Speedway Menago
Administrator
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Kontuzje:
Unia Leszno - Apator Toruń
Kontuzje: Damian Baliński
Zielona Góra - Unia Tarnów
Kontuzje:
Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa
Kontuzje:
Offline
Administrator
SPARTA WROCŁAW 45 (87)
1. Jason Crump............... 3 1* 3 3 0 - - 10+1
2. Daniel Jeleniewski........ 0 2 1 1 - - - 4
3. Leon Madsen............... u - - - - - - 0 (I)
4. Piotr ¦widerski........... 2 2* 2 0 3 - - 9+1
5. Kenneth Bjerre............ 1 3 3 3 2 - - 12
6. Krystian Jankowski........ 1 0 0 0 1* - - 2+1
7. Maciej Janowski........... 3 3 0 2 0 - - 8
STAL GORZÓW 44 (92)
1. Rafał Dobrucki............ 2 1 2 3 3 - - 11
2. Adam Shields.............. 1* 0 1* 0 - - - 2+2
3. Nicki Pedersen............ 3 1* 2 2 2 - - 10+1
4. Matej Zagar............... w 2 0 1* 1* - - 4+2
5. Tomasz Gollob............. 3 3 3 2 1 - - 12
6. Michael Jepsen Jensen..... d 2* 0 1 0 - - 3+1
7. Łukasz Cyran.............. 2 - - - - - - 2
No. Results SP ST SP ST
1: Maciej Janowski, Łukasz Cyran, Krystian Jankowski, Michael Jepsen Jensen (d).. 4 2 4 2
2: Jason Crump, Rafał Dobrucki, Adam Shields, Daniel Jeleniewski................. 3 3 7 5
3: Nicki Pedersen, Piotr ¦widerski, Leon Madsen (u), Matej Zagar (w)............. 2 3 9 8
4: Tomasz Gollob, Michael Jepsen Jensen, Kenneth Bjerre, Krystian Jankowski...... 1 5 10 13
5: Maciej Janowski, Piotr ¦widerski, Rafał Dobrucki, Adam Shields................ 5 1 15 14
6: Kenneth Bjerre, Matej Zagar, Nicki Pedersen, Krystian Jankowski............... 3 3 18 17
7: Tomasz Gollob, Daniel Jeleniewski, Jason Crump, Michael Jepsen Jensen......... 3 3 21 20
8: Kenneth Bjerre, Rafał Dobrucki, Adam Shields, Krystian Jankowski.............. 3 3 24 23
9: Jason Crump, Nicki Pedersen, Daniel Jeleniewski, Matej Zagar.................. 4 2 28 25
10: Tomasz Gollob, Piotr ¦widerski, Michael Jepsen Jensen, Maciej Janowski........ 2 4 30 29
11: Kenneth Bjerre, Nicki Pedersen, Daniel Jeleniewski, Adam Shields.............. 4 2 34 31
12: Rafał Dobrucki, Maciej Janowski, Krystian Jankowski, Michael Jepsen Jensen.... 3 3 37 34
13: Jason Crump, Tomasz Gollob, Matej Zagar, Piotr ¦widerski...................... 3 3 40 37
14: Piotr ¦widerski, Nicki Pedersen, Matej Zagar, Maciej Janowski................. 3 3 43 40
15: Rafał Dobrucki, Kenneth Bjerre, Tomasz Gollob, Jason Crump.................... 2 4 45 44
Offline
Administrator
POLONIA BYDGOSZCZ 42 (88)
1. Andreas Jonsson........... 3 2 3 0 0 3 - 11
2. Denis Gizatullin.......... 1 0 1 - - - - 2
3. Antonio Lindbaeck......... 3 2 0 3 - - - 8
4. Robert Ko¶ciecha.......... 1 1* 1 1 - - - 4+1
5. Grzegorz Walasek.......... 1* 3 0 2 - - - 6+1
6. Szymon WoĽniak............ 0 0 0 - - - - 0
7. Emil Sajfutdinow.......... 2 2 3 1* 1 2* - 11+2
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 48 (92)
1. Jonas Davidsson........... 2 3 2 2 3 - - 12
2. Lewis Bridger............. 0 0 1* 0 2* - - 3+2
