Speedway Menago
Administrator
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Kontuzje:
Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów
Kontuzje:
Sparta Wrocław - Apator Toruń
Kontuzje:
Unia Tarnów - Unia Leszno
Kontuzje:
Offline
Moderator
SPARTA WROCŁAW 47
1. Krzysztof Jabłoński....... 0 t 2* 3 - - - 5+1
2. Eduard Szajchulin......... Did not ride
3. Kenneth Bjerre............ 2 3 1* 1 2 1 - 10+1
4. Daniel King............... 0 2* 3 0 0 - - 5+1
5. Piotr Świderski........... 0 1 2* - - - - 3+1
6. Darcy Ward................ 3 1 0 2 3 1* - 10+1
7. Maciej Janowski........... 1 2 3 3 3 2* - 14+1
APATOR TORUŃ 42
1. Adrian Miedziński......... 3 0 3 3 3 - - 12
2. Łukasz Jankowski.......... 1 1 0 0 - - - 2
3. Bjarne Pedersen........... 1 2* wu 1 1 - - 5+1
4. Paweł Hlib................ 3 3 d 1* 2* - - 9+2
5. Michał Szczepaniak........ 2* 2 0 2 0 - - 6+1
6. Damian Czikita............ 0 - - - - - - 0
7. Patryk Dudek.............. 2 3 1* 2 0 - - 8+1
No. Results SP AP SP AP
1: Darcy Ward, Patryk Dudek, Maciej Janowski, Damian Czikita................... 4 2 4 2
2: Adrian Miedziński, Maciej Janowski, Łukasz Jankowski, Krzysztof Jabłoński... 2 4 6 6
3: Paweł Hlib, Kenneth Bjerre, Bjarne Pedersen, Daniel King.................... 2 4 8 10
4: Patryk Dudek, Michał Szczepaniak, Darcy Ward, Piotr Świderski............... 1 5 9 15
5: Kenneth Bjerre, Daniel King, Łukasz Jankowski, Adrian Miedziński............ 5 1 14 16
6: Paweł Hlib, Bjarne Pedersen, Piotr Świderski, Darcy Ward.................... 1 5 15 21
7: Maciej Janowski, Michał Szczepaniak, Patryk Dudek, Krzysztof Jabłoński (t).. 3 3 18 24
8: Adrian Miedziński, Darcy Ward, Kenneth Bjerre, Łukasz Jankowski............. 3 3 21 27
9: Darcy Ward, Krzysztof Jabłoński, Paweł Hlib (d), Bjarne Pedersen (wu)....... 5 0 26 27
10: Daniel King, Patryk Dudek, Kenneth Bjerre, Michał Szczepaniak............... 4 2 30 29
11: Maciej Janowski, Piotr Świderski, Bjarne Pedersen, Łukasz Jankowski......... 5 1 35 30
12: Adrian Miedziński, Kenneth Bjerre, Darcy Ward, Patryk Dudek................. 3 3 38 33
13: Maciej Janowski, Michał Szczepaniak, Paweł Hlib, Daniel King................ 3 3 41 36
14: Krzysztof Jabłoński, Maciej Janowski, Bjarne Pedersen, Michał Szczepaniak... 5 1 46 37
15: Adrian Miedziński, Paweł Hlib, Kenneth Bjerre, Daniel King.................. 1 5 47 42
Sparta: 130
Apator: - 80
ZM: Miedziński
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
UNIA TARNÓW 51
1. Krzysztof Kasprzak........ 2 3 3 3 2* - - 13+1
2. Tomasz Jędrzejak.......... 1* 2* 1 1* - - - 5+3
3. Nicki Pedersen............ 0 3 3 2 3 - - 11
4. Szymon Kiełbasa........... 1 0 1 - - - - 2
5. Rafał Dobrucki............ 2 1 2 2 2* - - 9+1
6. Michael Jepsen Jensen..... 2 1* 0 - - - - 3+1
7. Kazimierz Adamczak........ 1* 1* 1* 2* 3 - - 8+4
UNIA LESZNO 39
1. Jarosław Hampel........... 0 2 3 3 1 - - 9
2. Fredrik Lindgren.......... 3 1* 0 3 - - - 7+1
3. Janusz Kołodziej.......... 2* 3 0 wu u - - 5+1
4. Leigh Adams............... 3 2* 2 w 0 - - 7+1
5. Jurica Pavlic............. 3 1 2 1 1 - - 8
6. Kamil Adamczewski......... 0 0 0 - - - - 0
7. Norbert Flisik............ 3 0 0 - - - - 3
No. Results UN UN UN UN
1: Norbert Flisik, Michael Jepsen Jensen, Kazimierz Adamczak, Kamil Adamczewski.. 3 3 3 3
2: Fredrik Lindgren, Krzysztof Kasprzak, Tomasz Jędrzejak, Jarosław Hampel....... 3 3 6 6
3: Leigh Adams, Janusz Kołodziej, Szymon Kiełbasa, Nicki Pedersen................ 1 5 7 11
4: Jurica Pavlic, Rafał Dobrucki, Michael Jepsen Jensen, Kamil Adamczewski....... 3 3 10 14
5: Nicki Pedersen, Jarosław Hampel, Fredrik Lindgren, Szymon Kiełbasa............ 3 3 13 17
6: Janusz Kołodziej, Leigh Adams, Rafał Dobrucki, Michael Jepsen Jensen.......... 1 5 14 22
7: Krzysztof Kasprzak, Tomasz Jędrzejak, Jurica Pavlic, Kamil Adamczewski........ 5 1 19 23
8: Jarosław Hampel, Rafał Dobrucki, Kazimierz Adamczak, Fredrik Lindgren......... 3 3 22 26
9: Krzysztof Kasprzak, Leigh Adams, Tomasz Jędrzejak, Janusz Kołodziej........... 4 2 26 28
10: Nicki Pedersen, Jurica Pavlic, Szymon Kiełbasa, Norbert Flisik................ 4 2 30 30
11: Fredrik Lindgren, Rafał Dobrucki, Tomasz Jędrzejak, Janusz Kołodziej (wu)..... 3 3 33 33
12: Jarosław Hampel, Nicki Pedersen, Kazimierz Adamczak, Norbert Flisik........... 3 3 36 36
13: Krzysztof Kasprzak, Kazimierz Adamczak, Jurica Pavlic, Leigh Adams (w)........ 5 1 41 37
14: Kazimierz Adamczak, Rafał Dobrucki, Jurica Pavlic, Janusz Kołodziej (u)....... 5 1 46 38
15: Nicki Pedersen, Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel, Leigh Adams.............. 5 1 51 39
Tarnow: 130tys
Leszno: -80tys
Offline
2010-09-28
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 53
1. Jason Crump............... 3 3 3 1* 3 - - 13+1
2. Matej Ferjan.............. 1 1 2* 0 - - - 4+1
3. Hans Andersen............. N2 1* 3 3 1 - - 8+1
4. Damian Baliński........... 1 2 2* 2 - - - 7+1
5. Magnus Zetterstroem....... 3 1* 1 2 1* - - 8+2
6. Anton Rosen............... 2* 0 - - - - - 2+1
7. Przemysław Pawlicki....... 3 2 3 1 2 - - 11
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 36
1. Tai Woffinden............. 2 3 0 2 3 0 - 10
2. Peter Karlsson............ 0 0 2 1 - - - 3
3. Martin Vaculik............ 3 3 F - - - - 6 (I)
4. Krzysztof Buczkowski...... 2* 0 F 0 0 - - 2+1
5. Tomasz Gollob............. 2 2 1 3 3 2 - 13
6. Maciej Kopacz............. 1 1* 0 0 0 - - 2+1
7. Kamil Czajkowski.......... 0 - - - - - - 0
No. Results FA WŁ FA WŁ
1: Przemysław Pawlicki, Anton Rosen, Maciej Kopacz, Kamil Czajkowski............... 5 1 5 1
2: Jason Crump, Tai Woffinden, Matej Ferjan, Peter Karlsson........................ 4 2 9 3
3: Martin Vaculik, Krzysztof Buczkowski, Damian Baliński, Hans Andersen (N2)....... 1 5 10 8
4: Magnus Zetterstroem, Tomasz Gollob, Maciej Kopacz, Anton Rosen.................. 3 3 13 11
5: Tai Woffinden, Damian Baliński, Hans Andersen, Peter Karlsson................... 3 3 16 14
6: Martin Vaculik, Przemysław Pawlicki, Magnus Zetterstroem, Krzysztof Buczkowski.. 3 3 19 17
7: Jason Crump, Tomasz Gollob, Matej Ferjan, Maciej Kopacz......................... 4 2 23 19
8: Przemysław Pawlicki, Peter Karlsson, Magnus Zetterstroem, Tai Woffinden......... 4 2 27 21
