Speedway Menago
Administrator
Stal Gorzów - Apator Toruń
Kontuzje: Darcy Ward
Sparta Wrocław - Unia Leszno
Kontuzje: Troy Batchelor
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
Kontuzje:
Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz
Kontuzje:
Offline
Moderator
STAL GORZÓW 48
1. Tomasz Gollob............. 2 3 0 2 R - - 7
2. Rafał Dobrucki............ 0 1 2 3 3 - - 9
3. Nicki Pedersen............ 3 3 3 3 2 - - 14
4. Matej Zagar............... 1 0 1 1* 1* - - 4+2
5. Adam Shields.............. 3 0 2 1 - - - 6
6. Michael Jepsen Jensen..... 3 1 1 1* 1 - - 7+1
7. Łukasz Cyran.............. 1 - - - - - - 1
APATOR TORUŃ 42
1. Ryan Sullivan............. 1 1* 3 2 1* - - 8+2
2. Hans Andersen............. 3 2 0 2 0 - - 7
3. Wiesław Jagu¶............. 2 2* 1 0 - - - 5+1
4. Piotr Protasiewicz........ 0 3 3 3 2 - - 11
5. Adrian Miedziński......... 2 2 2 0 3 - - 9
6. Emil Pulczyński........... 0 0 - - - - - 0
7. Kamil Pulczyński.......... 2 0 0 0 - - - 2
No. Results ST AP ST AP
1: Michael Jepsen Jensen, Kamil Pulczyński, Łukasz Cyran, Emil Pulczyński.... 4 2 4 2
2: Hans Andersen, Tomasz Gollob, Ryan Sullivan, Rafał Dobrucki............... 2 4 6 6
3: Nicki Pedersen, Wiesław Jagu¶, Matej Zagar, Piotr Protasiewicz............ 4 2 10 8
4: Adam Shields, Adrian Miedziński, Michael Jepsen Jensen, Kamil Pulczyński.. 4 2 14 10
5: Nicki Pedersen, Hans Andersen, Ryan Sullivan, Matej Zagar................. 3 3 17 13
6: Piotr Protasiewicz, Wiesław Jagu¶, Michael Jepsen Jensen, Adam Shields.... 1 5 18 18
7: Tomasz Gollob, Adrian Miedziński, Rafał Dobrucki, Kamil Pulczyński........ 4 2 22 20
8: Ryan Sullivan, Adam Shields, Michael Jepsen Jensen, Hans Andersen......... 3 3 25 23
9: Piotr Protasiewicz, Rafał Dobrucki, Wiesław Jagu¶, Tomasz Gollob.......... 2 4 27 27
10: Nicki Pedersen, Adrian Miedziński, Matej Zagar, Kamil Pulczyński.......... 4 2 31 29
11: Rafał Dobrucki, Hans Andersen, Adam Shields, Wiesław Jagu¶................ 4 2 35 31
12: Nicki Pedersen, Ryan Sullivan, Michael Jepsen Jensen, Emil Pulczyński..... 4 2 39 33
13: Piotr Protasiewicz, Tomasz Gollob, Matej Zagar, Adrian Miedziński......... 3 3 42 36
14: Adrian Miedziński, Nicki Pedersen, Matej Zagar, Hans Andersen............. 3 3 45 39
15: Rafał Dobrucki, Piotr Protasiewicz, Ryan Sullivan, Tomasz Gollob (R)...... 3 3 48 42
Ostatnio edytowany przez Woffis (2010-07-19 14:53:01)
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
2010-07-19
SPARTA WROCŁAW 49
1. Jason Crump............... 2 3 3 3 2 - - 13
2. Daniel Jeleniewski........ 1* 1 1 - - - - 3+1
3. Leon Madsen............... 3 0 0 2 U - - 5
4. Piotr ¦widerski........... 2* 3 2 2* 1 - - 10+2
5. Kenneth Bjerre............ 3 3 3 3 0 - - 12
6. Krystian Jankowski........ 1 0 0 0 - - - 1
7. Maciej Janowski........... 3 2* Kn - - - - 5+1 (I)
UNIA LESZNO 40
1. Janusz Kołodziej.......... 3 1* 2 0 1 3 - 10+1
2. Kamil Adamczewski......... 0 - - - - - - 0