3. Peter Karlsson............ 2 2 2 3 - - - 9
4. Rafał Szombierski......... 0 1* 0 - - - - 1+1
5. Rune Holta................ 3 3 2* 2* 1 - - 11+2
6. Borys Miturski............ 1 0 1* 0 - - - 2+1
7. Tai Woffinden............. 3 1 3 3 - - - 10
No. Results PO WŁ PO WŁ
1: Tai Woffinden, Emil Sajfutdinow, Borys Miturski, Szymon WoĽniak......... 2 4 2 4
2: Andreas Jonsson, Jonas Davidsson, Denis Gizatullin, Lewis Bridger....... 4 2 6 6
3: Antonio Lindbaeck, Peter Karlsson, Robert Ko¶ciecha, Rafał Szombierski.. 4 2 10 8
4: Rune Holta, Emil Sajfutdinow, Grzegorz Walasek, Borys Miturski.......... 3 3 13 11
5: Jonas Davidsson, Antonio Lindbaeck, Robert Ko¶ciecha, Lewis Bridger..... 3 3 16 14
6: Grzegorz Walasek, Peter Karlsson, Rafał Szombierski, Szymon WoĽniak..... 3 3 19 17
7: Rune Holta, Andreas Jonsson, Tai Woffinden, Denis Gizatullin............ 2 4 21 21
8: Emil Sajfutdinow, Jonas Davidsson, Lewis Bridger, Grzegorz Walasek...... 3 3 24 24
9: Andreas Jonsson, Peter Karlsson, Denis Gizatullin, Rafał Szombierski.... 4 2 28 26
10: Tai Woffinden, Rune Holta, Robert Ko¶ciecha, Antonio Lindbaeck.......... 1 5 29 31
11: Peter Karlsson, Grzegorz Walasek, Emil Sajfutdinow, Lewis Bridger....... 3 3 32 34
12: Antonio Lindbaeck, Jonas Davidsson, Borys Miturski, Szymon WoĽniak...... 3 3 35 37
13: Tai Woffinden, Rune Holta, Robert Ko¶ciecha, Andreas Jonsson............ 1 5 36 42
14: Jonas Davidsson, Lewis Bridger, Emil Sajfutdinow, Andreas Jonsson....... 1 5 37 47
15: Andreas Jonsson, Emil Sajfutdinow, Rune Holta, Borys Miturski........... 5 1 42 48
Offline
Moderator
UNIA LESZNO 43 (81)
1. Jarosław Hampel........... 3 1 0 1 3 1 - 9
2. Kamil Adamczewski......... Did not ride
3. Janusz Kołodziej.......... 0 3 3 3 2 3 - 14
4. Troy Batchelor............ 1 0 - - - - - 1
5. Leigh Adams............... 2 1 2 1 0 3 - 9
6. Sławomir Musielak......... 1* 0 0 0 - - - 1+1
7. Jurica Pavlic............. 2 2* 1 1* 2* 1 - 9+3
APATOR TORUŃ 47 (98)
1. Ryan Sullivan............. d 2 3 3 2 - - 10
2. Hans Andersen............. 1 1* 1 2* - - - 5+2
3. Adrian Miedziński......... 3 3 2* 3 2 - - 13+1
4. Piotr Protasiewicz........ 2* 2* 3 1 d - - 8+2
5. Wiesław Jagu¶............. 3 2 2 0 0 - - 7
6. Emil Pulczyński........... 0 - - - - - - 0
7. Darcy Ward................ 3 1 0 t 0 - - 4
No. Results UN AP UN AP
1: Darcy Ward, Jurica Pavlic, Sławomir Musielak, Emil Pulczyński................. 3 3 3 3
2: Jarosław Hampel, Jurica Pavlic, Hans Andersen, Ryan Sullivan (d).............. 5 1 8 4
3: Adrian Miedziński, Piotr Protasiewicz, Troy Batchelor, Janusz Kołodziej....... 1 5 9 9
4: Wiesław Jagu¶, Leigh Adams, Darcy Ward, Sławomir Musielak..................... 2 4 11 13
5: Janusz Kołodziej, Ryan Sullivan, Hans Andersen, Troy Batchelor................ 3 3 14 16
6: Adrian Miedziński, Piotr Protasiewicz, Leigh Adams, Sławomir Musielak......... 1 5 15 21
7: Janusz Kołodziej, Wiesław Jagu¶, Jarosław Hampel, Darcy Ward.................. 4 2 19 23
