Ogólne

Forum Wątki Posty Ostatni post

` Zapisy

` Niezapomniane EMOCJE...
` Walka na torze do ostatnich METRÓW...
` Rywalizacja ze ZNAJOMYMI...
` Świetna ZABAWA...
` ZAPRASZAMY DO GRY!

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

1 52 Zapisy do gry
2010-11-22 18:34:53 przez b4ndit

` Związek Menadżera

` GŁÓWNY ADMINISTRATOR: Czikita [GG:6628077]
` Vice-Administrator: Miki_ [GG:8558197]
` Vice-Administrator: Mackoxdp1 [GG:3099936]
` Moderator: Zglik [GG:7257917]
` Moderator: Woffis [GG:930123]
` Moderator: Szumina [GG:6744210]

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

5 170 Dział Związku Menadżera
2010-11-19 19:37:22 przez [Mod] Szumina

` Regulamin

` 1. Granie na dwóch kontach jest karane.
` 2. Wszelkie oszustwa itp będą karane banem.
` 3. Bawimy się fair-play.
` 4. Mecze rozgrywane są w programie SM.
` 5. Wszelkie uwagi kierujemy na nr gg: 6628077.
` 6. Zasady meczowe są identyczne jak w sezonie 2010.
` 7. Początek sezonu z ujemnym stanem konta będzie karany!

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

0 0  

` W Świecie Speedwaya - Gazetka Żużlowa

` Zapowiedzi spotkań...
` Ciekawe relacje...
` Siódemki kolejki...
` Wiele ciekawostek...
` ZAPRASZAMY DO NASZEJ GAZETKI MENADŻERSKIEJ!

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

14 56 [Sezon 03] Relacja z torów ligowych w pierwszej kolejce
2010-11-24 19:24:14 przez [Admin] Mackoxdp

Ekstraliga

Forum Wątki Posty Ostatni post

` Składy Drużyn

` Apator Toruń [Menadżer: CzikiGKS {6628077}]
` Unia Leszno [Menadżer: Flisik {8447872}]
` Stal Gorzów [Menadżer: Ajoot {2553746}]
` Włókniarz Częstochowa [Menadżer: Maverick {7899968}]
` Sparta Wrocław [Menadżer: Mackoxdp1 {3099936}]
` PSŻ Poznań [Menadżer: Woffiś {930123}]
` Unia Tarnów [Menadżer: Młodzimierz {8612481}]
` Falubaz Zielona Góra [Menadżer: Szumina {6744210}]

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

8 10 Stal Caeluum Gorzów
2010-07-27 20:04:42 przez [Admin] Czikita

` Terminarz Ligowy

Najbliższa kolejka: [6]
` Unia Tarnów - PSŻ Poznań
` Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
` Sparta Wrocław - Apator Toruń
` Unia Leszno - Zielona Góra

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

4 4 Terminarz Ligowy [Sezon 2013]
2010-11-13 14:34:48 przez [Admin] Czikita

` Tabela Ligowa

` 1. Sparta Wrocław
` 2. Stal Gorzów
` 3. Unia Leszno
` 4. Falubaz Zielona Góra
` 5. Apator Toruń
` 6. Włókniarz Częstochowa
` 7. Unia Tarnów
` 8. Polonia Bydgoszcz

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

4 61 Tabela Ligowa [Sezon 2013]
2010-11-20 06:22:04 przez [Admin] Mackoxdp

` Rozegrane Mecze

Ostatnia kolejka: [5]
` Apator Toruń : PSŻ Poznań
` Włókniarz Częstochowa : Unia Leszno
` Zielona Góra : Unia Tarnów
` Stal Gorzów : Sparta Wrocław

