Speedway Menago
Administrator
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk
Kontuzje: Emil Sajfutdinov (ZZ)
RKM Rybnik - GKM Grudziadz
Kontuzje: Robert Miśkowiak (ZZ)
SC Miszkolc - Falubaz ZG
Kontuzje:
Start Gniezno - Stal Rzeszów
Kontuzje:
Offline
2010-08-15
START GNIEZNO 45 (96)
1. Tomasz Chrzanowski........ 3 0 R 2 - - - 5
2. Peter Ljung............... 2* 1 2 3 1 - - 9+1
3. Fredrik Lindgren.......... 3 3 1* 3 0 - - 10+1
4. Robert Kościecha.......... 2* 1 2 1* 0 - - 6+2
5. Daniel King............... 2 2 2 0 3 - - 9
6. Grzegorz Mojżesz.......... 3 1* 0 0 - - - 4+1
7. Anton Rosen............... 1 1 - - - - - 2
STAL RZESZÓW 45 (84)
1. Jacek Rempała............. 1 2 1 2 1* - - 7+1
2. Simon Stead............... 0 0 2 2 - - - 4
3. Matej Zagar............... 1 3 1 1* 2* - - 8+2
4. Maciej Kuciapa............ 0 1 - - - - - 1
5. Chris Harris.............. 3 3 3 3 3 3 - 18
6. Marcel Kajzer............. 0 0 0 - - - - 0
7. Łukasz Cyran.............. 2 2* 3 0 0 - - 7+1
No. Results ST ST ST ST
1: Grzegorz Mojżesz, Łukasz Cyran, Anton Rosen, Marcel Kajzer........ 4 2 4 2
2: Tomasz Chrzanowski, Peter Ljung, Jacek Rempała, Simon Stead....... 5 1 9 3
3: Fredrik Lindgren, Robert Kościecha, Matej Zagar, Maciej Kuciapa... 5 1 14 4
4: Chris Harris, Daniel King, Grzegorz Mojżesz, Marcel Kajzer........ 3 3 17 7
5: Fredrik Lindgren, Jacek Rempała, Robert Kościecha, Simon Stead.... 4 2 21 9
6: Matej Zagar, Daniel King, Maciej Kuciapa, Grzegorz Mojżesz........ 2 4 23 13
7: Chris Harris, Łukasz Cyran, Peter Ljung, Tomasz Chrzanowski....... 1 5 24 18
8: Chris Harris, Daniel King, Jacek Rempała, Grzegorz Mojżesz........ 2 4 26 22
9: Łukasz Cyran, Peter Ljung, Matej Zagar, Tomasz Chrzanowski (R).... 2 4 28 26
10: Chris Harris, Robert Kościecha, Fredrik Lindgren, Marcel Kajzer... 3 3 31 29
11: Peter Ljung, Simon Stead, Matej Zagar, Daniel King................ 3 3 34 32
12: Fredrik Lindgren, Jacek Rempała, Anton Rosen, Łukasz Cyran........ 4 2 38 34
13: Chris Harris, Tomasz Chrzanowski, Robert Kościecha, Łukasz Cyran.. 3 3 41 37
14: Daniel King, Simon Stead, Jacek Rempała, Robert Kościecha......... 3 3 44 40
15: Chris Harris, Matej Zagar, Peter Ljung, Fredrik Lindgren.......... 1 5 45 45
Zm: Chris Harris
Gospodarze: 100tys
Goście: -50tys
Ostatnio edytowany przez LotnyRune (2010-08-15 14:59:04)
Offline
Administrator
2010-08-16 at Miszkolc
XI Kolejka
SC MISZKOLC 41 (75)
1. Antonio Lindbaeck......... 2 3 2 3 3 0 - 13
2. Jozsef Tabaka............. 0 0 - - - - - 0
3. Mariusz Puszakowski....... 1 0 2 3 1 - - 7
4. Daniel Pytel.............. 3 1 0 1 3 - - 8
5. Denis Gizatullin.......... 2 3 2 1* 1 1 - 10+1
6. Aleksandr Conda........... 1 1* 0 1* 0 - - 3+2
7. Justin Sedgmen............ 0 - - - - - - 0
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 49 (105)
1. Krzysztof Jabłoński....... 3 2* 3 2 3 - - 13+1
2. Troy Batchelor............ 1 3 d 0 - - - 4
3. Hans Andersen............. 2 2 3 2 2* - - 11+1
4. Sebastian Alden........... 0 1* - - - - - 1+1
5. Michał Szczepaniak........ wu 1* 1 2 0 - - 4+1
6. Darcy Ward................ 2* 2 3 1* 2 - - 10+2
7. Przemysław Pawlicki....... 3 3 0 0 - - - 6
No. Results SC FA SC FA
1: Przemysław Pawlicki, Darcy Ward, Aleksandr Conda, Justin Sedgmen................. 1 5 1 5
2: Krzysztof Jabłoński, Antonio Lindbaeck, Troy Batchelor, Jozsef Tabaka............ 2 4 3 9
