Speedway Menago
Forum | Wątki | Posty | Ostatni post |
---|---|---|---|
` Zapisy` Niezapomniane EMOCJE...` Walka na torze do ostatnich METRÓW... ` Rywalizacja ze ZNAJOMYMI... ` Świetna ZABAWA... ` ZAPRASZAMY DO GRY! (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
1 | 52 | Zapisy do gry 2010-11-22 18:34:53 przez b4ndit |
` Związek Menadżera` GŁÓWNY ADMINISTRATOR: Czikita [GG:6628077]` Vice-Administrator: Miki_ [GG:8558197] ` Vice-Administrator: Mackoxdp1 [GG:3099936] ` Moderator: Zglik [GG:7257917] ` Moderator: Woffis [GG:930123] ` Moderator: Szumina [GG:6744210] (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
5 | 170 | Dział Związku Menadżera 2010-11-19 19:37:22 przez [Mod] Szumina |
` Regulamin` 1. Granie na dwóch kontach jest karane.` 2. Wszelkie oszustwa itp będą karane banem. ` 3. Bawimy się fair-play. ` 4. Mecze rozgrywane są w programie SM. ` 5. Wszelkie uwagi kierujemy na nr gg: 6628077. ` 6. Zasady meczowe są identyczne jak w sezonie 2010. ` 7. Początek sezonu z ujemnym stanem konta będzie karany! (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
0 | 0 | |
` W Świecie Speedwaya - Gazetka Żużlowa` Zapowiedzi spotkań...` Ciekawe relacje... ` Siódemki kolejki... ` Wiele ciekawostek... ` ZAPRASZAMY DO NASZEJ GAZETKI MENADŻERSKIEJ! (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
14 | 56 | [Sezon 03] Relacja z torów ligowych w pierwszej kolejce 2010-11-24 19:24:14 przez [Admin] Mackoxdp |
Forum | Wątki | Posty | Ostatni post |
---|---|---|---|
` Składy Drużyn` Apator Toruń [Menadżer: CzikiGKS {6628077}]` Unia Leszno [Menadżer: Flisik {8447872}] ` Stal Gorzów [Menadżer: Ajoot {2553746}] ` Włókniarz Częstochowa [Menadżer: Maverick {7899968}] ` Sparta Wrocław [Menadżer: Mackoxdp1 {3099936}] ` PSŻ Poznań [Menadżer: Woffiś {930123}] ` Unia Tarnów [Menadżer: Młodzimierz {8612481}] ` Falubaz Zielona Góra [Menadżer: Szumina {6744210}] (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
8 | 10 | Stal Caeluum Gorzów 2010-07-27 20:04:42 przez [Admin] Czikita |
` Terminarz LigowyNajbliższa kolejka: [6]` Unia Tarnów - PSŻ Poznań ` Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa ` Sparta Wrocław - Apator Toruń ` Unia Leszno - Zielona Góra (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
4 | 4 | Terminarz Ligowy [Sezon 2013] 2010-11-13 14:34:48 przez [Admin] Czikita |
` Tabela Ligowa` 1. Sparta Wrocław` 2. Stal Gorzów ` 3. Unia Leszno ` 4. Falubaz Zielona Góra ` 5. Apator Toruń ` 6. Włókniarz Częstochowa ` 7. Unia Tarnów ` 8. Polonia Bydgoszcz (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
4 | 61 | Tabela Ligowa [Sezon 2013] 2010-11-20 06:22:04 przez [Admin] Mackoxdp |
` Rozegrane MeczeOstatnia kolejka: [5]` Apator Toruń : PSŻ Poznań ` Włókniarz Częstochowa : Unia Leszno ` Zielona Góra : Unia Tarnów ` Stal Gorzów : Sparta Wrocław (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
68 | 431 | [Sezon 04] 7. Kolejka Ligowa 2010-11-30 18:20:59 przez [Mod] Szumina |
Forum | Wątki | Posty | Ostatni post |
---|---|---|---|