3. Jarosław Hampel........... 1 1* 1* 0 2 3 - 8+2
4. Damian Baliński........... 0 2 2 0 2* - - 6+1
5. Leigh Adams............... 1 2 Wu 3 1 1 - 8
6. Sławomir Musielak......... 0 0 - - - - - 0
7. Jurica Pavlic............. 2 2 1 3 - - - 8
No. Results SP UN SP UN
1: Maciej Janowski, Jurica Pavlic, Krystian Jankowski, Sławomir Musielak.. 4 2 4 2
2: Janusz Kołodziej, Jason Crump, Daniel Jeleniewski, Kamil Adamczewski... 3 3 7 5
3: Leon Madsen, Piotr ¦widerski, Jarosław Hampel, Damian Baliński......... 5 1 12 6
4: Kenneth Bjerre, Maciej Janowski, Leigh Adams, Sławomir Musielak........ 5 1 17 7
5: Piotr ¦widerski, Leigh Adams, Janusz Kołodziej, Leon Madsen............ 3 3 20 10
6: Kenneth Bjerre, Damian Baliński, Jarosław Hampel, Krystian Jankowski... 3 3 23 13
7: Jason Crump, Jurica Pavlic, Maciej Janowski (Kn), Leigh Adams (Wu)..... 3 2 26 15
8: Kenneth Bjerre, Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Krystian Jankowski.. 3 3 29 18
9: Jason Crump, Damian Baliński, Daniel Jeleniewski, Jarosław Hampel...... 4 2 33 20
10: Leigh Adams, Piotr ¦widerski, Jurica Pavlic, Leon Madsen............... 2 4 35 24
11: Kenneth Bjerre, Jarosław Hampel, Daniel Jeleniewski, Janusz Kołodziej.. 4 2 39 26
12: Jurica Pavlic, Leon Madsen, Janusz Kołodziej, Krystian Jankowski....... 2 4 41 30
13: Jason Crump, Piotr ¦widerski, Leigh Adams, Damian Baliński............. 5 1 46 31
14: Jarosław Hampel, Damian Baliński, Piotr ¦widerski, Leon Madsen (U)..... 1 5 47 36
15: Janusz Kołodziej, Jason Crump, Leigh Adams, Kenneth Bjerre............. 2 4 49 40
Offline
Administrator
UNIA TARNÓW 47
1. Krzysztof Kasprzak........ 2* 2 1 3 3 - - 11+1
2. Bjarne Pedersen........... 3 0 3 2 2 - - 10
3. Martin Vaculik............ 2 3 2 3 t - - 10
4. Marcin Rempała............ 1* 1 0 0 - - - 2+1
5. Sebastian Ułamek.......... 2 3 1 0 1* - - 7+1
6. Szymon Kiełbasa........... 2* 1* 1 0 - - - 4+2
7. Kazimierz Adamczak........ 3 0 - - - - - 3
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 43
1. Jonas Davidsson........... 0 d 2* 3 2 3 - 10+1
2. Lewis Bridger............. 1 - - - - - - 1
3. Peter Karlsson............ 3 2 2 2 1 1* - 11+1
4. Rafał Szombierski......... 0 0 0 1* - - - 1+1
5. Rune Holta................ 3 3 3 1 2 2 - 14
6. Borys Miturski............ 1 - - - - - - 1
7. Tai Woffinden............. u 0 1 3 1* 0 - 5+1
No. Results UN WŁ UN WŁ
1: Kazimierz Adamczak, Szymon Kiełbasa, Borys Miturski, Tai Woffinden (u).. 5 1 5 1
2: Bjarne Pedersen, Krzysztof Kasprzak, Lewis Bridger, Jonas Davidsson..... 5 1 10 2
3: Peter Karlsson, Martin Vaculik, Marcin Rempała, Rafał Szombierski....... 3 3 13 5
4: Rune Holta, Sebastian Ułamek, Szymon Kiełbasa, Tai Woffinden............ 3 3 16 8
5: Martin Vaculik, Peter Karlsson, Marcin Rempała, Jonas Davidsson (d)..... 4 2 20 10
6: Sebastian Ułamek, Peter Karlsson, Szymon Kiełbasa, Rafał Szombierski.... 4 2 24 12
7: Rune Holta, Krzysztof Kasprzak, Tai Woffinden, Bjarne Pedersen.......... 2 4 26 16