3: Daniel Pytel, Hans Andersen, Mariusz Puszakowski, Sebastian Alden................ 4 2 7 11
4: Przemysław Pawlicki, Denis Gizatullin, Aleksandr Conda, Michał Szczepaniak (wu).. 3 3 10 14
5: Troy Batchelor, Krzysztof Jabłoński, Daniel Pytel, Mariusz Puszakowski........... 1 5 11 19
6: Denis Gizatullin, Hans Andersen, Sebastian Alden, Aleksandr Conda................ 3 3 14 22
7: Antonio Lindbaeck, Darcy Ward, Michał Szczepaniak, Jozsef Tabaka................. 3 3 17 25
8: Krzysztof Jabłoński, Denis Gizatullin, Aleksandr Conda, Troy Batchelor (d)....... 3 3 20 28
9: Hans Andersen, Antonio Lindbaeck, Denis Gizatullin, Przemysław Pawlicki.......... 3 3 23 31
10: Darcy Ward, Mariusz Puszakowski, Michał Szczepaniak, Daniel Pytel................ 2 4 25 35
11: Antonio Lindbaeck, Hans Andersen, Denis Gizatullin, Troy Batchelor............... 4 2 29 37
12: Mariusz Puszakowski, Krzysztof Jabłoński, Darcy Ward, Aleksandr Conda............ 3 3 32 40
13: Antonio Lindbaeck, Michał Szczepaniak, Daniel Pytel, Przemysław Pawlicki......... 4 2 36 42
14: Daniel Pytel, Darcy Ward, Mariusz Puszakowski, Michał Szczepaniak................ 4 2 40 44
15: Krzysztof Jabłoński, Hans Andersen, Denis Gizatullin, Antonio Lindbaeck.......... 1 5 41 49
ZM:Krzysztof Jabłoński
Gospodarze:70tyś
Goście:-20tyś
START GNIEZNO!!!
Offline
Administrator
LOKOMOTIV DAUGAVPILS 43 (92)
1. Maksim Bogdanow........... 3 3 2 0 1 1* - 10+1
2. Szymon Woźniak............ 1 1* 0 - - - - 2+1
3. Kjastas Podżuks........... 1 0 3 2 - - - 6
4. Roman Powazhny............ 0 1 - - - - - 1
5. Grigorij Laguta........... 3 0 0 1 3 2 - 9
6. Wadim Tarasenko........... 2* 1 0 - - - - 3+1
7. Aartem Laguta............. 3 1 2 1 2 3 - 12
WYBRZEŻE GDAŃSK 47 (88)
1. Paweł Hlib................ 0 2* 1 3 - - - 6+1
2. Renat Gafurow............. 2 3 3 2* 0 - - 10+1
3. Emil Sajfutdinow.......... 3 3 0 3 3 - - 12
4. Marcin Jędrzejewski....... 2* 1 3 2 0 - - 8+1
5. Dawid Stachyra............ 2 2 2 1* 2 - - 9+1
6. Jacek Barnicki............ 1 0 0 0 1 - - 2
7. Damian Sperz.............. 0 - - - - - - 0
No. Results LO WY LO WY
1: Aartem Laguta, Wadim Tarasenko, Jacek Barnicki, Damian Sperz............ 5 1 5 1
2: Maksim Bogdanow, Renat Gafurow, Szymon Woźniak, Paweł Hlib.............. 4 2 9 3
3: Emil Sajfutdinow, Marcin Jędrzejewski, Kjastas Podżuks, Roman Powazhny.. 1 5 10 8
4: Grigorij Laguta, Dawid Stachyra, Wadim Tarasenko, Jacek Barnicki........ 4 2 14 10
5: Renat Gafurow, Paweł Hlib, Aartem Laguta, Kjastas Podżuks............... 1 5 15 15
6: Emil Sajfutdinow, Aartem Laguta, Marcin Jędrzejewski, Grigorij Laguta... 2 4 17 19
7: Maksim Bogdanow, Dawid Stachyra, Aartem Laguta, Jacek Barnicki.......... 4 2 21 21
8: Renat Gafurow, Aartem Laguta, Paweł Hlib, Grigorij Laguta............... 2 4 23 25
9: Marcin Jędrzejewski, Maksim Bogdanow, Szymon Woźniak, Emil Sajfutdinow.. 3 3 26 28
10: Kjastas Podżuks, Dawid Stachyra, Roman Powazhny, Jacek Barnicki......... 4 2 30 30
11: Emil Sajfutdinow, Renat Gafurow, Grigorij Laguta, Szymon Woźniak........ 1 5 31 35
12: Paweł Hlib, Kjastas Podżuks, Jacek Barnicki, Wadim Tarasenko............ 2 4 33 39
13: Grigorij Laguta, Marcin Jędrzejewski, Dawid Stachyra, Maksim Bogdanow... 3 3 36 42
14: Aartem Laguta, Dawid Stachyra, Maksim Bogdanow, Marcin Jędrzejewski..... 4 2 40 44
15: Emil Sajfutdinow, Grigorij Laguta, Maksim Bogdanow, Renat Gafurow....... 3 3 43 47
Zm: Emil Sajfutdinov.