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

68 431 [Sezon 04] 7. Kolejka Ligowa
2010-11-30 18:20:59 przez [Mod] Szumina

Zaplecze Ekstraligi

Forum Wątki Posty Ostatni post

` Składy Drużyn

` Polonia Bydgoszcz [Menadżer: Meu {1670601}]
` Stal Rzeszów [Menadżer: Domi {8149787}]
` Wybrzeże Gdańsk [Menadżer: Zglik {7257917}]
` GKM Grudziądz [Menadżer: LotnyRune {890789}]
` RKM Rybnik [Menadżer: Tomczyk {770647}]
` Lokomotiv Daugavpils [Menadżer: cinekracingteam {5598018}]
` Start Gniezno [Menadżer: Miki {8558197}]
` SC Miszkolc [Menadżer: ]

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

8 22 GTŻ Coca-Cola Grudziądz
2010-11-16 20:37:13 przez [Admin] Czikita

` Terminarz Ligowy

Najbliższa kolejka: [6]
` Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
` Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz
` Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
` Speedway Miszkolc - RKM Rybnik

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

4 4 Terminarz Ligowy [Sezon 2013]
2010-11-13 14:36:18 przez [Admin] Czikita

` Tabela Ligowa

` 1. PSŻ Poznań
` 2. Wybrzeże Gdańsk
` 3. Start Gniezno
` 4. Stal Rzeszów
` 5. RKM Rybnik
` 6. Lokomotiv Daugavpils
` 7. GTŻ Grudziądz
` 8. SC Miszkolc

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

4 58 Tabela Ligowa [Sezon 2013]
2010-11-21 15:22:59 przez [Admin] Czikita

` Rozegrane Mecze

Ostatnia kolejka: [5]
` Start Gniezno : Lokomotiv Daugavpils
` Wybrzeże Gdańsk : Polonia Bydgoszcz
` GKM Grudziądz : Speedway Miszkolc
` RKM Rybnik : Stal Rzeszów

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

66 409 [Sezon 04] 7. Kolejka Ligowa
2010-11-24 18:47:10 przez [Admin] Mackoxdp

Turnieje Indywidualne

Forum Wątki Posty Ostatni post

` GP

` 1. Jarosław Hampel
` 2. Adrian Miedziński
` 3. Leigh Adams
` 4. Jason Crump
` 5. Tomasz Gollob
` 6. Janusz Kołodziej
` 7. Emil Sajfutdinov
` 8. Rune Holta

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

47 110 [Sezon 04] Klasyfikacja SGP
2010-11-25 18:14:39 przez [Mod] Szumina

` IMP

` I Ćwierćfinał: Zielona Góra
` II Ćwierćfinał: Grudziądz
` III Ćwierćfinał: Daugavpils
` IV Ćwierćfinał: Rzeszów
` I Półfinał: Częstochowa
` II Półfinał: Poznań
` Finał: Leszno

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

25 109 [Sezon 04] Zapisy
2010-11-20 01:29:10 przez Flisik

` MIMP

` I Półfinał: Bydgoszcz
` II Półfinał: Tarnow
` Finał: Gdańsk

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

14 72 [Sezon 04] 2. Półfinał MIMP - Bydgoszcz
2010-11-20 16:21:11 przez [Mod] Woffis

` ZK

` I Półfinał: Wrocław
` II Półfinał: Toruń
` Finał: Gorzów

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

9 50 [Sezon 03] Zapisy
2010-10-24 14:22:24 przez Flisik

` SK

` I Półfinał: Rybnik
` II Półfinał: Miszkolc
` Finał: Gniezno

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

10 46 [Sezon 03] Finał SK - Gniezno
2010-11-04 21:48:18 przez [Admin] Czikita

` BK

` I Półfinał: Rybnik
` II Półfinał: Gdańsk
` Finał: Toruń

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

12 48 [Sezon 04] Zapisy
2010-11-20 06:18:41 przez [Admin] Mackoxdp

` IMŚ

` I Ćwierćfinał: Miszkolc
` II Ćwierćfinał: Gniezno
` III Ćwierćfinał: Wrocław
` IV Ćwierćfinał: Tarnów
` I Półfinał: Zielona Góra
` II Półfinał: Rzeszów
` Finał: Leszno

