Speedway Menago
Administrator
Stal Gorzów - Unia Leszno
Kontuzje:
Sparta Wrocław - Apator Toruń
Kontuzje: Emil Pulczyński , Daniel Jeleniewski
Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz
Kontuzje: Szymon Woźniak
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Kontuzje:
Offline
Moderator
I odrazu mocne uderzenie w Gorzowie...
2010-07-17
STAL GORZÓW 51
1. Tomasz Gollob............. 2* 2* 2 3 3 - - 12+2
2. Rafał Dobrucki............ 3 3 1* 2 2* - - 11+2
3. Nicki Pedersen............ 2* 3 1* 2 2 - - 10+2
4. Matej Zagar............... 3 1 2 2* 0 - - 8+1
5. Adam Shields.............. 1 1 2* D - - - 4+1
6. Michael Jepsen Jensen..... 2 0 0 3 1* - - 6+1
7. Łukasz Cyran.............. 0 - - - - - - 0
UNIA LESZNO 39
1. Jarosław Hampel........... 1 2 D 3 Wu - - 6
2. Troy Batchelor............ D 0 1 - - - - 1
3. Janusz Kołodziej.......... 1 3 3 1 1 3 - 12
4. Damian Baliński........... 0 2* 0 - - - - 2+1
5. Leigh Adams............... 3 0 3 3 0 1 - 10
6. Jurica Pavlic............. 3 2* 1 Wu 0 1 - 7+1
7. Sławomir Musielak......... 1 - - - - - - 1
No. Results ST UN ST UN
1: Jurica Pavlic, Michael Jepsen Jensen, Sławomir Musielak, Łukasz Cyran..... 2 4 2 4
2: Rafał Dobrucki, Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Troy Batchelor (D)........ 5 1 7 5
3: Matej Zagar, Nicki Pedersen, Janusz Kołodziej, Damian Baliński............ 5 1 12 6
4: Leigh Adams, Jurica Pavlic, Adam Shields, Michael Jepsen Jensen........... 1 5 13 11
5: Nicki Pedersen, Jarosław Hampel, Matej Zagar, Troy Batchelor.............. 4 2 17 13
6: Janusz Kołodziej, Damian Baliński, Adam Shields, Michael Jepsen Jensen.... 1 5 18 18
7: Rafał Dobrucki, Tomasz Gollob, Jurica Pavlic, Leigh Adams................. 5 1 23 19
8: Michael Jepsen Jensen, Adam Shields, Troy Batchelor, Jarosław Hampel (D).. 5 1 28 20
9: Janusz Kołodziej, Tomasz Gollob, Rafał Dobrucki, Damian Baliński.......... 3 3 31 23
10: Leigh Adams, Matej Zagar, Nicki Pedersen, Jurica Pavlic (Wu).............. 3 3 34 26
11: Leigh Adams, Rafał Dobrucki, Janusz Kołodziej, Adam Shields (D)........... 2 4 36 30
12: Jarosław Hampel, Nicki Pedersen, Michael Jepsen Jensen, Jurica Pavlic..... 3 3 39 33
13: Tomasz Gollob, Matej Zagar, Janusz Kołodziej, Leigh Adams................. 5 1 44 34
14: Tomasz Gollob, Rafał Dobrucki, Jurica Pavlic, Jarosław Hampel (Wu)........ 5 1 49 35
15: Janusz Kołodziej, Nicki Pedersen, Leigh Adams, Matej Zagar................ 2 4 51 39
Offline
Administrator
Gorzów wygrywa jednak czy zdobędzie punkt bonusowy ?!