Gospodarze: 70tys.
Goście: -20tys.
Offline
Administrator
Emil pozbierał się i pojechał w tym spotkaniu
START GNIEZNO!!!
Offline
Moderator
jechal z reka w gipsie
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
2010-08-16 at Rybnik
XI Kolejka
RKM RYBNIK 42 (89)
1. Sławomir Pyszny........... 2* 3 d 0 1 2 - 8+1
2. Ronnie Jamroży............ 3 1 2* 1 3 1* - 11+2
3. Mateusz Szczepaniak....... u 2 3 1 0 2 - 8
4. Rafał Fleger.............. 3 0 0 3 0 - - 6
5. Robert Miśkowiak.......... Rider replacement
6. Bartosz Szymura........... d - - - - - - 0
7. Jane Hirvonen............. 3 u 1 2* 3 0 - 9+1
GKM GRUDZIĄDZ 48 (91)
1. Greg Hancock.............. 0 3 1 2 1 - - 7
2. Rafał Okoniewski.......... 1 1 0 2 - - - 4
3. Rory Schlein.............. 1* 3 3 1* 3 - - 11+2
4. Grzegorz Zengota.......... 2 2* 2* 2* 0 - - 8+3
5. Mikael Max................ 3 0 0 3 3 - - 9
6. Paweł Rogieli............. 2 2* 1 2 1* - - 8+2
7. Piotr Tabaka.............. 1* - - - - - - 1+1
No. Results RK GK RK GK
1: Jane Hirvonen, Paweł Rogieli, Piotr Tabaka, Bartosz Szymura (d)........ 3 3 3 3
2: Ronnie Jamroży, Sławomir Pyszny, Rafał Okoniewski, Greg Hancock........ 5 1 8 4
3: Rafał Fleger, Grzegorz Zengota, Rory Schlein, Mateusz Szczepaniak (u).. 3 3 11 7
4: Mikael Max, Paweł Rogieli, Ronnie Jamroży, Jane Hirvonen (u)........... 1 5 12 12
5: Greg Hancock, Mateusz Szczepaniak, Rafał Okoniewski, Rafał Fleger...... 2 4 14 16
6: Rory Schlein, Grzegorz Zengota, Jane Hirvonen, Rafał Fleger............ 1 5 15 21
7: Sławomir Pyszny, Ronnie Jamroży, Paweł Rogieli, Mikael Max............. 5 1 20 22
8: Mateusz Szczepaniak, Jane Hirvonen, Greg Hancock, Rafał Okoniewski..... 5 1 25 23
9: Rory Schlein, Grzegorz Zengota, Ronnie Jamroży, Sławomir Pyszny (d).... 1 5 26 28
10: Rafał Fleger, Paweł Rogieli, Mateusz Szczepaniak, Mikael Max........... 4 2 30 30
11: Ronnie Jamroży, Rafał Okoniewski, Rory Schlein, Sławomir Pyszny........ 3 3 33 33
12: Jane Hirvonen, Greg Hancock, Paweł Rogieli, Mateusz Szczepaniak........ 3 3 36 36
13: Mikael Max, Grzegorz Zengota, Sławomir Pyszny, Rafał Fleger............ 1 5 37 41
14: Mikael Max, Mateusz Szczepaniak, Greg Hancock, Jane Hirvonen........... 2 4 39 45
15: Rory Schlein, Sławomir Pyszny, Ronnie Jamroży, Grzegorz Zengota........ 3 3 42 48
ZM:Rory Schlein
Gospodarz: 70tyś
Goście:-20tyś
START GNIEZNO!!!
Offline