Speedway Menago
Administrator
Unia Leszno - WTS Wrocław
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Stal Gorzów - Unia Tarnów
Gospodarze:
9. Krzysztof Buczkowski
10. Łukasz Jankowski
11. Tomasz Gollob
12. Bjarne Pedersen
13. Sebastian Ułamek
14. Dawid Lampart
15. Martin Vaculik
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
PSŻ Poznań - Włókniarz Cz-wa
Gospodarze:
9. Daniel Nermark
10. Ty Proctor
11. Lee Richardsson
12. Norbert Kościuch
13. Adam Skórnicki
14. Rafał Dąbrowski
15. Linus Sundstroem
Goście:
1. Jonas Davidsson
2. Rafal Szombierski
3. Peter Karlsson
4. Lewis Bridger
5. Rune Holta
6. Marcin Piekarski
7. Tai Woffinden
Apator Toruń - Polonia Bydgoszcz
Gospodarze:
9. Adrian Miedziński
10. Karol Ząbik
11. Wiesław Jaguś
12. Ryan Sullivan
13. Damian Baliński
14. Damian Czikita
15. Patryk Dudek
Goście:
1. Magnus Zetterstroem
2. Matej Ferjan
3. Scott Nicholls
4. Grzegorz Walasek
5. Andreas Jonsson
6. Mateusz Kowalczyk
7. Andriej Kudriaszow
Lokomotiv Daugavpils - Zielona Góra
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1.Krzysztof Jabłoński
2.Troy Batchelor
3.Hans N.Andersen
4.Sebastian Alden
5.Michał Szczepaniak
6.Darcy Ward
7.Przemek Pawlicki
Stal Rzeszów - GKM Grudziądz
Gospodarze:
9. Jacek Rempała
10. Maciej Kuciapa
11. Matej Zagar
12. Simon Stead
13. Chris Harris
14. Marcel Kajzer
15. Łukasz Cyran
Goście:
1. Mikael Max
2. Grzegorz Zengota
3. Rory Schlein
4. Rafał Okoniewski
5. Greg Hancock
6. Mateusz Łukaszewski
7. Paweł Rogieli
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1. Emil Sajfutdinow
2. Piotr Świst
3. Dawid Stachyra
4. Marcin Jędrzejewski
5. Paweł Hlib
6. Jacek Barnicki
7. Paweł Parys
SC Miszkolc - RKM Rybnik
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1. Ronnie Jamroży
2. Mateusz Szczepaniak
3. Rafał Fleger
4. Mariusz Węgrzyk
5. Robert Miśkowiak
6. Bartosz Szymura
7. Jane Hirvonen
Offline
Administrator
Gospodarze:
9. Adrian Miedziński
10. Karol Ząbik
11. Wiesław Jaguś
12. Ryan Sullivan
13. Damian Baliński
14. Damian Czikita
15. Patryk Dudek
Chris Holder odpoczywa na razie ! PEŁNA PISTA W DERBACH APATORZE !
Offline
1. Magnus Zetterstroem
2. Matej Ferjan
3. Scott Nicholls
4. Grzegorz Walasek
5. Andreas Jonsson
6. Mateusz Kowalczyk
7. Amadriej Kudriaszow
Offline
Moderator
Falubaz Zielona Góra :
1.Krzysztof Jabłoński
2.Troy Batchelor
3.Hans N.Andersen
4.Sebastian Alden
5.Michał Szczepaniak
6.Darcy Ward
7.Przemek Pawlicki
Offline
Moderator
Gospodarze:
9. Daniel Nermark
10. Ty Proctor
11. Lee Richardsson
12. Norbert Kościuch
13. Adam Skórnicki
14. Rafał Dąbrowski
15. Linus Sundstroem
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
9. Jacek Rempała
10. Maciej Kuciapa
11. Matej Zagar
12. Simon Stead
13. Chris Harris
14. Marcel Kajzer
15. Łukasz Cyran
Offline
Gość
9.Antonio Lindbaeck 9,42
10.Daniel Pytel 7,52
11.Mariusz Puszakowski 7,79
12.Jozsef Tabaka 7,35
13.Denis Gizatullin 7,98
14.Aleksander Conda 4,24
15. Tamas Szilagyi 2,90
Gość
9.Jason Crump 11,12
10.Artur Mroczka 7,22
11.Leon Madsen 7,49
12.Piotr Świderski 7,84
13.Kenneth Bjerre 9,76
14.Paweł Janowski 5,41
15.Maciej Janowski 8,74
Administrator
1. Emil Sajfutdinow
2. Piotr Świst
3. Dawid Stachyra
4. Marcin Jędrzejewski
5. Paweł Hlib
6. Jacek Barnicki
7. Paweł Parys
Offline