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

21 70 [Sezon 03] Finał IMŚ - Leszno
2010-11-11 18:18:53 przez [Admin] Czikita

` IME

` I Ćwierćfinał: Daugavpils
` II Ćwierćfinał: Wrocław
` III Ćwierćfinał: Grudziądz
` IV Ćwierćfinał: Gorzów
` I Półfinał: Poznań
` II Półfinał: Bydgoszcz
` Finał: Toruń

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

22 82 [Sezon 04] Zapisy
2010-11-25 12:41:15 przez mlodzimierz

` IMŚJ

` I Ćwierćfinał: Poznań
` II Ćwierćfinał: Tarnów
` III Ćwierćfinał: Częstochowa
` IV Ćwierćfinał: Bydgoszcz
` I Półfinał: Wrocław
` II Półfinał: Leszno
` Finał: Gorzów

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

23 90 [Sezon 04] Zapisy
2010-11-25 12:42:17 przez mlodzimierz

` IMEJ

` I Półfinał: Rzeszów
` II Półfinał: Daugavpils
` Finał: Grudziądz

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik)

12 62 [Sezon 04] Zapisy
2010-11-20 06:21:28 przez [Admin] Mackoxdp

Dodatki KSM

Forum Wątki Posty Ostatni post
1 14 Sponsorzy
2010-11-13 12:58:01 przez Domi
1 15 Maszyny
2010-11-13 12:59:18 przez Domi
1 16 Trenerzy
2010-11-13 13:01:35 przez Domi
1 15 Obozy szkoleniowe
2010-11-13 13:05:06 przez Domi
1 15 Kapitan
2010-11-13 13:06:09 przez Domi
1 16 Mechanicy
2010-11-13 13:03:56 przez Domi

Reszta

Forum Wątki Posty Ostatni post

` Szkółka Juniorska

` LISTA STARTOWA
` 1. Marek Dziurkowski (Zielona Góra)
` 2. Tomasz Tomczyk (Rybnik)
` 3. Daniel Zglik (Gdańsk)
` 4. Radosław Reda (Gniezno)
` 5. Mateusz Salsa (Częstochowa)
` 6. Michał Kopacz (Wrocław)
` 7. Mateusz Ghost (Bydgoszcz)
` 8. Konrad Cinkowski (Daugavpils)
` 9. Piotr Depa (Poznań)
` 10. Alan Kapelusz (Rzeszów)
` 11. Tomasz Jamroziński (Grudziądz)
` 12. Robert Janowski (Gorzów)
` 13. Jacek Czikita (Toruń)
` 14.
` 15.
` 16.

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

10 68 [Sezon 04] Wyniki egzaminu żużlowego
2010-11-12 18:05:33 przez [Mod] Szumina

` Transfery

` Okienko transferowe otwarte do dnia 12.11.2010, godz: 22:00

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

16 218 [Sezon 04] Wypożyczenia
2010-11-19 20:05:28 przez [Admin] Mackoxdp

` Ogłoszenia

` Ważne interesy menago

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

28 312 Reaktywacja?
2010-12-11 10:40:59 przez Ajoot

` Awizowane Składy Meczowe

` PSŻ Poznań - Unia Leszno
` Apator Toruń - Zielona Góra
` Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław
` Unia Tarnów - Stal Gorzów
` Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz
` Lokomotiv Daugavpils - Speedway Miszkolc
` Wybrzeże Gdańsk - RKM Rybnik
` GKM Grudziądz - Stal Rzeszów

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

55 524 [Sezon 04] 7. Kolejka Ligowa
2010-11-26 13:14:43 przez Domi

` Hyde Park

` Pełen offtop
` Piszemy co chcemy
` Bawimy się na całego!
` Zapraszamy doo...
` HYDE PARKU!

(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik)

3 33 Typujemy tabele
2010-11-14 14:03:42 przez [Mod] Szumina

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 52
Wszystkie wątki: 499
Wszystkie posty: 3262
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: FooxDeno
Użytkownicy online: 0
Goście online: 1
Dzisiaj forum odwiedzili:
brak

10 najbardziej aktywnych użytkowników:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pleśniawki leczeni Kopalino