Speedway Menago
Administrator
` Wrocław - Zielona Góra
Kontuzje:
` Częstochowa - Leszno
Kontuzje:
` Gorzów - Tarnów
Kontuzje:
` Toruń - Bydgoszcz
Kontuzje:
Offline
Administrator
SPARTA WROCŁAW 50
1. Kenneth Bjerre............ wu 2 0 3 3 - - 8
2. Daniel Jeleniewski........ w 1* 1 - - - - 2+1
3. Piotr ¦widerski........... 2 2 1 3 2* - - 10+1
4. Leon Madsen............... 1* d 3 2* 3 - - 9+2
5. Jason Crump............... 2 3 3 3 1 - - 12
6. Krystian Jankowski........ 0 1 1 - - - - 2
7. Maciej Janowski........... 3 1* 1 2 - - - 7+1
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 38
1. Fredrik Lindgren.......... 2* wu 2 d - - - 4+1
2. Tomasz Gapiński........... 3 3 0 0 0 - - 6
3. Tomasz Chrzanowski........ 3 2 3 2 d 2 - 12
4. Artur Mroczka............. 0 d - - - - - 0
5. Chris Holder.............. 3 0 2 1 1 - - 7
6. Patryk Dudek.............. 1* 3 0 2 - - - 6+1
7. Przemysław Pawlicki....... 2 0 1 0 - - - 3
No. Results SP FA SP FA
1: Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Krystian Jankowski.......... 3 3 3 3
2: Tomasz Gapiński, Fredrik Lindgren, Kenneth Bjerre (wu), Daniel Jeleniewski (w).. 0 5 3 8
3: Tomasz Chrzanowski, Piotr ¦widerski, Leon Madsen, Artur Mroczka................. 3 3 6 11
4: Chris Holder, Jason Crump, Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki................. 3 3 9 14
5: Tomasz Gapiński, Piotr ¦widerski, Leon Madsen (d), Fredrik Lindgren (wu)........ 2 3 11 17
6: Jason Crump, Tomasz Chrzanowski, Maciej Janowski, Artur Mroczka (d)............. 4 2 15 19
7: Patryk Dudek, Kenneth Bjerre, Daniel Jeleniewski, Chris Holder.................. 3 3 18 22
8: Jason Crump, Fredrik Lindgren, Krystian Jankowski, Tomasz Gapiński.............. 4 2 22 24
9: Tomasz Chrzanowski, Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Kenneth Bjerre........ 2 4 24 28
10: Leon Madsen, Chris Holder, Piotr ¦widerski, Patryk Dudek........................ 4 2 28 30
11: Jason Crump, Tomasz Chrzanowski, Daniel Jeleniewski, Tomasz Gapiński............ 4 2 32 32
12: Piotr ¦widerski, Patryk Dudek, Krystian Jankowski, Fredrik Lindgren (d)......... 4 2 36 34
13: Kenneth Bjerre, Leon Madsen, Chris Holder, Przemysław Pawlicki.................. 5 1 41 35
14: Kenneth Bjerre, Piotr ¦widerski, Chris Holder, Tomasz Chrzanowski (d)........... 5 1 46 36
15: Leon Madsen, Tomasz Chrzanowski, Jason Crump, Tomasz Gapiński................... 4 2 50 38
Offline
Moderator
APATOR TORUŃ 48 (91)
1. Wiesław Jagu¶............. 2* 3 1 3 1 - - 10+1
2. Hans Andersen............. 3 2* 3 3 3 - - 14+1
3. Ryan Sullivan............. R 0 F N - - - 0 (I)
4. Piotr Protasiewicz........ 2 2 3 1 R - - 8
5. Adrian Miedziński......... 1* 3 3 1 2 - - 10+1
6. Darcy Ward................ 2 2 0 0 2 - - 6
7. Emil Pulczyński........... Fx - - - - - - 0 (I)
POLONIA BYDGOSZCZ 41 (88)
1. Andreas Jonsson........... 1 3 1* 3 1 2 - 11+1
2. Denis Gizatullin.......... 0 1 2 2 0 - - 5
3. Antonio Lindbaeck......... 1 2 0 0 - - - 3
4. Robert Ko¶ciecha.......... 3 1* 2 2 - - - 8+1
5. Grzegorz Walasek.......... 3 1 2 2 3 0 - 11
6. Szymon WoĽniak............ 1 F - - - - - 1
7. Emil Sajfutdinow.......... 3 0 1* E 0 - - 4+1
No. Results AP PO AP PO
1: Emil Sajfutdinow, Darcy Ward, Szymon WoĽniak, Emil Pulczyński (Fx)............ 2 4 2 4
2: Hans Andersen, Wiesław Jagu¶, Andreas Jonsson, Denis Gizatullin............... 5 1 7 5
3: Robert Ko¶ciecha, Piotr Protasiewicz, Antonio Lindbaeck, Ryan Sullivan (R).... 2 4 9 9