Offline
Administrator
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 42
1. Tomasz Chrzanowski........ 3 1 3 1* 1* - - 9+2
2. Davey Watt................ 0 1 1 - - - - 2
3. Tomasz Gapiński........... 3 1 2 0 1* - - 7+1
4. Fredrik Lindgren.......... 2* 3 0 2 2 - - 9+1
5. Chris Holder.............. 1* 0 0 - - - - 1+1
6. Patryk Dudek.............. 3 2 3 1 1 2 - 12
7. Przemysław Pawlicki....... 2* 0 wu - - - - 2+1
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 48
1. Jonas Davidsson........... 2 wu 2* 2* 3 - - 9+2
2. Lewis Bridger............. 1* 2* - - - - - 3+2
3. Peter Karlsson............ 0 2 1* 2 3 0 - 8+1
4. Rafał Szombierski......... 1 2 0 0 - - - 3
5. Rune Holta................ 3 2* 3 1 3 3 - 15+1
6. Borys Miturski............ 0 - - - - - - 0
7. Tai Woffinden............. 1 0 3 3 3 0 - 10
No. Results FA WŁ FA WŁ
1: Patryk Dudek, Przemysław Pawlicki, Tai Woffinden, Borys Miturski......... 5 1 5 1
2: Tomasz Chrzanowski, Jonas Davidsson, Lewis Bridger, Davey Watt........... 3 3 8 4
3: Tomasz Gapiński, Fredrik Lindgren, Rafał Szombierski, Peter Karlsson..... 5 1 13 5
4: Rune Holta, Patryk Dudek, Chris Holder, Tai Woffinden.................... 3 3 16 8
5: Fredrik Lindgren, Peter Karlsson, Tomasz Gapiński, Jonas Davidsson (wu).. 4 2 20 10
6: Patryk Dudek, Rafał Szombierski, Peter Karlsson, Chris Holder............ 3 3 23 13
7: Tai Woffinden, Rune Holta, Tomasz Chrzanowski, Przemysław Pawlicki....... 1 5 24 18
8: Rune Holta, Jonas Davidsson, Patryk Dudek, Chris Holder.................. 1 5 25 23
9: Tomasz Chrzanowski, Peter Karlsson, Davey Watt, Rafał Szombierski........ 4 2 29 25
10: Tai Woffinden, Tomasz Gapiński, Rune Holta, Fredrik Lindgren............. 2 4 31 29
11: Peter Karlsson, Lewis Bridger, Davey Watt, Przemysław Pawlicki (wu)...... 1 5 32 34
12: Tai Woffinden, Jonas Davidsson, Patryk Dudek, Tomasz Gapiński............ 1 5 33 39
13: Rune Holta, Fredrik Lindgren, Tomasz Chrzanowski, Rafał Szombierski...... 3 3 36 42
14: Jonas Davidsson, Fredrik Lindgren, Tomasz Gapiński, Peter Karlsson....... 3 3 39 45
15: Rune Holta, Patryk Dudek, Tomasz Chrzanowski, Tai Woffinden.............. 3 3 42 48
Offline
Moderator
Koniec Falubazu Zielona Góra.... W 1 lidze będzie łatwiej.... A-oświadczenie:
Do końca w Play-Off zabraknie Davey'a Watt'a i Chris'a Holder'a !!
Offline
Administrator
I po cholere dawałeś Holdera na mecz jak wygrałeś poprzednią kolejke bez niego ?! ...
Offline
Administrator
SPARTA WROCŁAW 48
1. Jason Crump............... 3 3 1 1 3 1 - 12
2. Lasse Bjerre.............. 0 - - - - - - 0
3. Leon Madsen............... 0 2 0 3 3 3 - 11
4. Piotr Świderski........... 1 0 1 1 - - - 3
5. Kenneth Bjerre............ 3 2 1 0 3 3 - 12
6. Krystian Jankowski........ wu - - - - - - 0 (I)
7. Maciej Janowski........... 3 1 0 2 2* 2* - 10+2
APATOR TORUŃ 41
1. Wiesław Jaguś............. 2 3 1 1 w - - 7
2. Piotr Protasiewicz........ 1* 1 3 2 0 - - 7+1
3. Adrian Miedziński......... 3 1 3 0 wu - - 7 (I)
4. Ryan Sullivan............. 2* 3 2* 2 2 - - 11+2
5. Hans Andersen............. 2 0 0 0 - - - 2
6. Darcy Ward................ 2 0 2 2 0 - - 6
7. Kamil Pulczyński.......... 1* - - - - - - 1+1
No. Results SP AP SP AP
1: Maciej Janowski, Darcy Ward, Kamil Pulczyński, Krystian Jankowski (wu)... 3 3 3 3
2: Jason Crump, Wiesław Jaguś, Piotr Protasiewicz, Lasse Bjerre............. 3 3 6 6
3: Adrian Miedziński, Ryan Sullivan, Piotr Świderski, Leon Madsen........... 1 5 7 11