` Składy Drużyn` Polonia Bydgoszcz [Menadżer: Meu {1670601}]` Stal Rzeszów [Menadżer: Domi {8149787}] ` Wybrzeże Gdańsk [Menadżer: Zglik {7257917}] ` GKM Grudziądz [Menadżer: LotnyRune {890789}] ` RKM Rybnik [Menadżer: Tomczyk {770647}] ` Lokomotiv Daugavpils [Menadżer: cinekracingteam {5598018}] ` Start Gniezno [Menadżer: Miki {8558197}] ` SC Miszkolc [Menadżer: ] (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
8 | 22 | GTŻ Coca-Cola Grudziądz 2010-11-16 20:37:13 przez [Admin] Czikita |
` Terminarz LigowyNajbliższa kolejka: [6]` Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno ` Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz ` Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz ` Speedway Miszkolc - RKM Rybnik (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
4 | 4 | Terminarz Ligowy [Sezon 2013] 2010-11-13 14:36:18 przez [Admin] Czikita |
` Tabela Ligowa` 1. PSŻ Poznań` 2. Wybrzeże Gdańsk ` 3. Start Gniezno ` 4. Stal Rzeszów ` 5. RKM Rybnik ` 6. Lokomotiv Daugavpils ` 7. GTŻ Grudziądz ` 8. SC Miszkolc (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
4 | 58 | Tabela Ligowa [Sezon 2013] 2010-11-21 15:22:59 przez [Admin] Czikita |
` Rozegrane MeczeOstatnia kolejka: [5]` Start Gniezno : Lokomotiv Daugavpils ` Wybrzeże Gdańsk : Polonia Bydgoszcz ` GKM Grudziądz : Speedway Miszkolc ` RKM Rybnik : Stal Rzeszów (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
66 | 409 | [Sezon 04] 7. Kolejka Ligowa 2010-11-24 18:47:10 przez [Admin] Mackoxdp |
Forum | Wątki | Posty | Ostatni post |
---|---|---|---|
` GP` 1. Jarosław Hampel` 2. Adrian Miedziński ` 3. Leigh Adams ` 4. Jason Crump ` 5. Tomasz Gollob ` 6. Janusz Kołodziej ` 7. Emil Sajfutdinov ` 8. Rune Holta (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
47 | 110 | [Sezon 04] Klasyfikacja SGP 2010-11-25 18:14:39 przez [Mod] Szumina |
` IMP` I Ćwierćfinał: Zielona Góra` II Ćwierćfinał: Grudziądz ` III Ćwierćfinał: Daugavpils ` IV Ćwierćfinał: Rzeszów ` I Półfinał: Częstochowa ` II Półfinał: Poznań ` Finał: Leszno (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
25 | 109 | [Sezon 04] Zapisy 2010-11-20 01:29:10 przez Flisik |
` MIMP` I Półfinał: Bydgoszcz` II Półfinał: Tarnow ` Finał: Gdańsk (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
14 | 72 | [Sezon 04] 2. Półfinał MIMP - Bydgoszcz 2010-11-20 16:21:11 przez [Mod] Woffis |
` ZK` I Półfinał: Wrocław` II Półfinał: Toruń ` Finał: Gorzów (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
9 | 50 | [Sezon 03] Zapisy 2010-10-24 14:22:24 przez Flisik |
` SK` I Półfinał: Rybnik` II Półfinał: Miszkolc ` Finał: Gniezno (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
10 | 46 | [Sezon 03] Finał SK - Gniezno 2010-11-04 21:48:18 przez [Admin] Czikita |
` BK` I Półfinał: Rybnik` II Półfinał: Gdańsk ` Finał: Toruń (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
12 | 48 | [Sezon 04] Zapisy 2010-11-20 06:18:41 przez [Admin] Mackoxdp |
` IMŚ` I Ćwierćfinał: Miszkolc` II Ćwierćfinał: Gniezno ` III Ćwierćfinał: Wrocław ` IV Ćwierćfinał: Tarnów ` I Półfinał: Zielona Góra ` II Półfinał: Rzeszów ` Finał: Leszno (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
21 | 70 | [Sezon 03] Finał IMŚ - Leszno 2010-11-11 18:18:53 przez [Admin] Czikita |
