. Start Gniezno
3. Lokomotiv Daugavpils
4. RKM Rybnik
5. Wybrzeże Gdańsk
6. Stal Rzeszów
7. GTŻ Grudziądz
8. Speedway Miszkolc
Offline
E-Liga:
1. Unia Leszno
2. Stal Gorzow
3. Apator Torun
4. Włókniarz Częstochowa
5. Sparta Wrocław
6. Falubaz Zielona Góra
7. Unia Tarnów
8. Polonia Bydgoszcz
1 Liga:
1. PSŻ Poznań
2. Start Gniezno
3. RKM Rybnik
4. Lokomotive Daugavpils
5. Wybrzeże Gdańsk
6. Stal Rzeszów
7. GKM Grudziądz
8. Speedway Miszkolc
Ostatnio edytowany przez Maverick (2010-09-28 21:52:38)
Offline
Moderator
E-Liga:
1. Apator Toruń
2. Unia Leszno
3. Stal Gorzów
4. Falubaz Zielona Góra
5. Sparta Wrocław
6. CKM Włókniarz Częstochowa
7. Polonia Bydgoszcz
8. Unia Tarnów
1 Liga:
1. PSŻ Poznań
2. Start Gniezno
3. RKM Rybnik
4. Lokomotive Daugavpils
5. Wybrzeże Gdańsk
6. Stal Rzeszów
7. GKM Grudziądz
8. Speedway Miszkolc
Offline
E-Liga:
1. Apator Toruń
2. Stal Gorzów
3. Unia Leszno
4. Zielona Góra
5. Sparta Wrocław
6. Włókniarz Częstochowa
7. Unia Tarnów
8. Polonia Bydgoszcz
1 Liga:
1. PSŻ Poznań
2. Start Gniezno
3. Wybrzeże Gdańsk
4. RKM Rybnik
5. GTŻ Grudziądz
6. Lokomotiv Daugavpils
7. Stal Rzeszów
8. Speedway Miszkolc
Offline
E-Liga:
1. PSŻ Poznań
2. Apator Toruń
2. Stal Gorzów
3. Unia Leszno
4. Sparta Wrocław
5. Włókniarz Częstochowa
6. Unia Tarnów
7. Zielona Góra
1 Liga:
1. Wybrzeże Gdańsk
2. Lokomotiv Daugavpils
3. Start Gniezno
4. GTŻ Grudziądz
5. RKM Rybnik
6. Stal Rzeszów
7. Speedway Miszkolc
8. Polonia Bydgoszcz
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2010-11-14 01:56:47)
Offline
Moderator
Hehe. Zaczynamy od nowa )
Ekstraliga:
1. Apator Toruń
2. PSŻ Poznań
3. Sparta Wrocław
4. Stal Gorzów
5. Unia Leszno
6. Falubaz Zielona Góra
7. Włókniarz Częstochowa
8. Unia Tarnów
1 Liga:
1. Wybrzeże Gdańsk
2. Start Gniezno
3. Lokomotive Daugavpils
4. RKM Rybnik
5. Speedway Miskolc
6. GKM Grudziądz
7. Stal Rzeszów
8. Polonia Bydgoszcz
Offline
Moderator
Ekstraliga:
1. Apator Toruń
2. Sparta Wrocław
3. Stal Gorzów
4. Falubaz Zielona Góra
5. PSŻ Poznań
6. Unia Leszno
7. Włókniarz Częstochowa
8. Unia Tarnów
I liga:
1. Wybrzeże Gdańsk
2. Start Gniezno
3. Lokomotiv Daugavpils
4. RKM Rybnik
5. Stal Rzeszów
6. GKM Grudziadz
7. Speedway Miszkolc
8. Polonia Bydgoszcz
Czemu widzicie Poznan tak wysoko? xd
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline