Speedway Menago
Administrator
RKM Rybnik - Falubaz Zielona Góra
Kontuzje: Hans Andersen
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudzi±dz
Kontuzje:
Stal Rzeszów - Start Gniezno
Kontuzje:
Offline
Administrator
2010-09-04
STAL RZESZÓW 47
1. Jacek Rempała............. 3 3 0 1 2 2 - 11
2. Simon Stead............... 1 3 3 3 3 2 - 15
3. Matej Zagar............... 3 0 2 3 3 0 - 11
4. Maciej Kuciapa............ 1 2 wu 1 0 - - 4
5. Chris Harris.............. Rider replacement
6. Marcel Kajzer............. 0 0 1* - - - - 1+1
7. Łukasz Cyran.............. 3 0 2* 0 - - - 5+1
START GNIEZNO 43
1. Tomasz Chrzanowski........ 0 1 3 1 - - - 5
2. Peter Ljung............... 2 3 0 0 1 - - 6
3. Fredrik Lindgren.......... 0 1* 2 2 3 - - 8+1
4. Robert Ko¶ciecha.......... 2 2 0 3 3 - - 10
5. Daniel King............... 2 2 2 1 1 - - 8
6. Grzegorz Mojżesz.......... 1* 0 - - - - - 1+1
7. Anton Rosen............... 2 1* 1* 1* - - - 5+3
No. Results ST ST ST ST
1: Łukasz Cyran, Anton Rosen, Grzegorz Mojżesz, Marcel Kajzer....... 3 3 3 3
2: Jacek Rempała, Peter Ljung, Simon Stead, Tomasz Chrzanowski...... 4 2 7 5
3: Matej Zagar, Robert Ko¶ciecha, Maciej Kuciapa, Fredrik Lindgren.. 4 2 11 7
4: Jacek Rempała, Daniel King, Anton Rosen, Łukasz Cyran............ 3 3 14 10
5: Peter Ljung, Maciej Kuciapa, Tomasz Chrzanowski, Matej Zagar..... 2 4 16 14
6: Simon Stead, Robert Ko¶ciecha, Fredrik Lindgren, Marcel Kajzer... 3 3 19 17
7: Simon Stead, Daniel King, Anton Rosen, Jacek Rempała............. 3 3 22 20
8: Tomasz Chrzanowski, Matej Zagar, Marcel Kajzer, Peter Ljung...... 3 3 25 23
9: Simon Stead, Fredrik Lindgren, Jacek Rempała, Robert Ko¶ciecha... 4 2 29 25
10: Matej Zagar, Daniel King, Anton Rosen, Maciej Kuciapa (wu)....... 3 3 32 28
11: Simon Stead, Fredrik Lindgren, Maciej Kuciapa, Peter Ljung....... 4 2 36 30
12: Matej Zagar, Łukasz Cyran, Tomasz Chrzanowski, Grzegorz Mojżesz.. 5 1 41 31
13: Robert Ko¶ciecha, Jacek Rempała, Daniel King, Maciej Kuciapa..... 2 4 43 35
14: Fredrik Lindgren, Jacek Rempała, Peter Ljung, Łukasz Cyran....... 2 4 45 39
15: Robert Ko¶ciecha, Simon Stead, Daniel King, Matej Zagar.......... 2 4 47 43
Rzeszów:130 tys
Gniezno:- 80 tys
ZM: Simon Stead
START GNIEZNO!!!
Offline
Moderator
sam sobie sedziowales? ; D
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
Nom ;D Pozwoliłem sobie. Było fair bo zmiany w Rzeszowie robił przecież Domi :>
START GNIEZNO!!!
Offline
Administrator
RKM RYBNIK 45
1. Sławomir Pyszny........... 1 wu 1* 0 - - - 2+1
2. Ronnie Jamroży............ 3 2 2 3 2 - - 12
3. Mateusz Szczepaniak....... 3 wu 1 1 1* - - 6+1
4. Rafał Fleger.............. 2* 2 0 1 2 - - 7+1
5. Robert Mi¶kowiak.......... 3 0 3 2* 0 - - 8+1
6. Bartosz Szymura........... 0 - - - - - - 0
7. Jane Hirvonen............. 3 2* 1 1 3 - - 10+1
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 44
1. Krzysztof Jabłoński....... 2 3 2* u 3 0 3 13+1
2. Troy Batchelor............ 0 wu - - - - - 0
3. Hans Andersen............. Rider replacement
4. Sebastian Alden........... 0 3 wu 3 - - - 6
5. Michał Szczepaniak........ 1 1 1 3 2* 1 - 9+1
6. Darcy Ward................ 2 0 2* 0 - - - 4+1
7. Przemysław Pawlicki....... 1* 3 2 1 2 3 0 12+1
No. Results RK FA RK FA
1: Jane Hirvonen, Darcy Ward, Przemysław Pawlicki, Bartosz Szymura................... 3 3 3 3
2: Ronnie Jamroży, Krzysztof Jabłoński, Sławomir Pyszny, Troy Batchelor.............. 4 2 7 5
3: Mateusz Szczepaniak, Rafał Fleger, Michał Szczepaniak, Sebastian Alden............ 5 1 12 6
4: Robert Mi¶kowiak, Jane Hirvonen, Michał Szczepaniak, Darcy Ward................... 5 1 17 7
5: Krzysztof Jabłoński, Rafał Fleger, Mateusz Szczepaniak (wu), Troy Batchelor (wu).. 2 3 19 10
6: Sebastian Alden, Krzysztof Jabłoński, Jane Hirvonen, Robert Mi¶kowiak............. 1 5 20 15
7: Przemysław Pawlicki, Ronnie Jamroży, Michał Szczepaniak, Sławomir Pyszny (wu)..... 2 4 22 19
8: Robert Mi¶kowiak, Przemysław Pawlicki, Jane Hirvonen, Krzysztof Jabłoński (u)..... 4 2 26 21
9: Krzysztof Jabłoński, Ronnie Jamroży, Sławomir Pyszny, Sebastian Alden (wu)........ 3 3 29 24
10: Michał Szczepaniak, Darcy Ward, Mateusz Szczepaniak, Rafał Fleger................. 1 5 30 29
11: Ronnie Jamroży, Robert Mi¶kowiak, Przemysław Pawlicki, Darcy Ward................. 5 1 35 30
12: Jane Hirvonen, Przemysław Pawlicki, Mateusz Szczepaniak, Krzysztof Jabłoński...... 4 2 39 32
13: Przemysław Pawlicki, Michał Szczepaniak, Rafał Fleger, Sławomir Pyszny............ 1 5 40 37
14: Sebastian Alden, Rafał Fleger, Mateusz Szczepaniak, Przemysław Pawlicki........... 3 3 43 40
15: Krzysztof Jabłoński, Ronnie Jamroży, Michał Szczepaniak, Robert Mi¶kowiak......... 2 4 45 44
Rybnik: 130tys
ZG: -80tys
ZM: Ronnie Jamrozy
Offline
Administrator
LOKOMOTIV DAUGAVPILS 48
1. Grigorij Laguta........... 3 1 2 2 1 - - 9
2. Wadim Tarasenko........... wu 3 0 0 - - - 3
3. Kjastas Podżuks........... 0 3 0 2* 2 - - 7+1
4. Roman Powazhny............ 3 0 3 0 1* - - 7+1
5. Maksim Bogdanow........... 0 3 1 3 3 - - 10
6. Aartem Laguta............. 1 1 1 3 3 - - 9
7. Wiaczesław Gieruckis...... 3 - - - - - - 3
GKM GRUDZIˇDZ 42
1. Rory Schlein.............. 1* 2 0 0 - - - 3+1
2. Mikael Max................ 2 1* 2 2 2 - - 9+1
3. Rafał Okoniewski.......... 2 0 3 1* 0 - - 6+1
4. Grzegorz Zengota.......... 1* 2 1 3 0 - - 7+1
5. Greg Hancock.............. 2* 0 1* 1 3 - - 7+2
6. Paweł Rogieli............. 2 3 2 2 1 - - 10
7. Wiktor Majenka............ 0 - - - - - - 0
No. Results LO GK LO GK
1: Wiaczesław Gieruckis, Paweł Rogieli, Aartem Laguta, Wiktor Majenka.... 4 2 4 2
2: Grigorij Laguta, Mikael Max, Rory Schlein, Wadim Tarasenko (wu)....... 3 3 7 5
3: Roman Powazhny, Rafał Okoniewski, Grzegorz Zengota, Kjastas Podżuks... 3 3 10 8
4: Paweł Rogieli, Greg Hancock, Aartem Laguta, Maksim Bogdanow........... 1 5 11 13
5: Kjastas Podżuks, Rory Schlein, Mikael Max, Roman Powazhny............. 3 3 14 16
6: Maksim Bogdanow, Grzegorz Zengota, Aartem Laguta, Rafał Okoniewski.... 4 2 18 18
7: Wadim Tarasenko, Paweł Rogieli, Grigorij Laguta, Greg Hancock......... 4 2 22 20
8: Aartem Laguta, Mikael Max, Maksim Bogdanow, Rory Schlein.............. 4 2 26 22
9: Rafał Okoniewski, Grigorij Laguta, Grzegorz Zengota, Wadim Tarasenko.. 2 4 28 26
10: Roman Powazhny, Paweł Rogieli, Greg Hancock, Kjastas Podżuks.......... 3 3 31 29
11: Maksim Bogdanow, Mikael Max, Rafał Okoniewski, Wadim Tarasenko........ 3 3 34 32
12: Aartem Laguta, Kjastas Podżuks, Paweł Rogieli, Rory Schlein........... 5 1 39 33
13: Grzegorz Zengota, Grigorij Laguta, Greg Hancock, Roman Powazhny....... 2 4 41 37
14: Greg Hancock, Kjastas Podżuks, Roman Powazhny, Rafał Okoniewski....... 3 3 44 40
15: Maksim Bogdanow, Mikael Max, Grigorij Laguta, Grzegorz Zengota........ 4 2 48 42
Daugavpils: 130tys
Grudziadz: -80tys
ZM: Maksim Bogdanow
Offline