8: Ryan Sullivan, Leigh Adams, Hans Andersen, Sławomir Musielak.................. 2 4 21 27
9: Piotr Protasiewicz, Adrian Miedziński, Leigh Adams, Jarosław Hampel........... 1 5 22 32
10: Janusz Kołodziej, Wiesław Jagu¶, Jarosław Hampel, Darcy Ward (t).............. 4 2 26 34
11: Adrian Miedziński, Hans Andersen, Jurica Pavlic, Leigh Adams.................. 1 5 27 39
12: Ryan Sullivan, Janusz Kołodziej, Jurica Pavlic, Darcy Ward.................... 3 3 30 42
13: Jarosław Hampel, Jurica Pavlic, Piotr Protasiewicz, Wiesław Jagu¶............. 5 1 35 43
14: Leigh Adams, Ryan Sullivan, Jurica Pavlic, Wiesław Jagu¶...................... 4 2 39 45
15: Janusz Kołodziej, Adrian Miedziński, Jarosław Hampel, Piotr Protasiewicz (d).. 4 2 43 47
Ostatnio edytowany przez Woffis (2010-07-23 13:58:40)
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 41 (86)
1. Chris Holder.............. 0 2* 1* 3 1 1 - 8+2
2. Davey Watt................ 1 3 2 1 - - - 7
3. Tomasz Chrzanowski........ 2 0 2 0 - - - 4
4. Tomasz Gapiński........... 0 2 1* 1 - - - 4+1
5. Patryk Dudek.............. 0 0 - - - - - 0
6. Artur Mroczka............. 1 1 1 1* 3 - - 7+1
7. Przemysław Pawlicki....... 3 2 3 3 u - - 11
UNIA TARNÓW 49 (94)
1. Krzysztof Kasprzak........ 3 3 3 2 2* - - 13+1
2. Marcin Rempała............ 2* 1 0 0 - - - 3+1
3. Bjarne Pedersen........... 3 2* 0 2 2 - - 9+1
4. Martin Vaculik............ 1 3 3 2 3 - - 12
5. Sebastian Ułamek.......... 3 1 3 d 0 - - 7
6. Szymon Kiełbasa........... 0 2* 0 0 1* - - 3+2
7. Kazimierz Adamczak........ 2 - - - - - - 2
No. Results FA UN FA UN
1: Przemysław Pawlicki, Kazimierz Adamczak, Artur Mroczka, Szymon Kiełbasa.... 4 2 4 2
2: Krzysztof Kasprzak, Marcin Rempała, Davey Watt, Chris Holder............... 1 5 5 7
3: Bjarne Pedersen, Tomasz Chrzanowski, Martin Vaculik, Tomasz Gapiński....... 2 4 7 11
4: Sebastian Ułamek, Szymon Kiełbasa, Artur Mroczka, Patryk Dudek............. 1 5 8 16
5: Krzysztof Kasprzak, Tomasz Gapiński, Marcin Rempała, Tomasz Chrzanowski.... 2 4 10 20
6: Martin Vaculik, Bjarne Pedersen, Artur Mroczka, Patryk Dudek............... 1 5 11 25
7: Davey Watt, Chris Holder, Sebastian Ułamek, Szymon Kiełbasa................ 5 1 16 26
8: Krzysztof Kasprzak, Przemysław Pawlicki, Artur Mroczka, Marcin Rempała..... 3 3 19 29
9: Martin Vaculik, Davey Watt, Chris Holder, Bjarne Pedersen.................. 3 3 22 32
10: Sebastian Ułamek, Tomasz Chrzanowski, Tomasz Gapiński, Szymon Kiełbasa..... 3 3 25 35
11: Przemysław Pawlicki, Bjarne Pedersen, Davey Watt, Marcin Rempała........... 4 2 29 37
12: Artur Mroczka, Krzysztof Kasprzak, Szymon Kiełbasa, Tomasz Chrzanowski..... 3 3 32 40
13: Chris Holder, Martin Vaculik, Tomasz Gapiński, Sebastian Ułamek (d)........ 4 2 36 42
14: Przemysław Pawlicki, Bjarne Pedersen, Chris Holder, Sebastian Ułamek....... 4 2 40 44
15: Martin Vaculik, Krzysztof Kasprzak, Chris Holder, Przemysław Pawlicki (u).. 1 5 41 49
Offline
Administrator
Kolejka zakończona
Offline