Speedway Menago
Moderator
Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Gospodarze:
9. Bjarne Pedersen
10. Krzysztof Buczkowski
11. Sebastian Ułamek
12. Łukasz Jankowski
13. Tomasz Gollob
14. Dawid Lampart
15. Martin Vaculik
Goście:
1.Jason Crump
2.Artur Mroczka
3.Kenneth Bjerre
4.Leon Madsen
5.Piotr Świderski
6.Paweł Janowski
7.Maciej Janowski
PSŻ Poznań - Unia Leszno
Gospodarze:
9. Lee Richardson
10. Ty Proctor
11. Adam Skórnicki
12. Norbert Kościuch
13. Daniel Nermark
14. Rafał Dąbrowski
15. Linus Sundstroem
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Apator Toruń - Unia Tarnów
Gospodarze:
9. Adrian Miedziński
10. Karol Ząbik
11. Wiesław Jaguś
12. Ryan Sullivan
13. Damian Baliński
14. Damian Czikita
15. Patryk Dudek
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Polonia Bydgoszcz-Włókniarz Częstochowa
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1. Jonas Davidsson
2. Rafal Szombierski
3. Peter Karlsson
4. Lewis Bridger
5. Rune Holta
6. Marcin Piekarski
7. Tai Woffinden
Lokomotiv Daugavpils - Stal Rzeszów
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1. Chris Harris
2. Matej Zagar
3. Simon Stead
4. Maciej Kuciapa
5. Jacek Rempała
6. Marcel Kajzer
7. Łukasz Cyran
Start Gniezno - Falubaz Zielona Góra
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1.Krzysztof Jabłoński
2.Troy Batchelor
3.Hans N.Andersen
4.Sebastian Alden
5.Michał Szczepaniak
6.Darcy Ward
7.Przemek Pawlicki
Speedway Miskolc- GKM Grudziądz
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Goście:
1. Mikael Max
2. Rafał Okoniewski
3. Rory Schlein
4. Grzegorz Zengota
5. Greg Hancock
6. Emil Pulczyński
7. Paweł Rogieli
RKM ROW Rybnik-GKS Wybrzeże Gdańsk
Gospodarze:
9.Robert Miśkowiak
10.Sławomir Pyszny
11.Rafał Fleger
12.Mateusz Szczepaniak
13.Ronnie Jamroży
14.Bartosz Szymura
15.Jane Hirvonen
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Offline
Moderator
1.Krzysztof Jabłoński
2.Troy Batchelor
3.Hans N.Andersen
4.Sebastian Alden
5.Michał Szczepaniak
6.Darcy Ward
7.Przemek Pawlicki
Offline
Administrator
9. Adrian Miedziński
10. Karol Ząbik
11. Wiesław Jaguś
12. Ryan Sullivan
13. Damian Baliński
14. Damian Czikita
15. Patryk Dudek
Offline
Moderator
Gospodarze:
9. Lee Richardson
10. Ty Proctor
11. Adam Skórnicki
12. Norbert Kościuch
13. Daniel Nermark
14. Rafał Dąbrowski
15. Linus Sundstroem
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Gospodarze:
9.Robert Miśkowiak
10.Sławomir Pyszny
11.Rafał Fleger
12.Mateusz Szczepaniak
13.Ronnie Jamroży
14.Bartosz Szymura
15.Jane Hirvonen
Jutro bede po 16 juz byc moze jak cos a jak nie to kolo 20
Offline
Gość
1.Jason Crump
2.Artur Mroczka
3.Kenneth Bjerre
4.Leon Madsen
5.Piotr Świderski
6.Paweł Janowski
7.Maciej Janowski
1. Chris Harris
2. Matej Zagar
3. Simon Stead
4. Maciej Kuciapa
5. Jacek Rempała
6. Marcel Kajzer
7. Łukasz Cyran
Offline