4: Kenneth Bjerre, Hans Andersen, Maciej Janowski, Darcy Ward............... 4 2 11 13
5: Wiesław Jaguś, Leon Madsen, Piotr Protasiewicz, Piotr Świderski.......... 2 4 13 17
6: Ryan Sullivan, Kenneth Bjerre, Adrian Miedziński, Maciej Janowski........ 2 4 15 21
7: Jason Crump, Darcy Ward, Kenneth Bjerre, Hans Andersen................... 4 2 19 23
8: Piotr Protasiewicz, Maciej Janowski, Wiesław Jaguś, Kenneth Bjerre....... 2 4 21 27
9: Adrian Miedziński, Ryan Sullivan, Jason Crump, Leon Madsen............... 1 5 22 32
10: Leon Madsen, Darcy Ward, Piotr Świderski, Hans Andersen.................. 4 2 26 34
11: Kenneth Bjerre, Piotr Protasiewicz, Jason Crump, Adrian Miedziński....... 4 2 30 36
12: Leon Madsen, Maciej Janowski, Wiesław Jaguś, Darcy Ward.................. 5 1 35 37
13: Jason Crump, Ryan Sullivan, Piotr Świderski, Hans Andersen............... 4 2 39 39
14: Leon Madsen, Maciej Janowski, Adrian Miedziński (wu), Wiesław Jaguś (w).. 5 0 44 39
15: Kenneth Bjerre, Ryan Sullivan, Jason Crump, Piotr Protasiewicz........... 4 2 48 41
Offline
Administrator
UNIA TARNÓW 42
1. Krzysztof Kasprzak........ 1 0 0 3 2 2 - 8
2. Jespe B. Monberg.......... 0 2* - - - - - 2+1
3. Sebastian Ułamek.......... 2 2 3 1* 3 - - 11+1
4. Marcin Rempała............ 0 2* 1* - - - - 3+2
5. Bjarne Pedersen........... 1 3 wu 2* 3 0 - 9+1
6. Szymon Kiełbasa........... 0 0 - - - - - 0
7. Martin Vaculik............ 3 0 2 2 2 u - 9
POLONIA BYDGOSZCZ 48
1. Andreas Jonsson........... 3 3 3 3 1 - - 13
2. Denis Gizatullin.......... 2* 1 1 0 - - - 4+1
3. Antonio Lindbaeck......... 3 2 1 1 2 - - 9
4. Robert Kościecha.......... 1 1* wu 0 - - - 2+1
5. Grzegorz Walasek.......... 3 1 1 3 3 - - 11
6. Damian Adamczak........... 1* 0 - - - - - 1+1
7. Emil Sajfutdinow.......... 2 2* 3 0 1* - - 8+2
No. Results UN PO UN PO
1: Martin Vaculik, Emil Sajfutdinow, Damian Adamczak, Szymon Kiełbasa............. 3 3 3 3
2: Andreas Jonsson, Denis Gizatullin, Krzysztof Kasprzak, Jespe B. Monberg........ 1 5 4 8
3: Antonio Lindbaeck, Sebastian Ułamek, Robert Kościecha, Marcin Rempała.......... 2 4 6 12
4: Grzegorz Walasek, Emil Sajfutdinow, Bjarne Pedersen, Martin Vaculik............ 1 5 7 17
5: Andreas Jonsson, Sebastian Ułamek, Denis Gizatullin, Krzysztof Kasprzak........ 2 4 9 21
6: Bjarne Pedersen, Antonio Lindbaeck, Robert Kościecha, Szymon Kiełbasa.......... 3 3 12 24
7: Emil Sajfutdinow, Martin Vaculik, Grzegorz Walasek, Krzysztof Kasprzak......... 2 4 14 28
8: Andreas Jonsson, Martin Vaculik, Denis Gizatullin, Bjarne Pedersen (wu)........ 2 4 16 32
9: Krzysztof Kasprzak, Bjarne Pedersen, Antonio Lindbaeck, Robert Kościecha (wu).. 5 1 21 33
10: Sebastian Ułamek, Marcin Rempała, Grzegorz Walasek, Damian Adamczak............ 5 1 26 34
11: Bjarne Pedersen, Jespe B. Monberg, Antonio Lindbaeck, Denis Gizatullin......... 5 1 31 35
12: Andreas Jonsson, Martin Vaculik, Sebastian Ułamek, Emil Sajfutdinow............ 3 3 34 38
13: Grzegorz Walasek, Krzysztof Kasprzak, Marcin Rempała, Robert Kościecha......... 3 3 37 41
14: Sebastian Ułamek, Antonio Lindbaeck, Emil Sajfutdinow, Martin Vaculik (u)...... 3 3 40 44
15: Grzegorz Walasek, Krzysztof Kasprzak, Andreas Jonsson, Bjarne Pedersen......... 2 4 42 48
Offline
Moderator
Do Lotnego- Transfery robił mój poprzednik,ja przejąłem klub z tak fatalnym składem. Bydzia ucieka . Czikiś-wiem,muszę się skarcić-Holder wypada z Zielonki !
Offline
Administrator
Kolejka zakończona
Offline