9: Jason Crump, Matej Ferjan, Krzysztof Buczkowski (F), Martin Vaculik (F)......... 5 0 32 21
10: Hans Andersen, Damian Baliński, Tomasz Gollob, Maciej Kopacz.................... 5 1 37 22
11: Tomasz Gollob, Magnus Zetterstroem, Peter Karlsson, Matej Ferjan................ 2 4 39 26
12: Hans Andersen, Tai Woffinden, Przemysław Pawlicki, Maciej Kopacz................ 4 2 43 28
13: Tomasz Gollob, Damian Baliński, Jason Crump, Krzysztof Buczkowski............... 3 3 46 31
14: Tai Woffinden, Przemysław Pawlicki, Magnus Zetterstroem, Krzysztof Buczkowski... 3 3 49 34
15: Jason Crump, Tomasz Gollob, Hans Andersen, Tai Woffinden........................ 4 2 53 36
ZG: 130 tys
Czewa: - 80 tys
Offline
Administrator
POLONIA BYDGOSZCZ 32
1. Scott Nicholls............ 2 3 1 0 d - - 6
2. Daniel Pytel.............. 0 0 0 - - - - 0
3. Adam Shields.............. 1 0 2* 0 - - - 3+1
4. Robert Kościecha.......... u 1 3 1 - - - 5
5. Grzegorz Walasek.......... 2 1 2 3 3 - - 11
6. Andriej Kudriaszow........ 1 1* 0 1* 2 1 - 6+2
7. Szymon Woźniak............ 0 0 1 - - - - 1
STAL GORZÓW 58
1. Rune Holta................ 1 3 3 3 3 - - 13
2. Dawid Lampart............. 3 2* 0 1* - - - 6+2
3. Sebastian Ułamek.......... 3 3 2* 2 0 - - 10+1
4. Ryan Sullivan............. 2* 2* 3 2* 2 - - 11+3
5. Jonas Davidsson........... 3 2 0 3 2* - - 10+1
6. Alan Szombierski.......... 3 0 - - - - - 3
7. Damian Rokita............. 2* 1* 1 1 - - - 5+2
No. Results PO ST PO ST
1: Alan Szombierski, Damian Rokita, Andriej Kudriaszow, Szymon Woźniak...... 1 5 1 5
2: Dawid Lampart, Scott Nicholls, Rune Holta, Daniel Pytel.................. 2 4 3 9
3: Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Adam Shields, Robert Kościecha (u)...... 1 5 4 14
4: Jonas Davidsson, Grzegorz Walasek, Andriej Kudriaszow, Alan Szombierski.. 3 3 7 17
5: Rune Holta, Dawid Lampart, Robert Kościecha, Adam Shields................ 1 5 8 22
6: Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan, Grzegorz Walasek, Andriej Kudriaszow.... 1 5 9 27
7: Scott Nicholls, Jonas Davidsson, Damian Rokita, Daniel Pytel............. 3 3 12 30
8: Rune Holta, Grzegorz Walasek, Andriej Kudriaszow, Dawid Lampart.......... 3 3 15 33
9: Ryan Sullivan, Sebastian Ułamek, Scott Nicholls, Daniel Pytel............ 1 5 16 38
10: Robert Kościecha, Adam Shields, Damian Rokita, Jonas Davidsson........... 5 1 21 39
11: Grzegorz Walasek, Sebastian Ułamek, Dawid Lampart, Scott Nicholls........ 3 3 24 42
12: Rune Holta, Andriej Kudriaszow, Damian Rokita, Adam Shields.............. 2 4 26 46
13: Jonas Davidsson, Ryan Sullivan, Robert Kościecha, Scott Nicholls (d)..... 1 5 27 51
14: Rune Holta, Jonas Davidsson, Andriej Kudriaszow, Szymon Woźniak.......... 1 5 28 56
15: Grzegorz Walasek, Ryan Sullivan, Szymon Woźniak, Sebastian Ułamek........ 4 2 32 58
Bydgoszcz: 70tys
Gorzów: -20tys
Offline
Administrator
Sory, że nie pojechałem tego meczu ale komp się zawiesił a jaak go zresetowałem neta nie miałem ;/ Przepraszam
START GNIEZNO!!!
Offline
Administrator
KONIEC KOLEJKI !!!
TABELA WYDANA !!!
FINANSE UTUALNIONE!!!
Offline