4: Grzegorz Walasek, Darcy Ward, Adrian Miedziński, Emil Sajfutdinow............. 3 3 12 12
5: Andreas Jonsson, Piotr Protasiewicz, Denis Gizatullin, Ryan Sullivan.......... 2 4 14 16
6: Adrian Miedziński, Antonio Lindbaeck, Robert Ko¶ciecha, Darcy Ward............ 3 3 17 19
7: Wiesław Jagu¶, Hans Andersen, Grzegorz Walasek, Szymon WoĽniak (F)............ 5 1 22 20
8: Adrian Miedziński, Denis Gizatullin, Andreas Jonsson, Darcy Ward.............. 3 3 25 23
9: Hans Andersen, Robert Ko¶ciecha, Wiesław Jagu¶, Antonio Lindbaeck............. 4 2 29 25
10: Piotr Protasiewicz, Grzegorz Walasek, Emil Sajfutdinow, Ryan Sullivan (F)..... 3 3 32 28
11: Hans Andersen, Denis Gizatullin, Adrian Miedziński, Antonio Lindbaeck......... 4 2 36 30
12: Andreas Jonsson, Darcy Ward, Emil Sajfutdinow (E), Ryan Sullivan (N).......... 2 3 38 33
13: Wiesław Jagu¶, Grzegorz Walasek, Piotr Protasiewicz, Emil Sajfutdinow......... 4 2 42 35
14: Grzegorz Walasek, Adrian Miedziński, Andreas Jonsson, Piotr Protasiewicz..... 2 4 44 39
15: Hans Andersen, Andreas Jonsson, Wiesław Jagu¶, Grzegorz Walasek............... 4 2 48 41
Kontuzje: Sullivan, Pulczyński
Ostatnio edytowany przez Woffis (2010-07-13 19:05:17)
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Moderator
STAL GORZÓW 45 (86)
1. Nicki Pedersen............ 1 1 3 2 X - - 7
2. Matej Zagar............... 3 3 1 0 3 - - 10
3. Tomasz Gollob............. 3 3 3 3 3 - - 15
4. Adam Shields.............. 0 F 1 0 - - - 1
5. Rafał Dobrucki............ 3 2 2 1 0 - - 8
6. Michael Jepsen Jensen..... 1 1 0 0 2* - - 4+1
7. Łukasz Cyran.............. 0 - - - - - - 0
UNIA TARNÓW 45 (94)
1. Krzysztof Kasprzak........ 0 1* 3 1 2 - - 7+1
2. Sebastian Ułamek.......... 2 2 1 3 1* - - 9+1
3. Martin Vaculik............ 1* 3 2 2* 2 - - 10+2
4. Bjarne Pedersen........... 2 1 F 1 1* - - 5+1
5. Marcin Rempała............ 0 0 2 3 - - - 5
6. Szymon Kiełbasa........... 3 2 2 0 0 - - 7
7. Kazimierz Adamczak........ 2* - - - - - - 2+1
No. Results ST UN ST UN
1: Szymon Kiełbasa, Kazimierz Adamczak, Michael Jepsen Jensen, Łukasz Cyran..... 1 5 1 5
2: Matej Zagar, Sebastian Ułamek, Nicki Pedersen, Krzysztof Kasprzak............ 4 2 5 7
3: Tomasz Gollob, Bjarne Pedersen, Martin Vaculik, Adam Shields................. 3 3 8 10
4: Rafał Dobrucki, Szymon Kiełbasa, Michael Jepsen Jensen, Marcin Rempała....... 4 2 12 12
5: Tomasz Gollob, Sebastian Ułamek, Krzysztof Kasprzak, Adam Shields (F)........ 3 3 15 15
6: Martin Vaculik, Rafał Dobrucki, Bjarne Pedersen, Michael Jepsen Jensen....... 2 4 17 19
7: Matej Zagar, Szymon Kiełbasa, Nicki Pedersen, Marcin Rempała................. 4 2 21 21
8: Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki, Sebastian Ułamek, Michael Jepsen Jensen.. 2 4 23 25
9: Nicki Pedersen, Martin Vaculik, Matej Zagar, Bjarne Pedersen (F)............. 4 2 27 27
10: Tomasz Gollob, Marcin Rempała, Adam Shields, Szymon Kiełbasa................. 4 2 31 29
11: Sebastian Ułamek, Martin Vaculik, Rafał Dobrucki, Matej Zagar................ 1 5 32 34
12: Tomasz Gollob, Michael Jepsen Jensen, Krzysztof Kasprzak, Szymon Kiełbasa.... 5 1 37 35
13: Marcin Rempała, Nicki Pedersen, Bjarne Pedersen, Adam Shields................ 2 4 39 39
14: Matej Zagar, Krzysztof Kasprzak, Bjarne Pedersen, Nicki Pedersen (X)......... 3 3 42 42
15: Tomasz Gollob, Martin Vaculik, Sebastian Ułamek, Rafał Dobrucki.............. 3 3 45 45
Ostatnio edytowany przez Woffis (2010-07-13 19:32:27)
Dla Włókniarza nie trzeba sie tylko starac, ze wszystkich sił trzeba zapierdalać !!