8: Rune Holta, Jonas Davidsson, Sebastian Ułamek, Kazimierz Adamczak....... 1 5 27 21
9: Bjarne Pedersen, Peter Karlsson, Krzysztof Kasprzak, Rafał Szombierski.. 4 2 31 23
10: Tai Woffinden, Martin Vaculik, Rune Holta, Marcin Rempała............... 2 4 33 27
11: Jonas Davidsson, Bjarne Pedersen, Peter Karlsson, Sebastian Ułamek...... 2 4 35 31
12: Martin Vaculik, Jonas Davidsson, Tai Woffinden, Szymon Kiełbasa......... 3 3 38 34
13: Krzysztof Kasprzak, Rune Holta, Rafał Szombierski, Marcin Rempała....... 3 3 41 37
14: Jonas Davidsson, Bjarne Pedersen, Sebastian Ułamek, Tai Woffinden....... 3 3 44 40
15: Krzysztof Kasprzak, Rune Holta, Peter Karlsson, Martin Vaculik (t)...... 3 3 47 43
Offline
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 38
1. Fredrik Lindgren.......... 2 1* 3 3 2 - - 11+1
2. Tomasz Gapiński........... 0 2 WU 0 0 - - 2
3. Tomasz Chrzanowski........ 2 2* 1 2 - - - 7+1
4. Aleksandr Loktajew........ 0 - - - - - - 0
5. Patryk Dudek.............. 0 0 2 2 - - - 4
6. Artur Mroczka............. 2 1 3 1* 1* 1 - 9+2
7. Przemysław Pawlicki....... 1* 3 0 0 1* - - 5+2
POLONIA BYDGOSZCZ 52
1. Andreas Jonsson........... 3 1 3 3 3 - - 13
2. Denis Gizatullin.......... 1 0 0 - - - - 1
3. Antonio Lindbaeck......... 3 1* 2 1 2* - - 9+2
4. Robert Ko¶ciecha.......... 1 2 1* 1* - - - 5+2
5. Grzegorz Walasek.......... 2* 3 2* 2 3 - - 12+2
6. Damian Adamczak........... D 0 0 - - - - 0
7. Emil Sajfutdinow.......... 3 3 3 3 0 - - 12
No. Results FA PO FA PO
1: Emil Sajfutdinow, Artur Mroczka, Przemysław Pawlicki, Damian Adamczak (D).... 3 3 3 3
2: Andreas Jonsson, Fredrik Lindgren, Denis Gizatullin, Tomasz Gapiński......... 2 4 5 7
3: Antonio Lindbaeck, Tomasz Chrzanowski, Robert Ko¶ciecha, Aleksandr Loktajew.. 2 4 7 11
4: Emil Sajfutdinow, Grzegorz Walasek, Artur Mroczka, Patryk Dudek.............. 1 5 8 16
5: Przemysław Pawlicki, Tomasz Chrzanowski, Andreas Jonsson, Denis Gizatullin... 5 1 13 17
6: Artur Mroczka, Robert Ko¶ciecha, Antonio Lindbaeck, Patryk Dudek............. 3 3 16 20
7: Grzegorz Walasek, Tomasz Gapiński, Fredrik Lindgren, Damian Adamczak......... 3 3 19 23
8: Andreas Jonsson, Patryk Dudek, Artur Mroczka, Denis Gizatullin............... 3 3 22 26
9: Fredrik Lindgren, Antonio Lindbaeck, Robert Ko¶ciecha, Tomasz Gapiński (WU).. 3 3 25 29
10: Emil Sajfutdinow, Grzegorz Walasek, Tomasz Chrzanowski, Przemysław Pawlicki.. 1 5 26 34
11: Emil Sajfutdinow, Patryk Dudek, Antonio Lindbaeck, Tomasz Gapiński........... 2 4 28 38
12: Andreas Jonsson, Tomasz Chrzanowski, Artur Mroczka, Damian Adamczak.......... 3 3 31 41
13: Fredrik Lindgren, Grzegorz Walasek, Robert Ko¶ciecha, Przemysław Pawlicki.... 3 3 34 44
14: Andreas Jonsson, Antonio Lindbaeck, Artur Mroczka, Tomasz Gapiński........... 1 5 35 49
15: Grzegorz Walasek, Fredrik Lindgren, Przemysław Pawlicki, Emil Sajfutdinow.... 3 3 38 52
Offline
Administrator
Kolejka zakończona, finanse podliczone
Offline