` IME` I Ćwierćfinał: Daugavpils` II Ćwierćfinał: Wrocław ` III Ćwierćfinał: Grudziądz ` IV Ćwierćfinał: Gorzów ` I Półfinał: Poznań ` II Półfinał: Bydgoszcz ` Finał: Toruń (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
22 | 82 | [Sezon 04] Zapisy 2010-11-25 12:41:15 przez mlodzimierz |
` IMŚJ` I Ćwierćfinał: Poznań` II Ćwierćfinał: Tarnów ` III Ćwierćfinał: Częstochowa ` IV Ćwierćfinał: Bydgoszcz ` I Półfinał: Wrocław ` II Półfinał: Leszno ` Finał: Gorzów (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
23 | 90 | [Sezon 04] Zapisy 2010-11-25 12:42:17 przez mlodzimierz |
` IMEJ` I Półfinał: Rzeszów` II Półfinał: Daugavpils ` Finał: Grudziądz (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] zglik) |
12 | 62 | [Sezon 04] Zapisy 2010-11-20 06:21:28 przez [Admin] Mackoxdp |
Forum | Wątki | Posty | Ostatni post |
---|---|---|---|
Sponsorzy(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
1 | 14 | Sponsorzy 2010-11-13 12:58:01 przez Domi |
Maszyny(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
1 | 15 | Maszyny 2010-11-13 12:59:18 przez Domi |
Trenerzy(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
1 | 16 | Trenerzy 2010-11-13 13:01:35 przez Domi |
Obozy Szkoleniowe(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
1 | 15 | Obozy szkoleniowe 2010-11-13 13:05:06 przez Domi |
Kapitanowie(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
1 | 15 | Kapitan 2010-11-13 13:06:09 przez Domi |
Mechanicy(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
1 | 16 | Mechanicy 2010-11-13 13:03:56 przez Domi |
Forum | Wątki | Posty | Ostatni post |
---|---|---|---|
` Szkółka Juniorska` LISTA STARTOWA` 1. Marek Dziurkowski (Zielona Góra) ` 2. Tomasz Tomczyk (Rybnik) ` 3. Daniel Zglik (Gdańsk) ` 4. Radosław Reda (Gniezno) ` 5. Mateusz Salsa (Częstochowa) ` 6. Michał Kopacz (Wrocław) ` 7. Mateusz Ghost (Bydgoszcz) ` 8. Konrad Cinkowski (Daugavpils) ` 9. Piotr Depa (Poznań) ` 10. Alan Kapelusz (Rzeszów) ` 11. Tomasz Jamroziński (Grudziądz) ` 12. Robert Janowski (Gorzów) ` 13. Jacek Czikita (Toruń) ` 14. ` 15. ` 16. (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
10 | 68 | [Sezon 04] Wyniki egzaminu żużlowego 2010-11-12 18:05:33 przez [Mod] Szumina |
` Transfery` Okienko transferowe otwarte do dnia 12.11.2010, godz: 22:00(Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
16 | 218 | [Sezon 04] Wypożyczenia 2010-11-19 20:05:28 przez [Admin] Mackoxdp |
|
28 | 312 | Reaktywacja? 2010-12-11 10:40:59 przez Ajoot |
` Awizowane Składy Meczowe` PSŻ Poznań - Unia Leszno` Apator Toruń - Zielona Góra ` Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław ` Unia Tarnów - Stal Gorzów ` Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz ` Lokomotiv Daugavpils - Speedway Miszkolc ` Wybrzeże Gdańsk - RKM Rybnik ` GKM Grudziądz - Stal Rzeszów (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
55 | 524 | [Sezon 04] 7. Kolejka Ligowa 2010-11-26 13:14:43 przez Domi |
` Hyde Park` Pełen offtop` Piszemy co chcemy ` Bawimy się na całego! ` Zapraszamy doo... ` HYDE PARKU! (Moderowane przez [Mod] Szumina, [Mod] Woffis, [Mod] zglik) |
3 | 33 | Typujemy tabele 2010-11-14 14:03:42 przez [Mod] Szumina |