Offline
Administrator
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 (78)
1. Jonas Davidsson........... 3 3 1 3 3 - - 13
2. Lewis Bridger............. 1 2* 0 0 - - - 3+1
3. Peter Karlsson............ 1 2 3 1 1 - - 8
4. Rafał Szombierski......... 0 0 0 0 - - - 0
5. Rune Holta................ 3 3 1 1 3 - - 11
6. Borys Miturski............ 1* 0 - - - - - 1+1
7. Tai Woffinden............. 2 2* 3 3 0 - - 10+1
UNIA LESZNO 44 (102)
1. Jarosław Hampel........... 0 3 wu - - - - 3 (I)
2. Troy Batchelor............ 2 1 2 2* 2 - - 9+1
3. Janusz Kołodziej.......... 3 1 3 3 1* - - 11+1
4. Damian Baliński........... 2* 0 2* 1* 0 - - 5+3
5. Leigh Adams............... 1* 0 2 2 2 - - 7+1
6. Jurica Pavlic............. 3 2 1 1* 2 - - 9+1
7. Sławomir Musielak......... 0 0 - - - - - 0
No. Results WŁ UN WŁ UN
1: Jurica Pavlic, Tai Woffinden, Borys Miturski, Sławomir Musielak....... 3 3 3 3
2: Jonas Davidsson, Troy Batchelor, Lewis Bridger, Jarosław Hampel....... 4 2 7 5
3: Janusz Kołodziej, Damian Baliński, Peter Karlsson, Rafał Szombierski.. 1 5 8 10
4: Rune Holta, Jurica Pavlic, Leigh Adams, Borys Miturski................ 3 3 11 13
5: Jarosław Hampel, Peter Karlsson, Troy Batchelor, Rafał Szombierski.... 2 4 13 17
6: Rune Holta, Tai Woffinden, Janusz Kołodziej, Damian Baliński.......... 5 1 18 18
7: Jonas Davidsson, Lewis Bridger, Jurica Pavlic, Leigh Adams............ 5 1 23 19
8: Tai Woffinden, Troy Batchelor, Rune Holta, Jarosław Hampel (wu)....... 4 2 27 21
9: Janusz Kołodziej, Damian Baliński, Jonas Davidsson, Lewis Bridger..... 1 5 28 26
10: Peter Karlsson, Leigh Adams, Jurica Pavlic, Rafał Szombierski......... 3 3 31 29
11: Janusz Kołodziej, Troy Batchelor, Rune Holta, Lewis Bridger........... 1 5 32 34
12: Tai Woffinden, Jurica Pavlic, Peter Karlsson, Sławomir Musielak....... 4 2 36 36
13: Jonas Davidsson, Leigh Adams, Damian Baliński, Rafał Szombierski...... 3 3 39 39
14: Rune Holta, Leigh Adams, Peter Karlsson, Damian Baliński.............. 4 2 43 41
15: Jonas Davidsson, Troy Batchelor, Janusz Kołodziej, Tai Woffinden...... 3 3 46 44
Offline
Administrator
Kolejka zakończona, finanse uaktualni Uszatek
Offline